[S/Z] Hyundai Coupe 2.0 2002

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
bucky
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[S/Z] Hyundai Coupe 2.0 2002

Post 4 lis 2011, o 14:35

Witam,

sprzedam lub bardzo chętnie wymienię na Subaru Imprezę WRX od 2001r (najlepiej niebieska, srebrna lub biała inne kolory do rozważenia ;) ) , oto link do aukcji:

http://otomoto.pl/hyundai-coupe-C21586180.html

przeklejam opis:
Witam,

przedmiotem aukcji jest fantastyczny Hyundai Coupe stylizowany na Tuscani Tiburon z 2002r (w dokumentach celnych powstał błąd i w dowodzie jest 2001 choć auta są produkowane od 2002). Auto w dobrym stanie technicznym, garażowane. Sprowadzone ze Szwajcarii i kupione w styczniu tego roku. Sprzedaję ponieważ chcę spełnić swoje motoryzacyjne marzenie i kupić Subaru Imprezę (możliwa zamiana na Imprezę od 2001 WRX). Po zakupie auta wymienione podstawowe części oraz wszystkie elementy które ten typ tak ma czyli: olej silnik + skrzynia, filtry powietrza, paliwa, oleju, kabinowy, klocki hamulcowe, nowe sprzęgło oraz wysprzęglik + płyn w układzie, nowe podnośniki obu szyb elektrycznych które nie działały, nowy moduł BMC który przestał działać (standardowa przypadłość nowy ok 1000zł), nabita klimatyzacja, zmienione audio na nowe radio Pioneer + komplet 6szt głośników Infinity. Dwa tygodnie temu wymienione końcówki drążków kierowniczych, geometria kół, świece NGK, kable WN NGK oraz gumy w przednim wahaczu. Dokupiony komplet felg szprychowych + opony. Silnik pracuje idealnie i równo. Do auta wszystkie dokumenty, książka serwisowa, instrukcje, ulotki, 2 kluczyki etc.

Aby auto doprowadzić do stanu bardzo dobrego należy odświeżyć lakier na tylnik zderzaku , klapie ponieważ są porysowane i lekko poodpryskiwane oraz zrobić małą zaprawkę na nadkolu przy zderzaku ponieważ pojawił się mały pęcherzyk. Na dziurze lub większej nierówności potrafi z tyłu coś stuknąć. Innych wad auto nie posiada.

Za auto z zarejestrowaniem zapłaciłem 22900zł + wszystkie części których nie liczę. Uwzględniając stan i to że zależy mi na czasie cena za jaką chcę oddać auto to 17200 do negocjacji.


Zapraszam do zakupu



Dla forumowiczów przy zakupie większa negocjacja ceny, napewno się dogadamy bo zależy mi na czasie i Imprezie ;)
Ostatnio zmieniony 7 lis 2011, o 13:18 przez bucky, łącznie zmieniany 1 raz.



bucky
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S/Z] Hyundai Coupe 2.0 2002

Post 7 lis 2011, o 13:17

UP. obniżka ceny na 17.200zl

ODPOWIEDZ