[S] Subaru Forester 2.5XT 2005r.

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
Olleo
Awatar użytkownika
4 gwiazdki
Auto: Forester 2.5XT
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[S] Subaru Forester 2.5XT 2005r.

Post 16 sty 2022, o 20:13

Cześć.

Zacznę od mankamentów, bo tego wszyscy, prócz oczywiście ceny i zdjęć, szukają na początek - samochód nie jest nowy, więc niestety korozja rantów tylnych nadkoli - typowa bolączka Subaru. Druga rzecz, która mnie osobiście boli, to pokancerowana tapicerka drzwi przez psa poprzedniego właściciela. Poza tym typowe zużycie dla tego rocznika i przebiegu 272,5kkm.

Wyposażony jest w zimowe trzyletnie, ale bardzo mało używane (zaledwie parę tysięcy km) opony Nokian WR D4 215/60R16 na stalowych felgach oraz pięcioletnie letnie opony Dunlop RT 2 215/55R17 na felgach aluminiowych z przebiegiem ok. 25kkm i ok. 5-6mm bieżnikiem do znacznika TWI (rewelacyjnie trzymają na asfalcie). Na samochodzie jest hak i wbita trzecia rejestracja do dowodu rejestracyjnego. Do auta dorzucam belki dachowe, matę do bagażnika i zapasowe palniki do xenonów.
Auto stało od lutego u mechanika czekając na nowe serce. Niestety wada materiałowa i obrócona panewka. Pod koniec października udało się ściągnąć silnik od anglika w bardzo ładnym stanie z przebiegiem 127.5 tys. mil i od 17 listopada jest znów u mnie, zalany świeżym olejem i płynem chłodniczym. Niestety musi konkurować o miejsce na podjeździe z trochę większym pojazdem i dwoma kółkami, więc dostałem polecenie od siły wyższej zredukowania inwentarzu koni w gospodarstwie. Szkoda, bo prowadzi się naprawdę bardzo przyjemnie, a właśnie zapowiadają opady śniegu (przy okazji - nie ma mocnego na Subaru na zaśnieżonych drogach. W wielu miejscowościach w górach co drugie auto to Subaru ;)).
Kupiłem ten samochód w 2017 roku z przebiegiem ok. 245tys. km., po 11 latach użytkowania poprzednika - Subaru Forestera S-turbo. W lipcu 2018 roku robiłem regenerację turbiny (jest szczelna i bardzo ładnie dmucha) i gdzieś w podobnych okolicach wymianę wiskozy dyfra centralnego. O remoncie poprzedniego silnika nie wspominam, skoro i tak został wymieniony Rozrząd i sprzęgło mają ok. 25 tys. km. Tylne tarcze i klocki rok 2019, przednie przełom 2020-2021. Skrzynia chodzi precyzyjnie, zawieszenie prowadzi jak po sznurku, z tyłu sprężyny wzmocnione pod amortyzatory zamienniki Kayaba, gdyby ktoś chciał kiedyś zmienić oryginały samopoziomujące.
W 2018 pan był taki łaskaw i wyjechał mi z podporządkowanej i przeszorowałem mu bok przodem (u mnie było to właściwie mocne otarcie zderzaka i delikatne zagniecenie rantu maski i krawędzi błotnika), ale ASO Subaru na Krakowskiej i PZU stanęły na wysokości zadania - wymienione na nowe zostały lampy, zderzak z grillem, maska (aluminiowa) oraz pomalowany błotnik.

Cena 24300 do negocjacji.

Zapraszam do oględzin do Wrocławia.

Zdjęcia w poniższej ofercie:
https://allegrolokalnie.pl/oferta/subar ... ta-w-fotel


Największą przyjemność w życiu sprawia robienie tego, co zdaniem innych jest niewykonalne.

Olleo
Awatar użytkownika
4 gwiazdki
Auto: Forester 2.5XT
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[S] Subaru Forester 2.5XT 2005r.

Post 26 sty 2022, o 16:17

Cena: 23800
Największą przyjemność w życiu sprawia robienie tego, co zdaniem innych jest niewykonalne.

Olleo
Awatar użytkownika
4 gwiazdki
Auto: Forester 2.5XT
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[S] Subaru Forester 2.5XT 2005r.

Post 12 lut 2022, o 12:41

Nowa cena: 22600
Największą przyjemność w życiu sprawia robienie tego, co zdaniem innych jest niewykonalne.

Olleo
Awatar użytkownika
4 gwiazdki
Auto: Forester 2.5XT
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[S] Subaru Forester 2.5XT 2005r.

Post 14 paź 2022, o 09:20

Cześć, oferta nadal aktualna. Cena 19000 bez negocjacji. Zdjęcia:
small_unnamed2.jpg
small_unnamed1.jpg
small_unnamed.jpg
small_unnamed3.jpg
Największą przyjemność w życiu sprawia robienie tego, co zdaniem innych jest niewykonalne.

ODPOWIEDZ