Szukam chętnego do przekładki silnika legacy I lift

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
BladyFranek
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Szukam chętnego do przekładki silnika legacy I lift

Post 6 sty 2020, o 20:12

Witajcie. Mam w legacy 1 lift kombi wsadzonego 2.0 turbo (swap z kompem ori, licznik skala 260. Buda z VIN to 1.8), niestety buda zgniła i mechanicznie jest to szrot już stojący 2 lata (silnik przepalany). Jedyną wartością jest silnik i skrzynia, no może przeniesienie napędu. Kupiłem teraz od Bawarczyka sedana legacy 1, 2.0 - tez w manualu i po lifcie i chce przełożyć te 2.0T z kombi. Prośba o oferty lub info gdzie lub kto i za ile się podejmie przeszczepu. Sprzęgło w 2.0T do zrobienia. zostawiam w rozliczeniu silnik 2.0 (przebieg 175TKM) i pewnie skrzynie oraz może ktoś weźmie na graty budę kombi na resztę nadających się tematów jak nie to jedzie na kasacje. Będę wdzięczny za zwrotkę, moja lokalizacja wwa, pozdrawiam Adam



Ayu
2 gwiazdki
Auto: GT MY99
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Szukam chętnego do przekładki silnika legacy I lift

Post 12 sty 2020, o 21:04

Odezwij się do użytkownika Oktan, :)
Obrazek

WAMi1947
0 gwiazdek
Auto: Outback 2.5l
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Szukam chętnego do przekładki silnika legacy I lift

Post 22 cze 2020, o 18:29

Czołem! Jeżeli jeszcze istnieje, byłbym chętny na kompletną osłonę przeciwsłoneczną pasażera. Też mam Legacy1 kombi, ta rzecz uległa uszkodzeniu (damskie rączki...)
Przy okazji, jest do wzięcia dawca - Legacy 2 kombi, ma silnik 2.5 DOHC oraz napęd (automat) w bardzo dobrym stanie. Zawieszenie do wymiany (pneumatyczne można na sprężynowe) oraz typowe roboty blacharskie, szczególnie przy tylnych kołach.

Duniek
2 gwiazdki
Auto: tak brzydkie, że aż ładne
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 0

Szukam chętnego do przekładki silnika legacy I lift

Post 22 cze 2020, o 19:16

WAMi1947 pisze:
22 cze 2020, o 18:29
Czołem! Jeżeli jeszcze istnieje, byłbym chętny na kompletną osłonę przeciwsłoneczną pasażera. Też mam Legacy1 kombi, ta rzecz uległa uszkodzeniu (damskie rączki...)
Odezwij się na pw, może będę mógł pomóc.

ODPOWIEDZ