Subaru XV MY18, 2.0 manual, US

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
krzysiek555
1 gwiazdka
Auto: XV, STi gc8
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 23 lut 2019, o 00:39

Do sprzedania Subaru XV 2018, 2.0 benzyna AWD. Manualna 6-biegowa skrzynia, w wersjach EU chyba nie było takich w sprzedaży, w USA są w ofercie.

VIN: JF2GTAAC9J9271013

Przebieg samochodu 7747km (4812 mil), natomiast silnika 2100km (1315 mil), ale o tym za chwilę.

Wersja wyposażenia Base, m.in. pełna elektryka, klimatyzacja, stacja multimedialna, kamera cofania, poduszki przednie łącznie z kolanową, poduszki boczne + kurtyny, tempomat, ciemne szyby tył, itp.

Auto zakupione przeze mnie na aukcji jako puknięte w prawy tylny róg (jedynie zderzak i lampa zostały wymienione plus nad lampą i na tylnej klapie były 2 małe wgniecenia - obecnie wszystko naprawione. Malowana była też przednia maska i częściowo lewe tylne drzwi wskutek otarć podczas transportu, posiadam pełną dok. zdjęciową)

Dodatkowo wg aukcji auto miało uszkodzone lewe przednie koło i zawieszenie - wymienione wszystko co trzeba było tj. wahacz ze wzmocnieniami, kolumna Mcpherson, felga, nadkole.

Żaden airbag nie był wystrzelony, konstrukcyjnie nic nie ruszone, wszystkie szyby całe.

Niestety po dotarciu do PL okazało się, że auto ma kompletnie zatarty silnik (nie wiem czy w US zrobiono to celowo żeby wyłudzić większe odszkodowanie, czy podmieniono dobry silnik i włożono jakąś padakę żeby tamten sprzedać...)

Generalnie decyzja była szybka bo w Krakowie pojawił się identyczny XV MY18 anglik na części lekko uderzony tyłem z przebiegiem 2tys km i postanowiłem prawie nowy silnik z niego zakupić.

Operacja przełożenia silnika została wykonana w znanej krakowskiej mekce subarowej - u Michała Gawina na Woli Justowskiej. On również zajął się wymianą części zawieszenia.

Obecnie auto jest już mobilne, nie jest zarejestrowane ani ubezpieczone, ale na terenie osiedla zamkniętego można się nim kawałek przejechać. Zgadzam się również na wszelakie oględziny na stacjach kontroli, ASO itp. jeżeli ktoś będzie chciał sobie lawetą podjechać, nic do ukrycia nie mam.

Subaru po wszystkich opłatach: cło, podatek, akcyza – kupujący otrzymuje wszelkie potwierdzenia tych płatności wraz z dokumentami od samochodu.

Szczegółowe informacje – zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Samochód do obejrzenia w Krakowie, Kurdwanów.

Niedługo dodam więcej lepszych zdjęć. Posiadam pełną dokumentację od dnia zakupu, poprzez zdjęcia z transportu i po dotarciu do PL. Mam również raport VinCheck w pdf, mogę podesłać na maila jak ktoś sobie życzy.

Cena 78 000 PLN do negocjacji, nie wystawiam faktury, jestem osobą prywatną.

Tel: 664-307-501

email: [email protected]

Obrazek

krzysiek555
1 gwiazdka

Post 1 mar 2019, o 10:01

Auto umyte, nowe zdjęcia i nowa cena: 76500 do nego.
Załączniki
17.JPG
9.JPG
8.JPG
4.JPG
18.JPG
13.JPG
10.JPG
6.JPG
2.JPG
1.JPG
Obrazek

ewemarkam
3 gwiazdki
Auto: Forester '98 2.0 N/A AT
Polubione posty: 11 razy

Post 1 mar 2019, o 10:25

Aż sie nie chce wierzyć że amerykaniec z ręczną skrzynią. Ale powodzenia w sprzedaży.

Piter 35
6 gwiazdek
Polubił: 34 razy
Polubione posty: 27 razy

Post 1 mar 2019, o 23:17

Jak by te fury miały turbine to były by fajne :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=6eI2AqyTYW4
Śnieżna zabawa

Spotkało Cię gradobicie lub parkingowa szkoda , zadzwoń - 608-42-49-26( rejon dolnego śląska )

krzysiek555
1 gwiazdka

Post 4 mar 2019, o 12:48

ewemarkam pisze:
1 mar 2019, o 10:25
Aż sie nie chce wierzyć że amerykaniec z ręczną skrzynią. Ale powodzenia w sprzedaży.
Jak widać świat do góry nogami się wywraca :D
Piter 35 pisze:
1 mar 2019, o 23:17
Nie poradzę, ale 2.0 z manualną naprawdę całkowicie przyzwoicie się napędza, a w porównaniu do Imprezy 1.5 którą kiedyś miałem, to wręcz demon z tego XV jest :evilgrin:
Obrazek

Piter 35
6 gwiazdek

Post 4 mar 2019, o 13:23

krzysiek555 pisze:
4 mar 2019, o 12:48
Nie poradzę, ale 2.0 z manualną naprawdę całkowicie przyzwoicie się napędza, a w porównaniu do Imprezy 1.5 którą kiedyś miałem, to wręcz demon z tego XV jest
Oczywiście ,że to jedzie w porównaniu do 1.5 l . Miałem takie cuś ale nie XV tylko zwykły lanos z takim silnikiem 150 PS i jako dupowóz to bardzo fajne auto .
Śnieżna zabawa

Spotkało Cię gradobicie lub parkingowa szkoda , zadzwoń - 608-42-49-26( rejon dolnego śląska )

piotruś
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Auto: Forester 2,5XT
Polubił: 46 razy
Polubione posty: 70 razy

Post 5 mar 2019, o 15:17

Piter 35 pisze:
1 mar 2019, o 23:17

Piter 35, może grupowe zakupy takiego zestawu z Australii :

http://tasautocraft.com.au/product/xv-turbocharger-kit/

:thumb: :evilgrin:

Piter 35
6 gwiazdek

Post 5 mar 2019, o 15:52

piotruś pisze:
5 mar 2019, o 15:17
Piter 35, może grupowe zakupy takiego zestawu z Australii :
Qrcze fajne to to ale ta cena :mrgreen:
Śnieżna zabawa

krzysiek555
1 gwiazdka

Post 7 mar 2019, o 15:31

Up,

75000 PLN dla forumowiczów nadal do negocjacji, jestem otwarty na propozycje. Niechętnie, ale możliwa też zamiana na jakieś dużo tańsze wozidło z dopłatą. 
Obrazek

krzysiek555
1 gwiazdka

Post 21 mar 2019, o 13:39

Up, nowa cena 73000 PLN do negocjacji.
Obrazek

ODPOWIEDZ