Kupię Legacka- małe wyzwanie dla posiadaczy :)

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
benator
0 gwiazdek
Auto: obecnie brak :/
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Kupię Legacka- małe wyzwanie dla posiadaczy :)

Post 4 wrz 2011, o 18:54

Witam Forumowiczów,
Kupię Legacka I kombi lub sedan do 5 000 plnów, najchętniej zagazowany.Jako że jestem z okolic Jeleniej to najchętniej aby Suba znajdował się na Dolnym Śląsku co bym nie musiał pół kraju zjeżdżać. W cenie 5 000 liczę na dobry a raczej bardzo dobry stan legasia z rocznika 91-93 bo młodsze to już za 5 tysi ciężko wyrwać w nienagannym stanie ( tak myślę) . Choć to nie łatwe ale zależy mi żeby auto było w konkretnym stanie gdyż autko to ma za zadanie po zakupie przejechać 700 km w jeden dzień do Niemiec jako że tam obecnie mieszkam, no i tam ma mi służyć a nie rozkraczyć się po przyjeździe. Cholernie ciężko mi znaleźć legacka 1 w dobrym stanie, przejrzałem już alledrogo i inne stronki i lipton :-/ Silnik jaki preferuję to 1.8 ewentualnie 2.0, no 2.2 tu już kwestia dłuższego myślenia :cofee: :-p Jeżeli nie posiadacie zagazowanej maszyny to może być benzyna no ale już w niższej cenie co by na gazownię starczyło, a swoją drogą : instalacja lpg ile kosztuje do legacka ?? w 2 tysiach się zmieszczę??
Skrzynia biegów- preferuję manual, jako że automatem nie poruszałem się za wiele w moim życiu ;-)

Czy są jeszcze takie maszyny na Dolnym??zadbane, bez dziur , rdzy itp chu...ni??

Ps. Łyknę też ewentualnie imprezę do tej ceny, nawet z silnikiem 1.6 choć nie wiem czy ten motor jest na tyle żwawy żebym pchać go nie musiał. :-p

Autko planuję kupić w połowie września jako że wtedy przyjeżdżam na urlop , ale jak nic nie znajdę to będę dłużej oszczędzał i może wtedy coś się trafi.

Rozpatrzę też inna markę z 4x4 z gazem no ale subaru to subaru. Auta sprowadzone do opłat mnie nie kręcą bo to ze względu na dodatkowe koszty

Pamiętajcie : kupię auto do 5 kafli :-p

Pozdrawiam no i mam nadzieję że coś uda się ustrzelić :->


s...szybki
u...urzekający
b...bezawaryjny
a...all wheels drive
r...robi wrazenie
u...ukochany:D

ODPOWIEDZ