Forum Subaru

Przejdź do zawartości

Regulamin forum

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!

Post 14 sty 2008, o 03:57

Witamy na Forum-Subaru


Poniżej kilka zasad - dla zasady ;-)
Odnajdziesz je, dla przypomnienia, w dziale ogólnym forum.

Konta założone tylko po to, żeby spamować będą usuwane po zgłoszeniu przez dowolnego użytkownika forum bez ostrzeżenia na podstawie subiektywnej oceny moderatora. 1. To jest prywatne forum użytkowników i fanów samochodów Subaru.

 2. Służy do rozmów o naszej ukochanej marce, o innych fajnych autach i o szeroko pojętej problematyce motoryzacyjnej, ale także - po prostu - o życiu.

 3. Administratorzy, właściciele serwera oraz inne zaangażowane osoby nie ponoszą odpowiedzialności za treści publikowane tu przez użytkowników.

 4. Forum administrowane jest z dobrej woli, dlatego wszelkie uwagi i zastrzeżenia będą rozpatrywane wyłącznie jako wolne wnioski.

 5. Na tym forum życie oraz wszelkie związane z nim aspekty często brane są z dużym przymrużeniem oka. Nie przyjmujemy odpowiedzialności za możliwe straty moralne czy rzeczowe spowodowane niezrozumieniem specyfiki wypowiedzi i humoru na tym forum. Za ewentualne czyszczenie monitora nie zwracamy kosztów. Dotyczy także zalanych klawiatur oraz prania spodni.

 6. Jeśli nurtuje Cię jakieś pytanie, zajrzyj do FAQ lub do "szukajki". Staramy się pomagać odnaleźć potrzebne informacje nowym miłośnikom i właścicielom Subaru w miarę naszych możliwości, jednak forum to nasza pasja, nie praca. Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi na zadane pytanie od razu – nie denerwuj się. Złość piękności szkodzi ;-) Jeśli odpowiedź nie pojawiła się przez dłuższy czas, to przypomnij o swoim wątku.

 7. Off-topic, byle dowcipny, tolerujemy w każdym dziale, choć nie jesteśmy zwolennikami OT w dziale technicznym. Wątki techniczne powinny być w głównej mierze on-topic.

 8. Do luźnych pogaduszek międzyludzkich i umawiania się na kawę (co dla postronnych może być nudne) prosimy jednak stosować priv, a nie wątki na forum.

 9. Zamieszczając ogłoszenie o sprzedaży, postaraj się opublikować je tak, jakbyś sam chciał je widzieć jako potencjalny odbiorca. Podaj cenę, dokładny opis i zamieść zdjęcia, jeśli jakieś masz. Tematy wątków o sprzedaży rozpoczynaj od wpisania [S] o kupnie od [K].

 10. Dbamy o poprawność ortograficzną i stylistyczną naszych postów. Uznajemy całe bogactwo języka polskiego, ale przypominamy, że tzw. mocne słowa nie zastępują przecinków i przymiotników, zaś przez usta i palce człowieka kulturalnego przechodzą w sytuacjach szczególnych; im rzadziej, tym lepiej.

 11. Prosimy forumowiczów, by starali się nie obrażać bliźnich i nie wychowywali ich przemocą; zostawcie tę frajdę adminom i modom :evilgrin: . Pamiętajcie, że wszyscy tworzymy to forum i jego klimat.

 12. Przypominamy, że Administratorzy i Moderatorzy posiadają zestaw narzędzi dyscyplinarnych i w przypływie odruchów władczych mogą nie zawahać się ich użyć. Mogą oni również, w razie potrzeby, przesuwać wątki do innego działu, dzielić je, scalać, a także zamykać, otwierać, przyklejać na górze i robić z nimi jeszcze wiele innych bardzo ważnych i z pozoru nikomu nieprzydatnych rzeczy.

 13. Forumowicze w zależności od swojego stażu wyrażonego w ilości postów otrzymują Plejadowe gwiazdki. I tak:
  0 - 50 postów -> 0 gwiazdek
  51 - 100 postów-> 1 gwiazdka
  101 - 300 -> 2 gwiazdki
  301 - 500 -> 3 gwiazdki
  501 - 1000 -> 4 gwiazdki
  1001 - 3000 -> 5 gwiazdek
  więcej jak 3000 -> 6 gwiazdek


Ponadto:
Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Forum-Subaru” ma prawo w każdej chwili usunąć, przeedytować, przenieść lub zamknąć każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Forum-Subaru” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

Dziękujemy za dołączenie do grona forumowiczów.
Miłej zabawy.
Alan, Alan, Alan!
6 gwiazdek
 
Auto: WiśniaNieWiśnia
  

Powrót do Ogłoszenia: Samochody

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości