[K] OBK 2,5 z okolic 2000 roku

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
timoor
Awatar użytkownika
1 gwiazdka
Lokalizacja: 3city i okolice Warszawy
Auto: Forek 2.0 N/A + Legaś 2.2 GX
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[K] OBK 2,5 z okolic 2000 roku

Post 16 lut 2011, o 13:24

Dzieńdoberek. Szukamy drugiego subcia dla rodziny.
Nie spieszy się nam jakoś bardzo bardzo mocno ale po doświadczeniach z kupnem Forestera wiem, że trzeba zarzucić temat wcześniej, żeby się na wiosnę wyrobić :) Poniżej lista oczekiwań, która jeśli w 75% byłaby spełniona to bym się cieszył :-)

1. OBK 2.5 z przebiegiem ok. 180 000 - 240 000 km
2. może być zagazowany
3. zawieszenie - perfekt (blachy mogą być do robienia)
4. bikolor najlepiej niebieski/szary białe też są ładne, ew. butelkowy ( nie czerwony i nie wiśniowy)
5. isofix wskazany
6. forumciowy
7. zagraniczny lepiej
8. skrzynia dowolna
9. cena bardzo uczciwa

Najchętniej przejmę od kogoś kto kochał swoje auto i chciałby , żeby jego obk doczekał pięknej emerytury na wsi ^_^

ukłony


Struś ma wielkie oczy.

timoor
Awatar użytkownika
1 gwiazdka
Lokalizacja: 3city i okolice Warszawy
Auto: Forek 2.0 N/A + Legaś 2.2 GX
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] OBK 2,5 z okolic 2000 roku

Post 24 lut 2011, o 10:46

up!

ależ posucha :(
Struś ma wielkie oczy.

Fala
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: KPHTH MOU
Auto: OBK H6 3.0 / GT / 328iA / TT Roadster / Habana Custom / 855 T5 / 900se turbo cabrio / Legacy CVT
Polubił: 4 razy
Polubione posty: 0

Re: [K] OBK 2,5 z okolic 2000 roku

Post 26 lut 2011, o 15:27

Cześć
Do sprzedania jest mój były OBK 2.5 z 1999/2000r, kupiony u A.Koper, niebiesko/szary (czyli bi-kolor). Automat (4-bieg). Nie wąchał gazu. Bezwypadkowy, o ile wiem - bezstłuczkowy.
Kupiła go ode mnie koleżanka 5,5 roku temu i tylko ona nim jeździ. Jest trzecią właścicielką. Jeździ codziennie. Jak sprzedawałem miał 95tyś, teraz ok 180tyś km.
Trzeba powiedzieć, że go trochę zaniedbała (jeździ to jeździ... :wall: ) ale jest do 'ogarnięcia'.
Trochę ją do tego namawiałem więc np. na jesieni 2010 miał robioną całą blachę (misterne wstawki nadkola itp, malowanie całości prócz dachu) bo porysowany przez nieuwagę kierowniczki albo przez złośliwe osoby trzecie.
Więc blacha OK (ZERO rdzy), zderzaki już jej się udało porysować (tez były malowane - sic...). Poluzowane nadkole od strony kierowcy przód. Wymieniona tylna blenda na nową - bo ciekła.
Na pewno amory do wymiany, reszta zawieszenia nie stuka, ukł. kier suchy, hamulce, wspomaganie, prąd i chłodzenie - OK. Pewnie lada moment cewka do wymiany bo bardzo rzadko motor się dławi. Została wyczyszczona ale to rozwiązanie chwilowe. ISOFIX i in są. Klimatronic, radio Alpine super extra ;) (gdy je kupowałem - to był chyba najwyższy model). Tapicerka - alcantara
Do ustawienia są drzwi kierowcy bo opadły od używania, do naprawy szyberdach tylny (albo bezpiecznik... albo brak kontaktu, w najgorszym razie silniczek do wymiany).
To drugi od prawej na poniższym zlepku fotek:
http://ifotos.pl/zobacz/all-n-big_hpherrn.jpg/
Dwa komplety kół 225/55/16, Letnie na DOTZ (jak na focie wyżej), oryginalne z prawie nowymi zimówkami trzeba wypiaskować bo alu zaśniedziało.
Jak sie ogarnie te braki to to jest bardzo ładny samochód :-)
Jest książka itp.
Jeśli jesteś zainteresowany - daj znać PW to zaaranżuję widzenie ;)
Obrazek

NAJLEPSZA OLIWA Z OLIWEK Z KRETY! <-- wyszukaj na FB

timoor
Awatar użytkownika
1 gwiazdka
Lokalizacja: 3city i okolice Warszawy
Auto: Forek 2.0 N/A + Legaś 2.2 GX
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] OBK 2,5 z okolic 2000 roku

Post 26 lut 2011, o 20:54

Fala pisze:Cześć
daj znać PW to zaaranżuję widzenie ;)
Cześć , dzięki -> PW.
Struś ma wielkie oczy.

timoor
Awatar użytkownika
1 gwiazdka
Lokalizacja: 3city i okolice Warszawy
Auto: Forek 2.0 N/A + Legaś 2.2 GX
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] OBK 2,5 z okolic 2000 roku

Post 13 mar 2011, o 23:41

Dzięki wszystkim za oferty, kontakty i pomoc.

Samochód kupiony. Legacy 2.2GX zamiast OBK :)
Struś ma wielkie oczy.

ODPOWIEDZ