Sprzedam: Subaru Outback II 2.5

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
Wooyek
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Sprzedam: Subaru Outback II 2.5

Post 3 lis 2022, o 21:15

Subaru Outback II (BH) - rok produkcji 2001, pierwsza rejestracja 01.2002 (Włochy), w Polsce od 07.2012, a w moich rękach od 02.2021.
Aktualny przebieg ok. 221 800 km.

Cena: 14900 zł
Pełna galeria: https://photos.app.goo.gl/vAjnBS64ZCkLuwiD8

Outbacka kupiłem w lutym 2021 jako “zimową zabawkę” i doprowadziłem do 100% sprawności bez oszczędzania.

Zrobione między innymi:
- wymiana oleju (Eneos 10W40), filtrów i wszystkich płynów, razem ze skrzynią biegów i dyframi
- nowa chłodnica, termostat i płukanie układu chłodzenia
- wymiana tarcz i klocków (przód + tył)
- regeneracja zacisków hamulcowych (przód + tył)
- regeneracja pompy wspomagania
- przegląd klimatyzacji (jest w pełni sprawna)
- 2-etapowa korekta lakieru i 3-letnia powłoka ceramiczna (własnoręcznie, takie hobby ;))

Dodatkowe modyfikacje:
- kolektor różnoodległościowy + tłumik końcowy WM Sport - pięknie bulgocze
- lift 40 mm
- obszycie i delikatne pogrubienie kierownicy + pasująca gałka.

Wady:
- wizualnie nie jest to ideał - jest sporo rys i odprysków, które zabezpieczyłem zaprawkami. Znajdą się też jakieś małe wgniotki (głównie na masce - grad?), jak to w 20-letnim Subaru. Co jednak najważniejsze, nie ma problemu z korozją;
- najpóźniej na wiosnę dobrze byłoby kupić nowe opony (jest jeden komplet wysłużonych zimówek);
- zwiększony prześwit psuje geometrię - lepiej byłoby go zdemontować lub skrócić podkładki o połowę. Decyzję zostawiam nowemu właścicielowi, zależnie od planowanego zastosowania;
- na 14.11 jestem umówiony w serwisie na uszczelnienie wycieku oleju spod miski olejowej - jeśli ktoś zdecyduje się na zakup wcześniej, cena będzie odpowiednio niższa.

Zapraszam do oględzin i jazdy próbnej w Katowicach, oczywiście z możliwością sprawdzenia w dowolnym serwisie.

Przegląd do 18.10.2023
OC do 25.07.2023
Dwa kluczyki
VIN: JF1BH9LJB2G051634
Nr rej.: SK 919TY
Data pierwszej rejestracji: 10.01.2002
subaru-libero-10.jpg
subaru-libero-11.jpg
subaru-libero-22.jpg
PS. Na wszelki wypadek jeszcze raz link do zdjęć ;) https://photos.app.goo.gl/vAjnBS64ZCkLuwiD8



ODPOWIEDZ