Sprzedam Subaru Outback II USA

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
topogan
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Sprzedam Subaru Outback II USA

Post 29 gru 2023, o 21:50

Sprzedam Subaru Outback II z 2000r. Wersja USA, automat, 2,5l bez gazu, z hakiem, przebieg 140k mil.
Jest u mnie nieco ponad 3 lata jako drugie auto na dojazdy do pracy oraz sporadycznie miał przyczepę z jednym motocyklem. Przejechałem nim 13k mil.
1. Wyposażenie.
Działającą klimatyzacja, tempomat, elektryczne i podgrzewane lusterka, podgrzewane miejsce spoczynku wycieraczek, podgrzewany fotel pasażera, elektrycznie regulowany fotel kierowcy (w nim nie działa podgrzewanie).
Posiada nakładkę/spojler tylnej klapy, oryginalny bagażnik na dach oraz środkowy zagłówek (nie wiem dlaczego, ale to jakiś towar deficytowy).
2. Blachy.
Jest pacnięty w maskę i zderzak, takiego kupiłem. Ruda się pojawiła przy lewym tylnym nadkolu jak na zdjęciu, prawe czyste. Nie był raczej bity bo ma cały czas naklejki, równo wyblakłe, na obydwu całych bokach nadwozia.
3. Mechanika.
Nie było sytuacji aby się zepsuł i stanał. Serwisowałem go regularnie w serwisie, który robi bardzo dużo subaru. Za mojej kadencji były robione rozrząd, magiel, regulacja zaworów, uszczelki pod deklami, wszystkie płyny (silnik kilka razy, dyfry, skrzynia biegów, chłodniczy), wszystkie tarcze i klocki, akumulator kilka tygodni temu. Do wglądu książeczka w której były wpisy co i kiedy zrobione.
4. Opony
Stoi na wielosezonowych, mam też zimówki. Opony już trochę lat mają, wiec chwilę można jeszcze na nich pojeździć ale planując dłuższe użytkowanie bym myślał o zakupie następnych.

Zapraszam do kontaktu w tym wątku lub telefonicznego: 6 O 3 8 7 zero 5 dwa pięć.

Cena 15k PLN do negocjacji.
Lokalizacja: 05-850, w tygodniu codziennie jestem również w centrum Warszawy.

Pozdrawiam,
Kuba
Załączniki
6.jpg
5.jpg
4.jpg
3.jpg
2.jpg
1.jpg



topogan
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Sprzedam Subaru Outback II USA

Post 29 gru 2023, o 22:20

I jeszcze fotka rudej z nadkola.
Załączniki
7.jpg

topogan
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Sprzedam Subaru Outback II USA

Post 6 sty 2024, o 14:31

Nowa cena 13k

ODPOWIEDZ