[S] Subaru Legacy 2012 kombi manual

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
daemce
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Auto: poszukiwane
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[S] Subaru Legacy 2012 kombi manual

Post 4 lut 2020, o 17:35

Na sprzedaż Legacy 2012 2.0 NA kombi w manualu.

Zdjęcia i opis można zobaczyć tutaj: https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-le ... f14d3304ce

Dla leniwych kopiuję opis poniżej:
Auto sprowadzone w 2017 r. ze Szwajcarii, miało uszkodzony prawy bok, sprawdzone przez AUTOTESTO (dla chętnych raport do wglądu, jak i zdjęcia sprzed naprawy). Jestem pierwszym właścicielem w kraju i drugim ogólnie. Samochód sprawny, przebieg wynosi 144730 km, przegląd ważny do 17.01.2021 r.
Do samochodu załączam dwa komplety opon:
- zimówki Nokian WR D4,
- letnie Bridgestone DriveGuard z Run Flat.
Auto nosi normalne ślady użytkowania.

Wybrane elementy wyposażenia:
- ABS,
- ESP,
- elektryczne szyby,
- automatyczna klimatyzacja dwustrefowa,
- kierownica wielofunkcyjna,
- doczepiany hak holowniczy,
- asystent startu pod górę,
- kamera cofania,
- łączność Bluetooth
- gniazdo USB.

Auto serwisowałem wyłącznie w MTS Rally w Warszawie. Z ważniejszych wizyt wymienić należy:
- 128000km - wymiana rozrządu, płynu hamulcowego, oleju silnikowego, oleju w skrzyni i dyferencjale,
- 133000km - serwis zawieszenia, wymiana tulei,
- 136000km - wymiana oleju silnikowego i świec,
- 138000km - serwis hamulcowy, wymiana klocków.

U mnie auto spisywało się bardzo dobrze. Używane było głównie w trasach, nie jeździło na co dzień po mieście, garażowane.

Aktualne bolączki to uszkodzenia parkingowe (widoczne na zdjęciach prawy przód i lewy tył). Ponadto przy około 141000 silnik spalił trochę oleju, w związku z czym w MTS Rally silnik został wypłukany, a olej zmieniony. Zabieg płukania i wymiany oleju został powtórzony w dniu 29.11.2019 r. po przejechaniu 3500 km, sytuacja jest do obserwacji.

Sprzedaż w ramach umowy kupna - sprzedaży.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 663-241-832. Na forum praktycznie już nie wchodzę.



ODPOWIEDZ