[S] Subaru Impreza SW 2,0 GX 2004

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
konsabiba
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: CK
Auto: Impreza GX kombi
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

[S] Subaru Impreza SW 2,0 GX 2004

Post 20 sty 2023, o 14:58

Cześć,

Nowe auto mam, a brak możliwości poświęcenia czasu na naprawę blacharską zmusza mnie do sprzedaży. Auto znam od zakupu w salonie, mimo że w papierach ma mnie jako 3 właściciela.
Kupione w polskim salonie na firmę, jeździła mama, potem zbiórka z leasingu, drugi właściciel też z rodziny i ja... Żadnych wypadków poza małym incydentem na parkingu, kiedy mnie nie było - lampa, przedni błotnik i kawałek maski zgięty - zrobione na nowym oryginalnym błotniku, pomalowane i lampa ori na rynek USA. Kto uszkodził nie ustalono, bo brak monitoringu.
Silnik w super stanie, ciśnienie wszędzie bdb, żadnych wycieków, rozrząd wymieniony kompletnie z pompą przy 120K. Jako że auto od początku 22 roku stoi w garażu (odpalam i jadę rundę wokół komina co jakiś czas), to przyda się zrobić wymianę oleju i filtra. Filtr powietrza Pipercross od czasu jak nabyłem auto. W 2019 zrobiona skrzynia, bo lekko szumiały dwa łożyska, wymienione wszystkie na raz i wymiana oleju w dyferku, przy okazji zamieniłem sprzęgło na Exedy, trochę twardsze i agresywniejsze. Nic poza typową wadą czyli ruda: lewy kielich tył do zrobienia, bo są już na wylot dwie dziury i lekko się wgiął do środka, co spowodowało że lekko opadł na tym kole. Złamało mi też przy wyciąganiu roletkę bagażnika (ten plastik na końcu). Da się jeździć, ale trzeba uważać na progach czy dziurach, żeby gorzej się nie zrobiło i taniej dało zrobić. Oba błotniki tylne do zrobienia i zaczyna brać prawy przód. Od spodu też go zaczyna brać, ale bez wad jeszcze. Wlew paliwa, cały bagażnik i wrzut koła bez rdzy. Klima działa, hillH też działa, reduktor bdb, fotel kierowcy lekko przetarty przez poprzedniego właściciela. Założone zimówki Blizzak LM32 (1 sezon nimi zrobiłem), a że stare letnie poszły na PSZOK, to zostawiłem stare zimowe opony Nokiany WR na lato jakby co.. też dorzucę jak kto chce. Ledwie działa jeden pilot (nigdzie niedostępne) do alarmu montowanego z centralnym zamkiem, i żeby nie mieć problemów z immobilizerem otwierałem kluczykiem auto. Badania techniczne i OC ważne do końca marca 2023r. Aktualnie coś koło 155K nalotu. Nr rej TK4378L, VIN JF1GG9LK45G027531. Cena dla fanów marki niższa. Potrzebne jakieś wyjaśnienia czy odpowiedzi na pytania, proszę pisać lub dzwonić.

Ogłoszenie: https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-im ... EXCqP.html

Obrazek
Załączniki
1.jpg



konsabiba
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: CK
Auto: Impreza GX kombi
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

[S] Subaru Impreza SW 2,0 GX 2004

Post 21 lut 2023, o 11:19

Poszła... ;-( Do usunięcia

ODPOWIEDZ