Strona 1 z 1

[K] Zadbane Subaru Impreza WRX GD

: 8 lut 2020, o 13:11
autor: flankr
Dzień Dobry,

Od dłuższego czasu poszukuję swojego wymarzonego auta, a przy przeglądaniu serwisów ogłoszeniowych nie udało mi się znaleźć nic interesującego (lub zniknęły zanim zdążyłem je kupić).
W skrócie: poszukuję ładnej, zadbanej Imprezy WRX sedan w kolorze Blue Mica.

Wymagania:
- w grę wchodzi tylko sedan
- Interesują mnie tylko zadbane egzemplarze bez rdzy i problemów mechanicznych (oczywiście zdaję sobie sprawę że ciężko o ideał - po prostu nie chcę auta, które cieknie z każdej możliwej części i się rozpada w zakrętach ;-) )
- Kolor blue Mica (inne też rozważę, jednak nie ukrywam, że musiałaby to być bardzo dobra okazja żebym zrezygnował z koloru)
- Mile widziane złote felgi w ładnym wzorze (oryginalne też mi się podobają)
- Mile widziane dodatki wizualne z STI (oryginalna wysoka lotka, dokładki zderzaków/progów)
- Jeżeli samochód będzie mocno zmodyfikowany mechanicznie (nie mówię tu o drobnostkach typu wydech itp.), to w grę wchodzą jedynie egzemplarze zrobione z głową i zapasem bezpieczeństwa, ponieważ nie chcę skończyć na remoncie silnika lub układu napędowego za 5 tys. km ;)

Budżet:
Podstawowy budżet na samochód to około 40 tys. zł z możliwością delikatnego rozszerzenia w przypadku naprawdę ładnej sztuku, do której nie trzeba będzie w najbliższym czasie dokładać pieniędzy. Jeżeli auto będzie w komplecie z dodatkowymi oponami lub kołami zimowymi/letnimi w dobrym stanie lub z dołożonymi dodatkami od STI, to jest to oczywiście dodatkowy argument na podwyższenie budżetu.

Dla osób, które boją się oddać swoje auto w złe ręce - samochód trafi do pasjonata marki, który od dziecka czeka aż będzie miał taki samochód (w 2002 roku pierwszy raz zobaczyłem niebieskie STI i wiedziałem że chcę mieć auto tego typu). Auto ma służyć do weekendowych przejażdżek dla przyjemności jak i do poprawy humoru w gorsze dni ;).

Pozdrawiam i czekam na oferty!