Sprzedam Legacy III 2.0 LPG rok 2001

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
szurpit2
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Sprzedam Legacy III 2.0 LPG rok 2001

Post 3 kwie 2019, o 09:12

Cześć
Legaś który wiele z nami przejechał. Auto na codzień do oglądnięcia w nowej hucie. Jestem pierwszym właścicielem... Oczywiście w kraju. Lpg jest założone pod koiniec 2013 roku. Pod koniec 2014 robiłem konwersję z dwumasy na koło jednomasowe wraz z nowym sprzęgłem na częściach oryginalnych w znanym dla fanów serwisie w nowym Sączu. Później serwisowany w Krakowie również w polecanym warsztacie. Jakiś rok temu robiony komplet rozrządu. Ostatnio wymienione świece a około listopada 2018 założony komplet Nowych amortyzatorów przód wraz z niezbędnymi gumkami itd.. Na jesień robione również tarcze i klocki przód.

Środek ładnie utrzymany wygodny miękki legacy w trasę, choć najcichszy to nie jest ;-)

Jak widać na zdjęciu tylna klapa ma nie ładne wgniecenie. Prawe drzwi przód są lekko przejechane. I ostatnia przygoda prawe nadkole z przodu wraz z zderzakiem. Trzeba by zdjac wyprostować a zderzak można polakierowac. Tylne nadkola są skorodowane. Progi rama itp dobre.

W tym aucie wymiana klapy, drzwi czy zderzaka to małe koszta potrzebny jest tylko czas.
Cena wynika z faktu, że w czasie zimy pojawia się problem z obrotami, auto nie równo pracuje w zakresie 1000-2500 rpm, poszarpuje. Bardziej odczuwalne na LPG. Teraz jak jest ciepło problemu nie ma auto jeździ ok. Prawdopodobnie trzeba wymienić kable i sprawdzić, ew. Wyregulowac luzy zaworowe, regulacja bez wyciągania silnika na śrubki. Do zrobienia przed zimą będzie też zawieszenie z tyłu.
OC do 12.08.2019, przegląd 02.08.2019.
Aktualnie na zimówkach które są jeszcze ładne.

Więcej zdjęć wnętrza i auta mogę podeslac na maila.
Planowałem w tym sezonie wszystko to porobić bo bardzo lubię to auto jednak pojawiła się możliwość i kupiłem nowego subarka :-)

Edit: coś mogę opuścić, coś do auta dołożyć... Na pewno się dogadam z zdecydowanym kupcem, np mam 4 bardzo dobre opony letnie, po nie całych dwich sezonach.

Przebieg rośnie bo jeździmy autem...
Gdyby nie fakty że kupiłem nowego auto by zostało u mnie.

Auto w wyższej wersji wyposażenia, np większą liczba poduszek powietrznych czy zegary w fabrycznie błyszczących obreczach.
Ładnie brzmi.

Cena dla forum bez negocjacji ale dodaje komplet opon letnich to 3500 zł. Auto wymaga drobnych napraw ale na pewno jeszcze długo pojeździ. Nie bierze oleju!

Nie mogę dodać fot daje linka do olx https://www.olx.pl/oferta/subaru-legacy ... zi2Xn.html

Wysłane z mojego H4113 przy użyciu Tapatalka




szurpit2
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Sprzedam Legacy III 2.0 LPG rok 2001

Post 3 kwie 2019, o 15:32

Up up

Wysłane z mojego H4113 przy użyciu Tapatalka


szurpit2
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Sprzedam Legacy III 2.0 LPG rok 2001

Post 5 kwie 2019, o 09:43

aktualizacja ceny dla forum 3500 z oponami letnim i z opcją negocjacji ;-) za 1500 nie sprzedam bo amorki na jesień kosztowały mnie 1200 ale jak ktoś będzie zdecydowany to się dogadamy :-)

Wysłane z mojego H4113 przy użyciu Tapatalka


dzixd
Awatar użytkownika
Moderator działu
Lokalizacja: Dziki Zachód
Auto: Legacy IV "prawie spec b h6", legacy II 2.2, 2xLegacy III 2.5 MY99, Impuls - Legacy IV H6 5EAT LPG
Polubił: 9 razy
Polubione posty: 307 razy

Sprzedam Legacy III 2.0 LPG rok 2001

Post 5 kwie 2019, o 16:38

szurpit2 pisze:aktualizacja ceny dla forum 3500 z oponami letnim i z opcją negocjacji ;-) za 1500 nie sprzedam bo amorki na jesień kosztowały mnie 1200 ale jak ktoś będzie zdecydowany to się dogadamy :-)

Wysłane z mojego H4113 przy użyciu Tapatalka
:thumb: okazja. Ja za 2 gen z silnikiem 2.2 tyle dałem

Wysłane z mojego mądrego telefonu

Jeździć nie umiem, ale się staram :mrgreen:
Naprawiać też nie umiem, ale się staram.
Konto usunięte pisze:
29 gru 2018, o 17:15
masz dobre serducho i ostrego pierdolca :lol: :thumb:
Obrazek

szurpit2
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Sprzedam Legacy III 2.0 LPG rok 2001

Post 5 kwie 2019, o 16:42

To prawda cena bardzo niska i chyba to straszy. Zależy mi na sprzedaży bo stoją dwa subarki a Lanos czeka na nowe tarcze itp... Niestety dopóki stoi Legaś to i nowy lanosik czeka... :-(

Wysłane z mojego H4113 przy użyciu Tapatalka


szurpit2
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Sprzedam Legacy III 2.0 LPG rok 2001

Post 8 kwie 2019, o 07:09

Aktualizacja ceny dla forum 3000
Jeszcze chwilę i chyba bardziej mi się opłaci sprzedać go na części...

Wysłane z mojego H4113 przy użyciu Tapatalka



szurpit2
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Sprzedam Legacy III 2.0 LPG rok 2001

Post 9 kwie 2019, o 23:15

Nie aktualne. Do zamknięcia.

Wysłane z mojego H4113 przy użyciu Tapatalka


ODPOWIEDZ