(S) Outback 2,5 SPRZEDANY

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
Maczeta
0 gwiazdek
Auto: OBK 2,5
Polubił: 0
Polubione posty: 0

(S) Outback 2,5 SPRZEDANY

Post 22 mar 2011, o 20:25

Przyszła wiosna, obejżałem straty po zimie i postanowiłem puścić w świat furę, która jak na swój wiek i przebieg hula dziarsko i jest w ciągłej eksploatacji.

Data prod. 1998 grudzień, data pierwszej rejestracji: listopad 1999 - auto demonstracyjne salonu Subaru w Niemczech.

Auto jest w 70 proc. bezwypadkowe. :-) Z Niemiec przyjechało we wrześniu 2004 roku z przebiegiem 109 tys., zbitą szybą przednią i uderzonym prawym przodem, czyli 100 proc. bezwypadek. ;-)
Geometria nie była naruszona, co może potwierdzić nie tylko diagnostyka, ale też znany użytkownikom Subaru w stolycy i okolycy Jarek Pielak z Józefowa, który auto klepał i potem serwisował. Można dzwonić i pytać co i jak.

Jeden właściciel w Niemczech i przede mną jeden w PL. W moich rękach od jesieni 2006 roku, kupione z przebiegiem ok. 127 tysięcy i zarżniętym sprzęgłem, które wymieniłem w Józefowie, gdzie zresztą auto było regularnie co 10 tys. serwisowane od chwili przyjazdu do Polski. Przeglądy potwierdzone są na piśmie przez Jarka, mam je do wglądu.

Z poważniejszych rzeczy poza sprzęgłem wymienione zostały uszczelki pod głowicą i tylny dyfer. Oryginalny spaliłem dzięki sympatycznym Bułgarom, którzy najpierw porżnęli mi opony nożem a potem sprzedali gumy w rozmiarze z dupy wziętym no i poszło. :x Dyfer też wymieniany u Jarka, podobnie jak końcówka tłumika.

Przy 180 tys. przegląd robiony u Wiktora w Żółwinie za Podkową Leśną. Wymienione płyny, świece, łączniki stabilizatorów i jeszcze kilka drobiazgów, których nie pamiętam, ale wciągnęli je do komputera, też można dzwonić i pytać. Wtedy też znów robiłem geometrię, było to jesienią zeszłego roku - chyba mam gdzieś wydruki do wglądu.

Jesienią dostałem kamieniem spod kół tira w szybę przednią. Przy okazji wymiany zlikwidowane zostały niewielkie ogniska korozji pod uszczelką.

Obecnie auto ma nieco ponad 190 tys. i lekko trącony lewy przód - uszkodzenia widoczne na zdjęciach. Poza tym:
- niewielkie wgniecenie prawych tylnych drzwi na wysokości listwy, bez uszkodzeń blachy ani lakieru.
- lekka wgniotka nad lewym tylnym błotnikiem, minimalny odprysk lakieru.
- osłona prawego halogena pod zderzakiem jest połamana i do wymiany.
- lekko obity tylny zderzak.
- amortyzatory też już nie pierwszej młodości, ale dają radę.

Auto na zdjęciach stoi jeszcze na zimówkach. Na tych samych stalowych felgach jeżdżę latem z gumami, kupionymi w zeszłym sezonie.

Skrzynia, silnik i napęd OK.

Środek szara alcantra, nie zniszczona, szyberdachy sprawne, klima działa, nawiewy też, podobnie jak podgrzewanie foteli przednich i inne podzespoły. Kilka zdjęć na których widać śnieg było robionych jakiś czas temu, stan auta nie uległ od tego czasu zmianie poza warstwą brudu, która go pokrywa - byłem przez kilka tygodni za granicą i się auto zapuściło nieco.

Przegląd i OC jest do jesieni. Dwa kluczyki, pilot do zamka centralnego, papiery serwisowe z Niemiec, brief, potwierdzenie przeglądów w Józefowie. Halogen gratis! :-) A gdyby jeszcze ktoś miał do sprzedania przyzwoite niezagazowane H6 do 2003 roku to byłbym w siódmym niebie 8-)

Cena 10 tys.
IMG_3152.jpg
IMG_3153.jpg
IMG_3147.jpg
IMG_3153.jpg
IMG_3149.jpg
IMG_3156.jpg
IMG_3158.jpg
IMG_3151.jpg
IMG_3040.jpg
IMG_3043.jpg
IMG_3044.jpg
więcej zdjęć tutaj:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1538637981
Ostatnio zmieniony 5 kwie 2011, o 14:27 przez Maczeta, łącznie zmieniany 5 razy.



So What!
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Kraków
Auto: Giulia V Q4
Polubił: 287 razy
Polubione posty: 55 razy

Re: Sprzedam Outback 2,5 manual 98/99

Post 22 mar 2011, o 22:11

Maczeta, to chyba najdłuższy post na Forum :o

Maczeta
0 gwiazdek
Auto: OBK 2,5
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Sprzedam Outback 2,5 manual 98/99

Post 22 mar 2011, o 22:47

So What! pisze:Maczeta, to chyba najdłuższy post na Forum :o
Fakt, rozpisałem się, ale wolę nie powtarzać po pięć razy odpowiedzi na te same pytania.

Ale zaraz, czyżbyś sugerował że zaglądający na forum nie radzą sobie z czytaniem? :giggle:

So What!
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Kraków
Auto: Giulia V Q4
Polubił: 287 razy
Polubione posty: 55 razy

Re: Sprzedam Outback 2,5 manual 98/99

Post 22 mar 2011, o 22:49

Maczeta pisze: Ale zaraz, czyżbyś sugerował że zaglądający na forum nie radzą sobie z czytaniem? :giggle:
Niektórzy czytają tylko swoje posty :mrgreen:

Maczeta
0 gwiazdek
Auto: OBK 2,5
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Sprzedam Outback 2,5 manual 98/99

Post 22 mar 2011, o 23:23

So What! pisze:
Maczeta pisze: Ale zaraz, czyżbyś sugerował że zaglądający na forum nie radzą sobie z czytaniem? :giggle:
Niektórzy czytają tylko swoje posty :mrgreen:
I pewnie krótsze :lol:

Maczeta
0 gwiazdek
Auto: OBK 2,5
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Sprzedam Outback 2,5 manual 98/99

Post 23 mar 2011, o 11:23

No jak to? Nikt? Nic?

Chyba rzeczywiście za długie ogłoszenie dałem. Może je skróce dla ułatwienia:

subi OBK, 2,5 manual, nigdy nie gazowany, jeździ do przodu (całkiem szybko) i do tyłu, skręca, hamuje (prosto i bez szarpnięć), skrzynia i napęd OK, silnik OK, amory nie pierwszej młodości, ale dają radę, do blacharskich poprawek. Przebieg 192 tys. reszta jak wyżej

okonskik69
1 gwiazdka
Auto: Legaś Wagon MY02
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Sprzedam Outback 2,5 manual 98/99

Post 23 mar 2011, o 13:16

Maczeta pisze:reszta jak wyżej
No i muszą czytać mimo wszystko od początku :razz:

Maczeta
0 gwiazdek
Auto: OBK 2,5
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Sprzedam Outback 2,5 manual 98/99

Post 23 mar 2011, o 22:27

okonskik69 pisze:
Maczeta pisze:reszta jak wyżej
No i muszą czytać mimo wszystko od początku :razz:

No widzę subaru analfabeci jeżdżą normalnie :lol: dobrze, że proste odruchy motoryczne działają, sprzęgło, gaz i do przodu, ale z czytaniem niestety gorzej :-p

vibowit
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Kiełpin
Auto: szkoda
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Sprzedam Outback 2,5 manual 98/99

Post 23 mar 2011, o 22:30

Maczeta pisze:No widzę subaru analfabeci jeżdżą normalnie :lol: dobrze, że proste odruchy motoryczne działają, sprzęgło, gaz i do przodu, ale z czytaniem niestety gorzej :-p
Jak ktoś jeździ Subaru, to nie musi kupować, więc go ogłoszenie i tak nie interesuje. :mrgreen:
czarne jest piękne...

Maczeta
0 gwiazdek
Auto: OBK 2,5
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Sprzedam Outback 2,5 manual 98/99

Post 24 mar 2011, o 12:20

UWAGA

Na specjalne życzenie tych, którzy mają problemy z czytaniem skróciłem nieco opis. A cena jest DO NEGOCJACJI

Maczeta
0 gwiazdek
Auto: OBK 2,5
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Sprzedam Outback 2,5 manual 98/99

Post 30 mar 2011, o 10:32

HALO! NOWA CENA: 12,5 tys. peelenów.

Maczeta
0 gwiazdek
Auto: OBK 2,5
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Sprzedam Outback 2,5 manual 98/99

Post 31 mar 2011, o 11:40

OK, oddam za dychę, znaczy się za 10k

Maczeta
0 gwiazdek
Auto: OBK 2,5
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Sprzedam Outback 2,5 manual 98/99

Post 31 mar 2011, o 13:16


okonskik69
1 gwiazdka
Auto: Legaś Wagon MY02
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Sprzedam Outback 2,5 manual 98/99

Post 31 mar 2011, o 17:32

Nooo to już chyba dobra cena 8-) Miejmy nadzieję że znów nie zadziała jakiś paradoks, że dobre auto w dobrej cenie nie zechce się sprzedać :-|

Powodzenia !! I frreeee UP !

Maczeta
0 gwiazdek
Auto: OBK 2,5
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Sprzedam Outback 2,5 manual 98/99

Post 1 kwie 2011, o 00:33

zadziała jakiś paradoks, że dobre auto w dobrej cenie nie zechce się sprzedać
Liczy się 100 proc. bezwypadek, złudzenia sprzedają się lepiej niż rzeczywistość. :-)

Kłopotu nie ma, jak się nie sprzeda, to zrobie co trzeba i kolejne kilka sezonów pociągnę, bo robię tym autem z 10 tys. km rocznie i znam je do szpiku kości.

ODPOWIEDZ