[S] Subaru Forester 2,5X MY03 powered by JAKO

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
skwarlin
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[S] Subaru Forester 2,5X MY03 powered by JAKO

Post 3 lis 2011, o 13:03

Witam

Na moje nieszczęście i ku uciesze mojeje małżonki, sprzedam swojego Forka z 2003r 2,5X, jako że autko doinwestowane i gotowe służyć latami polecam :)

Powód: proza życia - rodzina powiększa sie o kolejna osóbkę, żona narzeka, że jej wszędzie niewygodnie, a tu szwagier ma opcje pierwokupu swojego auta służbowego po na prawdę fajnej cenie i to wg mojej zony wygodnego i w ogóle, ahh te baby :)

poniżej krótkie INFO:

Przebieg: ok.188 tyś km (licznik w milach:)

Przeszłość kolizyjna: brak jakichkolwiek kolizji (sprawdzony w USA przez VIN), następnie zbadana grubość lakieru w nie-ASO w Mysiadle na przeglądzie przedzakupowym (jedyne co ma to delikatnie wgięty prawy tylny róg zderzaka, ale jako że to plastik - parking wczesniejszego właściciela - ale ja tego nie ruszałem i myślę, że też byś nic z tym nie robił)

Krótka historia:Autko sprowadzone przez poprzedniego właściciela na mienie przesiedleńcze do Polski (matka kupiła z salonu z USA autko, pojeździło tam podajże do 2005r i sprawadzili je do Polski - zostało zarejestrowane na nią i jej syna jako współwłaściciela, tak więc można powiedzieć że jeden właściciel był) - ciekawostka jest taka - że jak kupiłem od niego autko to właśnie poznałem matkę i kolejny samochód, który tak sprowadzili - Hondę CR-V

Ale powracając do opowieści, odkąd w Polsce, wszystkie przeglądu i naprawy w ASO Koper (sprawdziłem sam telefonicznie u źródeł czy ksiązeczka mówi prawdę, ale wszystko było robione w ASO i wszystko się potwierdziło).

W lutym b.r kupiłem go ja, ale po wczesniejszej wizycie w nie-ASO w Mysiadle - cieszę się niezmiernie, że podjechałem, bo nigdy wczesniej nie jeździłem autkiem z 4x4, więc duzo mi podpowiedzieli, przez co zbiłem cenę na tyle, że pokryła choć część kosztów, które musiałem w niego włożyć

Tak więc co wyszło to: 100% bezwypadkowy, ale niestety też pare mega typowych ustrek dla Forków po przejechaniu 150tyś km

Tak więc kolejnym krokiem było udanie sie do p. Adama koło Piaseczna (chyba adres to Lesznowola) - znalazłem go przez forum i bardzo fajnie trafiłem - tam wymieniłem wszystkie rzeczy, które wyszły na przeglądzie przedzakupowym, tj:
1. sprzęgło,
2. uszczelki głowic,
3. pasek klinowy,
4. kable wysokiego napięcia,
5. świece,
6. zawieszenie: tylne amortyzatory, tuleje wahacza tylne, gumy stabilizatora, mocowanie wahacza przód,

Nastepnie udałem się do sławionego na forum magika JAKO, u którego zrobiłem polecaną przez niego instalacje LPG – generalnie strał w 10!!!

Dwa tygodnie temu kupiłem opony zimowe Vredestein Wintrack 4 Extreme (na gwarancji do grudnia przyszłego roku)

Jednym słowem, cud malina, przygotowałem sobie autko na kolejne 100tyś km ))

W między czasie 2 razy coś mnie wkurzało, bo nie znałem przyczyny, ale sam wyeliminowałem niedogodności
1. Zacinająca się raz na miesiąc klapa bagaznika (po przejrzeniu forum i wszystkich myślach katastroficznych - okazało się, że nasmarowanie zamka było strałem w 10!
2. Co jakiś czas zapalający się Check engine, ale bez utraty mocy i bez jakichkolwiek niedogodności jezdnych Wersja amerykańska, może i europejska ma taki niuans, że nawet jak niedokręcisz wlewu do paliwa, to znaczy dokręcisz, ale wg nich niewystarczająco to wyskakuje CEL i bądź tu mądry ))


Co do zdjęć, to jako że to świeża sprawa ze sprzedażą i nie ma ogłoszenia na otomoto ani allegro, bo najpierw może na forum wystawić chciałem, bo godny polecenia, to jeżeli jesteś zainteresowany to podeślę wieczorem!

Cena, które chodzi mi po głowie to 33.000 PLN - myślę, że warto, bo bez niespodzianek (fakt, że nawet jak za tyle sprzedam, to włożyłem w niego duzo więcej przez te 8 miesięcy, więc trochę mnie to wkurza), ale rodzina się powiększa, z żoną w stanie błogosławionym nie ma co dyskutować, więc sprzedaję

Pozdrawiam
Darek



zofija
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Gliwice/Warszawa
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: [S] Subaru Forester 2,5X MY03 powered by JAKO

Post 3 lis 2011, o 13:17

skwarlin, powodzenia w sprzedaży :->

A co do tego:
skwarlin pisze: z żoną w stanie błogosławionym nie ma co dyskutować, więc sprzedaję
to wiesz jaka jest różnica między kobietą (szczególnie w ciąży) a terrorystą? Z terrorystą można negocjować, tak więc współczuję :mrgreen:
Czarownica prawdę Ci powie :D

skwarlin
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Subaru Forester 2,5X MY03 powered by JAKO

Post 3 lis 2011, o 14:00

hehe, dobre i jakie prawdziwe :)

ogłoszenie na allegro:

http://allegro.pl/subaru-forester-my03- ... 10082.html

skwarlin
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Subaru Forester 2,5X MY03 powered by JAKO

Post 15 lis 2011, o 10:02

up.

jar54
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Subaru Forester 2,5X MY03 powered by JAKO

Post 15 lis 2011, o 15:24

Zastanawiące co mnie bardziej przyciąga -treść ogłoszenia podparta żoną czy parametry samochodu . Co do samochodu to jestem za . Tylko z własną żoną kłopot. Życzę powodzenia .

skwarlin
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Subaru Forester 2,5X MY03 powered by JAKO

Post 22 lis 2011, o 09:47

SPPRZEDANY!

Pozdrawiam

krafter
0 gwiazdek
Lokalizacja: Kraków
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Subaru Forester 2,5X MY03 powered by JAKO

Post 22 lis 2011, o 18:22

za ile poszedł jesli mozna wiedziec??:D
łazienki wyposażenie - łazienki wyposażenie kostka brukowa Gdańsk - kostka brukowa Gdańsk

ODPOWIEDZ