Sprzedam złote Legacy III GX 2,5 + LPG

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
drzazgus
1 gwiazdka
Auto: Legacy III GX, Honda Civic VII
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Sprzedam złote Legacy III GX 2,5 + LPG

Post 7 lip 2020, o 05:42

Witam

Sprzedam Legacy III GX. Produkcja 1999, 1 rej 2000. Jestem właścicielem ponad 6 lat. Przejechałem złotkiem prawie 120tys km. Obecny przebieg 331700 i powoli rośnie. Auto jak na swój wiek zadbane i uszanowane. Zarejestrowane na firmę. Nigdy nie żałowałem na serwis/naprawy. Olej w motorze zmieniany co 10 tys, oleje w skrzyni i dyfrze co 30 tys. Jeden zaufany mechanik i jeden zaufany gaziarz. Wyposażenie: silnik 2,5l + LPG, Skrzynia 5MT. Czarna skóra, kierownica Momo, klimatyzacja, reduktor, 4x elektryczne szyby, 2x elektryczny dach, elektryczne lusterka, halogeny, tempomat. Felgi 15. Opony letnie 185/60/15 na stalowych felgach 15cali + komplet opon zimowych + pełnowymiarowy zapas.

(Mam jeszcze komplet oryginalnych złotych 17 calowych felg Subaru z kompletem opon letnich 225/45/17 plus jedna dodatkowa opona na "w razie jakby co" plus zapasowe koło dojazdowe. Ten komplet to dodatkowe 1000zł. Ja już wyrosłem z takich felg.)
Wszelkie pytania najchętniej pod nr tel 605-277-775. Auto do obejrzenia w Otwocku pod Warszawą. Ewentualnie pomiędzy 11 a 25 lipca w Zakopanym.
Tomasz
Załączniki
FOT3.jpg
W wersji "Dla króla cyganów"
FOT2.jpg
Srodek
FOT1.jpg
Na felgach 15



ewemarkam
4 gwiazdki
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: Forester '98 2.0 N/A AT
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 38 razy

Sprzedam złote Legacy III GX 2,5 + LPG

Post 7 lip 2020, o 07:19

Cena?

leon
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: Kąąbi 3 i Niepsujące się.
Polubił: 206 razy
Polubione posty: 282 razy

Sprzedam złote Legacy III GX 2,5 + LPG

Post 7 lip 2020, o 12:16

Założyłbym mu niebieskie felgi.😎
Walcz z globalnym ocipieniem - zjedz ekologa.

drzazgus
1 gwiazdka
Auto: Legacy III GX, Honda Civic VII
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Sprzedam złote Legacy III GX 2,5 + LPG

Post 7 lip 2020, o 19:28

Magiczne słowo cena. Chciałbym za auto 9000 plus ewentualnie 1000 za dodatkowy komplet felg. Życie zweryfikuje :) Potencjalny kupujący będzie miał pełnoletnie, fajne auto w uczciwym stanie i rzadko spotykanym kolorze. Zainteresowanym mogę podać VIN lub wydrukować raport z CEPIKu. Rozrząd był robiony przy 294 tys. Dużo rzeczy robiłem przez czas, który auto u mnie było i kasy nigdy nie żałowałem. Można powiedzieć że wręcz przeinwestowałem. Auto zawsze było gotowe do działania. Nigdy nie katowane. (złote felgi nie czynią z niego Imprezy) Na codzień jest to żonowóz/dzieciowóz. (dołożyłem czujniki cofania) Co 2 lata jeździłem do Chorwacji. Na tempomacie w trasie przy 100km/h mozna sie zamknać w 10l LPG/100 ale można też i 17l. Korek wstydu umieszczony pod klapka wlewu paliwa.

beren
0 gwiazdek
Auto: Outback 2.5 2007
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Sprzedam złote Legacy III GX 2,5 + LPG

Post 1 wrz 2020, o 10:39

aktualne?

drzazgus
1 gwiazdka
Auto: Legacy III GX, Honda Civic VII
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Sprzedam złote Legacy III GX 2,5 + LPG

Post 19 wrz 2020, o 06:54

Aktualne jak najbardziej. Wszelkie pytania pod nr tel - tak bedzie najszybciej. Dzisiaj zabieram auto do SPA. Bedzie odkurzanie i sprzatanie :)

drzazgus
1 gwiazdka
Auto: Legacy III GX, Honda Civic VII
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Sprzedam złote Legacy III GX 2,5 + LPG

Post 24 paź 2020, o 18:35

Hmmm nikt nie chce uczciwego, dojrzałego gacka.? Na horyzoncie pojawiło sie nowe auto wiec chętnie przyspiesze proces. idzie zima, oby spadł śnieg. :) Za 2 tygodnie robie przegląd a w tym tygodniu łączniki. Bedzie dobrze.

drzazgus
1 gwiazdka
Auto: Legacy III GX, Honda Civic VII
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Sprzedam złote Legacy III GX 2,5 + LPG

Post 2 lis 2020, o 21:04

Auto po wymianie łącznika i po przeglądzie technicznym. Stan licznika 334400. Wszystko odbyło sie bez problemów. W nagrode bedą nowe dywaniki :) Przez ostatni rok auto przejechało 6400km z czego w wakacje 1200km.

drzazgus
1 gwiazdka
Auto: Legacy III GX, Honda Civic VII
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Sprzedam złote Legacy III GX 2,5 + LPG

Post 23 sie 2021, o 06:31

Ogłoszenie Up. Aktualna cena 7000. Aktualny przebieg 341000

ODPOWIEDZ