Forester 2,0 SG 07/08 automat,gaz Jako

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
ted58
0 gwiazdek
Auto: Forester 2,0 XC MY07
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Forester 2,0 SG 07/08 automat,gaz Jako

Post 4 lis 2021, o 14:15

OKAZJA !

W związku ze zmianą sytuacji życiowej jestem zmuszony do sprzedaży swojego Forestera SG 2,0 w którego tylko w tym roku zainwestowałem ok.12000 tyś. zł. udokumentowane.
Dane samochodu :
- rok 2007 pierwsza rejestracja grudzień 2007 a w 2008 zostało dokonane oznakowanie i rejestracja DNA na co posiadam certyfikat.
- najbogatsza wersja wyposażenia : skóra, szyberdach , ksenony , automat itp
- w 2015 roku przy przebiegu 99400 km została wykonana instalacja gazowa w firmie Jako ,to najlepszy specjalista od instalacji gazowych w Subaru. Koszt takiej instalacji dzisiaj to ik 3500,-oczywiście silnik jest z gniazdami zaworów utwardzonymi FL20…
-jestem trzecim właścicielem od 2016 roku a obecny przebieg to 172000km.
-samochód bezwypadkowy, bez jakichkolwiek stłuczek parkingowych itp.serwisowany w warsztatach obsługujących Subaru ,ostatnio w Auto Sport Komornicki Warszawa. Posiadam pełną dokumentację od początku zakupu w Polskim serwisie Subaru.
-w czasie mojego użytkowania doposażyłem auto : wymieniłem tylnie amortyzatory i sprężyny na Kayba oraz podkładki 10mm które zwiększyły prześwit auta, zainstalowałem android radio 7” , kamerę cofania, rejestrator jazdy ,odbojniki gumowe na przednie i tylne błotniki, czujniki cofania tylne, oświetlenie dzienne diodowe , światła szosowe (długie) diodowe, dywaniki z gumy syntetycznej, wykładzina bagażnika, dwukrotne zabezpieczenie antykorozyjne ostatnio 2019 r. w firmie Krown Warszawa, wymieniłem opony na wielosezonowe Michlen C
t1.jpg
rossclimate .
-w bieżący roku wykonałem następujące naprawy: kompleksowa regeneracja głowic z zastosowaniem nominalnych szklanek, wymiana rozrządu z pompą wody, wymiana olejów w silniku, skrzyni biegów oraz mostach, naprawa nadkoli tylnych i klapy bagażnika (likwidacja ognisk korozji i lakierowanie tych elementów) były to niewielkie ogniska co widać na fotkach przed naprawą. Na dzień dzisiejszy nie widać żadnej korozji.
Samochód jest w perfekcyjnym stanie i nie wymaga jakichkolwiek napraw ,można by się jedynie przyczepić do małych zadrapań i niewielkich wgniotkach to zwykłe ślady użytkowania. Mechanicznie ,silnik, skrzynia biegów, zawieszenie , hamulce w pełni sprawne bez jakichkolwiek wad.
Z żalem ale muszę się z nim rozstać. Cena to 25 500,- do niewielkiej negocjacji.
Samochód do obejrzenia w Warszawie. Więcej informacji na Tel. 601318155
Tadeusz
t1.jpg
f13.jpg
f3.jpg
f4.jpg
f5.jpg
f6.jpg
f7.jpg
f8.jpg
f9.jpg
f9.jpg
Załączniki
f2.jpg



ted58
0 gwiazdek
Auto: Forester 2,0 XC MY07
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Forester 2,0 SG 07/08 automat,gaz Jako

Post 4 lis 2021, o 14:33

Ogłoszenie jak na razie tylko na Forum

inquiz
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: pojazd wolnobieżny
Polubił: 405 razy
Polubione posty: 361 razy

Forester 2,0 SG 07/08 automat,gaz Jako

Post 4 lis 2021, o 15:55

Tak zredagowane powinny być wszystkie ogłoszenia na forum :thumb:
Those who would give up essential liberty to purchase a little temporary safety deserve neither liberty nor safety.
Živela Jugoslavija!

ted58
0 gwiazdek
Auto: Forester 2,0 XC MY07
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Forester 2,0 SG 07/08 automat,gaz Jako

Post 9 lis 2021, o 16:38

Jużoferta nie aktualna, znalazł Forek nowego właściciela .

ODPOWIEDZ