Sprzedam Tribeca 2014

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
Mack
0 gwiazdek
Auto: Subaru Tribeca
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Sprzedam Tribeca 2014

Post 14 mar 2021, o 13:28

Witajcie ! Mam do sprzedania Tribecę. Auto super wygodne i w dobrym stanie. Do obejrzenia w Warszawie lub na linii Otwockiej.
Nieduży przebieg 164.000 km, środek czysty, auto świeżo po wymianie oleju w silniku i filtrów. Samochód 7 mio miejscowy - posiada 2 rozkładane fotele w bagażniku. Pewna historia samochodu - auto od nowości 6 lat u jednego właściciela w USA, po delikatnej kolizji ( uszkodzony był błotnik , lampa, zderzak ) kupiłem go ja i sprowadziłem do Polski. Auto ma europejskie lampy. Sprawdzona geometria - wszystko jest proste, posiadam świeży wydruk z badania. Badanie techniczne do marca 2022. Sprzedaję z uwagi na zmiany w planach życiowych. Możliwość przesłania większej ilości zdjęć. Z mankamentów - brak zaślepki na tylnym zderzaku ( drobiazg , jak będę miał chwilę to kupię ) i ok 2cm rozcięcie w skórze fotela pasażera ( jak będę miał czas dam do naprawy ). zdjęcia w ogłoszeniu https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-tr ... DGCsk.html
Cena 54k do rozsądnej negocjacji. Tel do mnie 570875960 Maciek. Zapraszam :)



FUX
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: ze sofy.
Auto: jeżdżące
Polubił: 222 razy
Polubione posty: 345 razy

Sprzedam Tribeca 2014

Post 14 mar 2021, o 20:50

Mack pisze:
14 mar 2021, o 13:28
Witajcie !
Kiedy impreza i gdzie nas będziesz witał i czym?
Dolce far niente ;-)

Mack
0 gwiazdek
Auto: Subaru Tribeca
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Sprzedam Tribeca 2014

Post 15 mar 2021, o 10:13

Chlebem i solą oczywiście. Ale o imprezie pomyślę w bardziej sprzyjającym czasie

ODPOWIEDZ