[S} SUBARU FORESTER 2,0 XT + LPG MY03

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
wawrzon
0 gwiazdek
Auto: Forek 2.0 XT MY03
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[S} SUBARU FORESTER 2,0 XT + LPG MY03

Post 7 lis 2011, o 11:17

Witam

Niestety musze sprzedać mojego FORKA. Rodzina się powiększyła ( dwukrotnie ) i potrzebne jest większe auto.

Link do ogloszenia poniżej

W razie pytań dzwońcie 517 047 012 lub mail [email protected]

http://allegro.pl/subaru-forester-2-0-x ... 18450.html



gryf
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S} SUBARU FORESTER 2,0 XT + LPG MY03

Post 10 lis 2011, o 14:51

ładne subaru ale dla mnie trochę za drogie... szukam czegoś tańszego. Ale widać ze ładna sztuka ;]
bank głosu - bank głosu
bank głosów - bank głosów

wawrzon
0 gwiazdek
Auto: Forek 2.0 XT MY03
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S} SUBARU FORESTER 2,0 XT + LPG MY03

Post 10 lis 2011, o 20:04

A ile chcesz wydać?????

tomany22
0 gwiazdek
Lokalizacja: Jelenia Góra
Auto: Był Forek Wolnossak Jest Forek xt AT
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S} SUBARU FORESTER 2,0 XT + LPG MY03

Post 12 lis 2011, o 23:53

Witam ! Mam pytanko ile ci ta maszyna pali ?I może masz homo na ciężarowe? Czy jes zarejestrowana na cztery osoby ? I czy masz już jakieś problemy z turbiną , czy co było robione z autem , czego mogę się spodziewać ? Powiem tak chcę kupić xt ale jak kupię to już chcę jeżdzić a nie martwić się czy będzie dalej ok ?

wawrzon
0 gwiazdek
Auto: Forek 2.0 XT MY03
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S} SUBARU FORESTER 2,0 XT + LPG MY03

Post 13 lis 2011, o 01:15

Pali koło 13 l/100 . Samochód jest zarejestrowany na ciężarowe na 4 osoby, Przy 170 tys km wymieniany był rozrząd. Udało mi się wtedy też kupić okazyjnie turbinę z małym przebiegiem ( około 20 tys km ) to dla świętego spokoju ją wymieniłem. Z autem nic się nie dzieje i nie spodziewam się zeby coś się działo. Ale jasnowidzem nie jestem i nie wiem jak któś następny go będzie użytkował. U mnie jeździ nim głównie żona ( ja mam służbowego paska ) a ona raczej ma delikatną nogę.

ODPOWIEDZ