[S] Forester Sturbo '99 aut LPG

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
jasiem
1 gwiazdka
Lokalizacja: piaseczno
Auto: Forki dwa
Polubił: 2 razy
Polubione posty: 0

[S] Forester Sturbo '99 aut LPG

Post 3 wrz 2018, o 21:08

Do sprzedania Forester, którego kupiłem na wyjazdy na Plejady, Rajd Polski i do pojeżdżenia na poprawę humoru :) Świetnie się w każdej z tych ról sprawdzał ale jest już następca więc idzie na sprzedaż.

Samochód z polskiego salonu, jestem czwartym właścicielem, kupiłem go ponad 3 lata temu od Forumowicza z przebiegiem 196 tys. Ponieważ na początku dość sporo jeździł, założyłem w nim gaz (BRC) w warsztacie p. Predko w Olsztynie.

Generalnie jest bezwypadkowy ale oczywiście nie obyło się bez interwencji blacharza-lakiernika. Z powodu rudej oczywiście. Robione były oba nadkola z tyłu, okolice przedniej szyby i zabezpieczenie podwozia. Niestety nadkole prawy tył jest już do poprawy (trzy lata minęły...) ale reszta trzyma się dobrze.

Z ważniejszych rzeczy od czasu zakupu było robione:
- aluminiowa płyta 6mm pod silnikiem zrobiona i założona przez grzegorzp z Forum
- przewody WN 2 lata temu przy przebiegu 205 tys.
- amortyzatory przód + sprężyny (KYB) + odboje marzec zeszłego roku, przebieg ok. 216 tys.
- amortyzatory tył + sprężyny (KYB) + odboje maj zeszłego roku, przebieg ok. 217 tys. Po tych zabiegach oczywiście zrobiona geometria w Kornecki Auto Sport
- olej w skrzyni i dyfrach, filtry, klocki przód maj zeszłego roku, przebieg ok. 217 tys.
- w tym samym momencie wymieniony przepływomierz (na nowy, oryginalny, żaden zamiennik - nawet nie wiem czy są do tego silnika) i czujnik spalania stukowego (też ori)
- olej w silniku - kwiecień 2018, przebieg ok. 221 tys.
Rozrząd był zmieniany przy przebiegu ok. 180 tysięcy kilometrów.

Rzeczy drobniejszych nie piszę, bo to oczywiste że na bieżąco się je robi. Samochód miał być sprawny i taki był (i jest), wszystkie wyjazdy zaliczał bez najmniejszych problemów.

Ja serwisowałem go w warsztatsubaru.pl - tak jak wszystkie poprzednie swoje Subaru (i kolejne zapewne też :) ). Można tam dzwonić i pytać, znają mnie i moje samochody, na pewno i o tym będą w stanie coś powiedzieć.

Oprócz spryskiwaczy reflektorów w samochodzie wszystko sprawne, nawet zegarek działa :). Mechanicznie sprawny, zbiera się dobrze, skrzynia pracuje jak powinna, nie zapala się check ani nic z tych rzeczy, gaz działa OK (regulowany w marcu tego roku przez MarcinL z lpg-forum), wnętrze ma jakieś tam ślady użytkowania ale bez dramatu.

Cena: 11 555

Kontakt: 505 7sześć9 93trzy, samochód do obejrzenie w Piasecznie.
Załączniki
00001747.JPG
00001751.JPG
00001748.JPG
00001754.JPG
00001755.JPG
00001758.JPG
00001766.JPG
00001771.JPG
IMG_20180814_192625.jpg
IMG_20180821_170731.jpg


Pozdrawiam,
Kuba

dominikd
2 gwiazdki
Auto: wrx kombi
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

[S] Forester Sturbo '99 aut LPG

Post 5 wrz 2018, o 14:47

szczerze polecam ten egzemplarz! z tego co pamiętam, ma "power mod" dający conajmniej +10KM, jak i respect na dzielni, a mianowicie kierownicę z buga STI z czerwoną nicią :)

jasiem
1 gwiazdka
Lokalizacja: piaseczno
Auto: Forki dwa
Polubił: 2 razy
Polubione posty: 0

[S] Forester Sturbo '99 aut LPG

Post 5 wrz 2018, o 18:07

dominikd pisze:
5 wrz 2018, o 14:47
kierownicę z buga STI z czerwoną nicią :)
Idę szorować kierownicę, aż wstyd przyznać ale nitka trochę taka zaniedbana jest... :oops:
Pozdrawiam,
Kuba

dominikd
2 gwiazdki
Auto: wrx kombi
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

[S] Forester Sturbo '99 aut LPG

Post 9 wrz 2018, o 22:50

zaniedbana = +7KM ;)

Sent from my TA-1004 using Tapatalk


jasiem
1 gwiazdka
Lokalizacja: piaseczno
Auto: Forki dwa
Polubił: 2 razy
Polubione posty: 0

[S] Forester Sturbo '99 aut LPG

Post 9 wrz 2018, o 22:59

Sprzedany, można zamykać.
Pozdrawiam,
Kuba

ODPOWIEDZ