Subaru Legacy V 2.0 benzyna

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
toja2000
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Subaru Legacy V 2.0 benzyna

Post 4 sty 2021, o 23:01

Dzień dobry/dobry wieczór.
Jestem tutaj nowy więc od razu proszę o wybaczenie jeśli popełnię jakieś faux pass. Jestem po dwuletniej przygodzie z Outback 2.0 diesel. Samochód 2010 do 145 tysięcy bezawaryjny, ale wiadomo - diesel, więc się pozbyłem. Mój błąd zakupu. Przyznaję się. Jeżdżę teraz czymś innym, ale uczucie do marki pozostało. Mam okazję nabyć drogą kupna Legacy kombi 2010, benzyna 150 KM. Import z Włoch. Około 165 tysięcy przebiegu. Z zamontowanym gazem. Na gazie podobno faluje, ale właściciel gazu nie używa. Proszę Was o radę. Przy tym przebiegi jakie koszty mnie czekają? Na co zwrócić uwagę? Skrzynia manual. Czy będzie bardziej mułowaty od poprzedniego diesla 150KM?
Proszę o rady bardziej doświadczonych kolegów.
Pozdrawiam



bujak27
4 gwiazdki
Auto: wrx
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Subaru Legacy V 2.0 benzyna

Post 5 sty 2021, o 09:46

Sprawdz oznaczenie silnika jak ej20f to z głowicami pod lpg.Zapytaj jaki przebieg na gazie i czy były sprawdzane -regulowane luzy zaworowe.Odnośnie serwisowania to w zawieszeniu co jakiś czas wymienia się przednie i tylne tuleje w wahaczach przód ,gumy stabilizatora.Sprzegło na sztywnym kole,skrzynie raczej się nie psują ,potrafi postukiwać maglownica

fate
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Auto: Legacy
Polubił: 10 razy
Polubione posty: 0

Subaru Legacy V 2.0 benzyna

Post 12 lut 2021, o 20:42

wziąłeś?

ODPOWIEDZ