[K] Forester 1 gen

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
ggggtt
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[K] Forester 1 gen

Post 7 lis 2011, o 18:38

Jak w temacie. Cena pasztetowa, ma przejezdzic zime i sie nie zepsuc :lol:
Wolnossak, lub s-turbo jesli bedzie tanio :oops:



Dominikpl
Awatar użytkownika
1 gwiazdka
Lokalizacja: Tarnów
Auto: Subaru Legacy 2.5 GX AT
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] Forester 1 gen

Post 8 lis 2011, o 10:18

Nie wiem co znaczy cena pasztetowa, ale moj jest do sprzedania ;-)


http://allegro.pl/subaru-forester-s-tur ... 81887.html

ggggtt
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] Forester 1 gen

Post 8 lis 2011, o 16:16

Twojego cena to kawior, a nie pasztet :-)

Sławek
3 gwiazdki
Lokalizacja: Szczecin
Auto: Forester 2.0XT,Justy G3,Outback H6
Polubił: 2 razy
Polubione posty: 0

Re: [K] Forester 1 gen

Post 8 lis 2011, o 18:57

Kupno pasztetu może poważnie zaszkodzić konsumentowi, może nie tyle jego żołądkowi co jego kieszeni. Nikt pełnowartościowego Forka nie sprzeda. Pełnowartościowe subaraki to rozchodzą się pod ladą. Konsumpcja pasztetu lub jakiejś innej kaszanki zazwyczaj kończy się drutem lub inaczej mówiąc druciarstwem, które w wersji końcowej przechodzi w trycikarstwo. A tak na poważnie to jaka może być wartość użytkowa samochodu za 10tPLN jeżeli nowy kosztuje 150tPLN. Może lepiej kupić coś tańszego ale w lepszym stanie technicznym. Części jest mało (bo jest to marka niszowa) mechaników jak na lekarstwo. Wierz mi że życzliwie radzę. :thumb:

inquiz
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: pojazd wolnobieżny
Polubił: 407 razy
Polubione posty: 361 razy

Re: [K] Forester 1 gen

Post 8 lis 2011, o 19:28

Bym nie przesadzał, jak ma przetrwać jedną zimę to jest wykonalne. To co przetrwał mój stary OBK było trudne do uwierzenia a nawet przy sprzedaży odjechał na własnych kołach i nowy właściciel był zadowolony.
Those who would give up essential liberty to purchase a little temporary safety deserve neither liberty nor safety.
Živela Jugoslavija!

ggggtt
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] Forester 1 gen

Post 8 lis 2011, o 22:28

Dokladnie. Nie potrzebuje wyglasakanego egzemplarza. Ma byc sprawny technicznie i wiecej mi nie trzeba. 8-)
Poza tym spoko, mialem juz pare GTkow, buduje nastepnego wiec wie z czym sie je Subaru :roll:

WitAce
Awatar użytkownika
4 gwiazdki
Lokalizacja: Eire
Auto: komis
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] Forester 1 gen

Post 9 lis 2011, o 16:36

ggggtt, Jezeli chcesz tylko na zime, to na Swieta przyjezdzam do Polski i moge Ci przyprowadzic mankuta za pasztetowa kase. Zime przejezdzisz po zlej stronie, a potem sprzedasz na czesci ;-)

http://cars.donedeal.ie/for-sale/cars/2687628

ODPOWIEDZ