(S) Kia Soul 1.6 benzyna 2009/2010

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
busik
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: SM
Auto: DS5
Polubił: 47 razy
Polubione posty: 110 razy

(S) Kia Soul 1.6 benzyna 2009/2010

Post 3 maja 2020, o 15:13

Mój tata już nie może prowadzić auta ze względu na swój wiek i stan zdrowia - jego Kijanka zatem szuka nowego właściciela.
Wystawiam na forum na początek, gdyż auto stoi u moich rodziców w Poznaniu w garażu, a ja urzęduję na śląsku - stąd i zdjęcia na razie internetowe - dla poglądu koloru auta (sprzedawana wersja bez relingów dachowych).
Gdy odwiedzę ich w połowie miesiąca, to wrzucę zdjęcia pojazdu, oraz wystawię auto na sprzedaż na innych portalach.
Jest to jakby przedpremiera :-)

Kia Soul 1.6 benzyna - 124 konie.
Auto kupione w sierpniu 2010 w salonie na wyprzedaży rocznika 2009. Rocznikowo 2009, ale pierwsza rejestracja sierpień 2010.
Od kupna tylko w rękach mojego taty.
Wersja wyposażenia L
Kolor zielony groszek - metalic.
ABS
Kontrola Trakcji
6 poduszek
lusterka boczne podgrzewane składane elektrycznie - w kolorze nadwozia
kierownica wielofunkcyjna - regulowana
Klimatyzacja - manualna
wszystkie szyby elektryczne
Radio fabryczne CD z 6 głośnikami
Podłączenie AUX i USB w środkowej konsoli
tapicerka welurowa
wspomaganie kierownicy


Rudej nie widać, garażowane od początku, auto użytkowane przez starszą osobę - więc i ma drobne obcierki, ale kosmetyczne. Boczek drzwi kierowcy, w mojej ocenie można wymienić, bo jest zmęczony trochę - tata zawsze zamykał drzwi z jakimiś kluczami w ręce. Ale to do decyzji kupującego.
Jedyne co może być do zrobienia w najbliższym czasie - to wymiana sprzęgła - na wstecznym trochę piszczy.
Auto od początku przeglądy przechodziło tylko w ASO, nic się nie zepsuło, nie miało wypadku, wszystko sprawne - działa jak należy.

Przegląd i ubezpieczenie do sierpnia 2020.

Przebieg : 67 000 km !!!
Rodzice jeździli na działkę, po zakupy, na grzyby. Stąd i przebieg tak niski.

Cena: 19 900 zł.

Auto na alufelgach (takich jak na zdjęciu) z letnimi oponami. W zestawie opony zimowe Michelin Alpin na stalowych felgach + kołpaki.

Jak ktoś poszukuje auta niezawodnego, wygodnego do wsiadania z pewnego źródła - polecam się :-)
Priv, lub tel 501 siedem zero zero 525
1.jpg
Kijanka
1.jpg (25.38 KiB) Przejrzano 679 razy


"Pamiętaj, że wartość ma nie to, co ty mówisz, ale to jak się to odbija w mózgu słuchającego" J.Piłsudski

busik
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: SM
Auto: DS5
Polubił: 47 razy
Polubione posty: 110 razy

(S) Kia Soul 1.6 benzyna 2009/2010

Post 16 maja 2020, o 22:46

Sprzedane
"Pamiętaj, że wartość ma nie to, co ty mówisz, ale to jak się to odbija w mózgu słuchającego" J.Piłsudski

Piter 35
6 gwiazdek
Lokalizacja: Jelenia Góra
Polubił: 172 razy
Polubione posty: 103 razy

(S) Kia Soul 1.6 benzyna 2009/2010

Post 17 maja 2020, o 17:41

A już chciałem proponować 10 tysi :mrgreen:

ODPOWIEDZ