[S] Subaru Legacy 2.0 NA AT 2007

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
Slawskip
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Jelenia Góra
Auto: Subaru Legacy MY07
Polubił: 12 razy
Polubione posty: 4 razy

[S] Subaru Legacy 2.0 NA AT 2007

Post 31 maja 2019, o 21:21

Do sprzedania samochód, którym jeździłem ostatnie 4 lata i zrobiłem z przyjemnością ponad 85 tyś km. Subaru sprowadzone z zachodu, jestem pierwszym właścicielem w kraju. Samochód wyposażony w 2 litrową jednostkę o mocy 165KM z niezawodną automatyczną skrzynią biegów. Założona bardzo dobra instalacja gazowa (Tech-224, Barracuda 130, AC R01 250, Bormech 650/250/67L, faro 8mm). Zalewane Motulem X-MAX 0w40 (od wymiany do wymiany nie trzeba dolewać oleju). Dotychczas samochód przejechał 274 tkm. Silnik pracuje równo, bez dziur. Zaciski hamulcowe ma od diesla (większe tarcze 294mm). Dodatkowo ma czujniki parkowania i kratkę oddzielającą przestrzeń ładunkową od przedziału pasażerskiego (OEM Subaru)
Serwisowany na bieżąco. Cała historia serwisowa dostępna na https://www.motostat.pl/vehicle-stats/68693

Dwa komplety kół - letnie 16' Borbet FS (widać na zdjęciach) + Firestone SZ90 205/55/16, zimowe 16' Aluette + Michelin Alpin 5 205/55/16.
Mechanicznie auto jest zadbane, oleje w skrzyni, dyfrach i silniku zmieniane na czas, w zawieszeniu nic nie puka i nie stuka. Instalacja LPG regularnie serwisowana.

Cena 18 555 zł

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



Slawskip
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Jelenia Góra
Auto: Subaru Legacy MY07
Polubił: 12 razy
Polubione posty: 4 razy

[S] Subaru Legacy 2.0 NA AT 2007

Post 20 lip 2019, o 14:02

Sprzedane, można zamykać

ODPOWIEDZ