Kupię Subaru Forester II (SG)

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
Adam_lbn
0 gwiazdek
Auto: Forester 2.0X 2006, Accord99, Civic 98
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Kupię Subaru Forester II (SG)

Post 30 cze 2019, o 17:34

Kupię Subaru Forester II (SG):

- po lifcie ( chyba że trafi się igła perełka przedlift - rocznik od 2005),

- kolor lakieru nie ciemny!

- silnik 2.0 125 KM lub 158 KM,

- benzyna bez gazu (w planach założenie, ale wychodzę z założenia że bez gazu silnik będzie w lepszej kondycji),

- z manualną skrzynią biegów,

- kupiony w polskim salonie (przerabiałem już przy poprzednim aucie opcje "Panie! Igła, Niemiec płakał jak sprzedawał" albo "Przebieg taki niski bo Helmut jeździł tylko do kościoła", nie mam czasu na zabawy w ciuciubabki),

- od pierwszego właściciela,

- bezwypadkowy,

- przebieg maksymalny w okolicach 200-230 tys.,

- ze sprawną klimatyzacją a nie nabitą do sprzedaży,

- bez rdzy (nie tylko od spodu ale i w środku z tyłu na kielichach),

- od kogoś kto zgodzi się na wizytę w ASO celem kompleksowego sprawdzenia przed zakupem.

Jestem z Lublina ale po dobre auto spokojnie mogę 200 km pojechać.

Zdaję sobie sprawę że wymagania są duże ale chciałbym kupić dobry samochód dla siebie na lata. Może znajdzie się uczciwy użytkownik takiego auta który właśnie wybiera się do salonu po nowy model i chciałby "oddać" swoje wypieszczone cacuszko w dobre ręce.

Zakładam że użytkownik auta którym jeździ "naście" lat zna je od podszewki i uczciwie opowie co zrobione, co trzeba zrobić już, a co za jakiś czas.

Liczę też na to że nie wszyscy pozbywają się aut tylko dlatego bo zaczynają się panewki, UPG, albo przy ostatniej wizycie w serwisie powiedzieli "Najwyższy czas pozbyć się tego ...".

Pozdrawiam

Adam



ODPOWIEDZ