[S] 2012 Subaru STI/2012 Subaru WRX/Subaru Legacy itd

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
scrmnwrx
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Chicago - Lodz
Auto: 2011 Subaru WRX
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[S] 2012 Subaru STI/2012 Subaru WRX/Subaru Legacy itd

Post 22 gru 2011, o 20:23

Czesc. Narazie tylko poruszam temat, zainteresowanie, i wszystkie szeguly mogom byc wyjasnione i porozmawiane przez telefon.

Pisze to zebym zobaczyc czy jakis kupca sie znajdzie. To auto moge zamuwic jak kolwiek kupiec by chcial wyposzarzyc itd. Jak rzaden kupca sie nie znajdzie, to kupie calkiem wyposarzony 2012 Subaru STI z navigacjom i przywiorze i w tedy sprzedam, ale bym wolal zeby ktos mial wtym wybur.

Cena: Ja nie chcem wydrzec z nikogo koszule. Jak naprzyklad takie jest tutaj auto za 195,000 PLN...

http://otomoto.pl/subaru-impreza-2-5-st ... 63839.html

...to ja mam nadzieje rze jak ja by takie samo chcial sprzedac za 170,000 PLN to by szybko poszlo.

Jak ktos jest zainteresowany, prosze mi odpisac tutaj i ja sie moge chetnie z kontaktowac przez telefon.
Jeszcze ras, przepraszam ze muj Polski jest nie asz taki dobry. Mieszkam w stanach just 23 lata i wyjechalem z Polski jak mialem gdzies 6/7 lat.

Dziekuje,
Grzesiek

EDIT- smienilem tytul bo moge sprowadzi jakie kolwiek auto ktury kupca by chcial.
Ostatnio zmieniony 28 cze 2012, o 20:04 przez scrmnwrx, łącznie zmieniany 2 razy.


Używam Google Translate przez większość mojego komunikacji na tym forum. Prosimy o wyrozumiałość w przypadku błędów gramatycznych.

scrmnwrx
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Chicago - Lodz
Auto: 2011 Subaru WRX
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] 2012 Subaru STI lub 2012 Subaru WRX

Post 22 gru 2011, o 20:39

......
Ostatnio zmieniony 28 cze 2012, o 20:04 przez scrmnwrx, łącznie zmieniany 1 raz.
Używam Google Translate przez większość mojego komunikacji na tym forum. Prosimy o wyrozumiałość w przypadku błędów gramatycznych.

vibowit
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Kiełpin
Auto: szkoda
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] 2012 Subaru STI lub 2012 Subaru WRX

Post 23 gru 2011, o 10:30

scrmnwrx pisze:Cena: Ja nie chcem wydrzec z nikogo koszule. Jak naprzyklad takie jest tutaj auto za 195,000 PLN...

http://otomoto.pl/subaru-impreza-2-5-st ... 63839.html

...to ja mam nadzieje rze jak ja by takie samo chcial sprzedac za 170,000 PLN to by szybko poszlo.
Jest jedno ale. Na auta z USA nie ma gwarancji, a przynajmniej do niedawna nie było. Ciężko mi powiedzieć, czy gwarancja jest warta 25 tys., ale trzeba to brać pod uwagę.


ps. gdzieś już taką pisownię "rze" widziałem. :giggle:
czarne jest piękne...

cyqan
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: z Internetu
Auto: była Impreza, jest Evo, jest ok
Polubił: 0
Polubione posty: 4 razy

Re: [S] 2012 Subaru STI lub 2012 Subaru WRX

Post 23 gru 2011, o 10:53

Zdecydowanie szybciej sprzedaż coś starszego za 50-60 tys, niż prawie nówkę za 170. W Polsce "prawie robi różnicę" - dowiesz się na pierwszej imprezie.
Przywieź sobie 2szt - WRX po bułki do sklepu, a STi na weekendy. I tak jak ktoś wyżej napisał Kraków zamiast Łodzi !!!!!!! Narzeczonych tam na pęczki, więc pod żadnym pozorem tym się nie sugeruj!

rrosiak
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: W-wa, Kutno
Auto: Dacia :)
Polubił: 116 razy
Polubione posty: 180 razy

Re: [S] 2012 Subaru STI lub 2012 Subaru WRX

Post 23 gru 2011, o 11:10

cyqan pisze: I tak jak ktoś wyżej napisał Kraków zamiast Łodzi
Łódź może jest tylko obowiązkowym przystankiem przed studiami w innym mieście ?
"Pan Macierewicz bardzo często mówi co wie, ale rzadko wie co mówi." - L.Miller - :giggle:
Z dwojga złego wolę, gdy krajem rządzą złodzieje zamiast kretynów. :idea:

scrmnwrx
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Chicago - Lodz
Auto: 2011 Subaru WRX
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] 2012 Subaru STI lub 2012 Subaru WRX

Post 23 gru 2011, o 14:56

Dzienki. To lepiej przywiesc STI z 2007 roku nisz nowe. Rozumie. Zobacze co bede mugl znalesc tutaj i za jokom cene.
Używam Google Translate przez większość mojego komunikacji na tym forum. Prosimy o wyrozumiałość w przypadku błędów gramatycznych.

Gootek
6 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: [S] 2012 Subaru STI lub 2012 Subaru WRX

Post 23 gru 2011, o 15:23

scrmnwrx,
rozejrzyj sie tez za Legacy GT specB sedan, MY 2009,
taki:
http://www.edmunds.com/subaru/legacy/20 ... =101016546
Exterior: Diamont Gray albo Obsidian Black Pearl
Interior: Off Balck leather/alcantara (najchetniej, ale moglo by byc tez inne wnetrze).

Mysle, ze dosyc latwo moglbys sprzedac w Polsce takie auto.
Moze nawet ja bym to kupil od Ciebie.
Ale niestety dopiero pod koniec roku 2012.

scrmnwrx
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Chicago - Lodz
Auto: 2011 Subaru WRX
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] 2012 Subaru STI lub 2012 Subaru WRX

Post 23 gru 2011, o 15:42

A czemu Legacy Spec B som chciane w Polsce asz tak bardzo?

Patrzylem sie na ogloszenia, co to jest za ruznica miendzy rachunek a faktura?
Używam Google Translate przez większość mojego komunikacji na tym forum. Prosimy o wyrozumiałość w przypadku błędów gramatycznych.

rrosiak
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: W-wa, Kutno
Auto: Dacia :)
Polubił: 116 razy
Polubione posty: 180 razy

Re: [S] 2012 Subaru STI lub 2012 Subaru WRX

Post 23 gru 2011, o 15:49

scrmnwrx pisze: A czemu Legacy Spec B som chciane w Polsce asz tak bardzo?

Bo jest ich bardzo mało.
scrmnwrx pisze: co to jest za ruznica miendzy rachunek a faktura?

Czasami tylko w nazwie, ale z reguły jako fakturę określa się fakturę VAT, czyli dokument z wyszczególnioną kwotą netto i podatkiem VAT, a rachunek to dokument uproszczony nie dający możliwości odliczenia VAT (podana tylko kwota brutto).
"Pan Macierewicz bardzo często mówi co wie, ale rzadko wie co mówi." - L.Miller - :giggle:
Z dwojga złego wolę, gdy krajem rządzą złodzieje zamiast kretynów. :idea:

scrmnwrx
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Chicago - Lodz
Auto: 2011 Subaru WRX
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] 2012 Subaru STI lub 2012 Subaru WRX

Post 23 gru 2011, o 15:56

Jako dla mnie, sprzedawcza, kture jest lepiej? A dla kupca, kture jest bardziej chciane?
Używam Google Translate przez większość mojego komunikacji na tym forum. Prosimy o wyrozumiałość w przypadku błędów gramatycznych.

Gootek
6 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: [S] 2012 Subaru STI lub 2012 Subaru WRX

Post 23 gru 2011, o 15:58

rrosiak pisze:
scrmnwrx pisze: A czemu Legacy Spec B som chciane w Polsce asz tak bardzo?
Bo jest ich bardzo mało.
crmnwrx,
jest ich tu malo, bo do roku modelowego 2009 w Europie byly na rynku tylko Legacy SpecB z silnikiem H6 3.0.
Silnik H4 2.5T pojawil sie w Legacy w Europie dopiero w MY 2010, juz z nowa generacja Legacy.
Ale juz rok pozniej zniknal z rynku z powodu niespelniania normy emisji spalin.

Legacy 2.5 GT to ciekawa propozycja dla kogos kto jest już za wygodny, zeby jezdzic Impreza WRX,
ale chcialby slyszec podobny dzwiek silnika.
:-) :-)

esilon
6 gwiazdek
Auto: mat
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 4 razy

Re: [S] 2012 Subaru STI lub 2012 Subaru WRX

Post 23 gru 2011, o 16:03

Лукашэнка pisze: Legacy 2.5 GT to ciekawa propozycja dla kogos kto jest już za wygodny, zeby jezdzic Impreza WRX,
ale chcialby slyszec podobny dzwiek silnika

Лукашэнка, dzisiaj po jeździe gietekiem i gapieniu się na moje legacy identyczny wniosek postawilismy z Pierem35 :giggle: :thumb:

ale tylko manual ;-)

scrmnwrx
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Chicago - Lodz
Auto: 2011 Subaru WRX
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] 2012 Subaru STI lub 2012 Subaru WRX

Post 23 gru 2011, o 16:04

Лукашэнка pisze:
rrosiak pisze:
scrmnwrx pisze: A czemu Legacy Spec B som chciane w Polsce asz tak bardzo?
Bo jest ich bardzo mało.
crmnwrx,
jest ich tu malo, bo do roku modelowego 2009 w Europie byly na rynku tylko Legacy SpecB z silnikiem H6 3.0.
Silnik H4 2.5T pojawil sie w Legacy w Europie dopiero w MY 2010, juz z nowa generacja Legacy.
Ale juz rok pozniej zniknal z rynku z powodu niespelniania normy emisji spalin.

Legacy 2.5 GT to ciekawa propozycja dla kogos kto jest już za wygodny, zeby jezdzic Impreza WRX,
ale chcialby slyszec podobny dzwiek silnika.
:-) :-)
Aha... teras lepiej rozumie. Myslalem ze WRX/STI by bylo latwiej sprzedac bo w Polsce som takie cholernie drogie nowe, ze bym obnirzyl cena zeby kupca i sprzedawca byli szczesliwi.
Używam Google Translate przez większość mojego komunikacji na tym forum. Prosimy o wyrozumiałość w przypadku błędów gramatycznych.

rrosiak
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: W-wa, Kutno
Auto: Dacia :)
Polubił: 116 razy
Polubione posty: 180 razy

Re: [S] 2012 Subaru STI lub 2012 Subaru WRX

Post 23 gru 2011, o 16:17

scrmnwrx pisze: Jako dla mnie, sprzedawcza, kture jest lepiej?

Najlepiej zwykła umowa sprzedaży, bo żeby wystawić rachunek, czy fakturę musisz mieć zarejestrowany biznes.
scrmnwrx pisze: A dla kupca, kture jest bardziej chciane?

Zależy czy kupuje prywatnie, czy na firmę. Jeśli na firmę to najlepsza jest faktura, a prywatnie bez różnicy, ale jeśli kupi na umowę to będzie musiał jeszcze dopłacić 2% do urzędu skarbowego.
"Pan Macierewicz bardzo często mówi co wie, ale rzadko wie co mówi." - L.Miller - :giggle:
Z dwojga złego wolę, gdy krajem rządzą złodzieje zamiast kretynów. :idea:

scrmnwrx
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Chicago - Lodz
Auto: 2011 Subaru WRX
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] 2012 Subaru STI lub 2012 Subaru WRX

Post 23 gru 2011, o 16:29

Aha... dziekuje za te tlumaczenia. Durzo sie nauczylem.

Jak ja sie patrze na allegro.pl i otomot.pl na ceny urzywanych aut i poruwnam ceny w stanach, to nie kture auta to som nawet tannsze w Polsce. Tesz zalerzy na mile przejechane. Dla tego chcialem przyprowadzic nowe by w Polsce ceny na nowe som astronomiczne, i moge ostrzendzic komus durzo pieniendzy i tesz sobie zarobic... wszyscy som szczensliwi i do tego donnze. :)
Używam Google Translate przez większość mojego komunikacji na tym forum. Prosimy o wyrozumiałość w przypadku błędów gramatycznych.

Gootek
6 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: [S] 2012 Subaru STI lub 2012 Subaru WRX

Post 23 gru 2011, o 16:32

scrmnwrx pisze:Myslalem ze WRX/STI by bylo latwiej sprzedac bo w Polsce som takie cholernie drogie nowe, ze bym obnirzyl cena zeby kupca i sprzedawca byli szczesliwi.
Pamietaj jednak, ze do Polski trafia duzo aut z USA, ktore sa po wypadkach drogowych, utopione w powodziach, przewrocone przez huragan, spalone w pozarach, itd...
Gdy Ty przywieziesz tu dobre auto - to ono moze sie wydawac drogie, w porownaniu i innymi autami w USA.

Jest jeszcze jedna sprawa.
Wielu ludzi tutaj woli Subaru w europejskiej specyfikacji niz w amerykanskiej.
I oni nie kupia Subaru z USA, niezaleznie od ceny.

A moze przywiez do Polski nie Subaru, tylko jakies prawdziwe amerykanskie auto?
Tutaj jest wielu takich american car lovers, ktorzy szukaja amerykanskich aut w ogole oficjalnie nie sprzedawanych w Europie.

Gootek
6 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: [S] 2012 Subaru STI lub 2012 Subaru WRX

Post 23 gru 2011, o 16:37

esilon pisze:
Лукашэнка pisze: Legacy 2.5 GT to ciekawa propozycja dla kogos kto jest już za wygodny, zeby jezdzic Impreza WRX,
ale chcialby slyszec podobny dzwiek silnika

Лукашэнка, dzisiaj po jeździe gietekiem i gapieniu się na moje legacy identyczny wniosek postawilismy z Pierem35 :giggle: :thumb:
no widać, ze latka lecą :giggle:

esilon pisze:ale tylko manual ;-)
Żaden problem. Jest nawet wybór w MY09 US-Spec.:
Legacy 2.5 GT - 5MT
Legacy 2.5 GT SpecB - 6MT
Ostatnio zmieniony 23 gru 2011, o 16:38 przez Gootek, łącznie zmieniany 1 raz.

scrmnwrx
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Chicago - Lodz
Auto: 2011 Subaru WRX
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] 2012 Subaru STI lub 2012 Subaru WRX

Post 23 gru 2011, o 16:37

Лукашэнка pisze:
scrmnwrx pisze:Myslalem ze WRX/STI by bylo latwiej sprzedac bo w Polsce som takie cholernie drogie nowe, ze bym obnirzyl cena zeby kupca i sprzedawca byli szczesliwi.
Pamietaj jednak, ze do Polski trafia duzo aut z USA, ktore sa po wypadkach drogowych, utopione w powodziach, przewrocone przez huragan, spalone w pozarach, itd...
Gdy Ty przywieziesz tu dobre auto - to ono moze sie wydawac drogie, w porownaniu i innymi autami w USA.

Jest jeszcze jedna sprawa.
Wielu ludzi tutaj woli Subaru w europejskiej specyfikacji niz w amerykanskiej.
I oni nie kupia Subaru z USA, niezaleznie od ceny.
A moze przywiez do Polski nie Subaru, tylko jakies prawdziwe amerykanskie auto?
Tutaj jest wielu takich american car lovers, ktorzy szukaja amerykanskich aut w ogole oficjalnie nie sprzedawanych w Europie
.
Tesz tak myslalem, ale ja naprawde to nie wiem jako to auto sprowadzic Amerykanskie. Myslalem morze o Mustang GT 5.0 al to pali tak durzo ze kto takie kupi?

Ja chyba tesz sprowadze 2013 GS350 albo dwa, tylko zanim wydam asz takie pienniondze, to bym chcial znalesc kupca i jakoms zaliczke i podpis zrobic. Mam na dzieje ze na takie auto to ktos ma pienniondze w Polsce, jeszcze taki ktury chce sie wyrurznic od BMW/MB/Audi/itd. Jak bylem teras w Polsce, to wiencej Porsche Panamera widzialem na drogach nisz w stanach w Chicago. :mrgreen:
Używam Google Translate przez większość mojego komunikacji na tym forum. Prosimy o wyrozumiałość w przypadku błędów gramatycznych.

esilon
6 gwiazdek
Auto: mat
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 4 razy

Re: [S] 2012 Subaru STI/2012 Subaru WRX/Subaru Legacy itd

Post 23 gru 2011, o 16:43

scrmnwrx pisze: tylko zanim wydam asz takie pienniondze, to bym chcial znalesc kupca i jakoms zaliczke i podpis zrobic
ojoj, ciężko będzie, ja bym nieznajomej osobie nie wysłał kasy , szczególnie na drogie auto..........łatwiej będzie sprzedac jak kupisz i przywieziesz
gdybys był Firma to może byłoby łatwiej zaufać, dziwny jest ten świat ;-)
Лукашэнка pisze: no widać, ze latka lecą

Piter się broni, jest zadowolony z Gieteka :-)

scrmnwrx
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Chicago - Lodz
Auto: 2011 Subaru WRX
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] 2012 Subaru STI/2012 Subaru WRX/Subaru Legacy itd

Post 23 gru 2011, o 16:53

esilon pisze:
scrmnwrx pisze: tylko zanim wydam asz takie pienniondze, to bym chcial znalesc kupca i jakoms zaliczke i podpis zrobic
ojoj, ciężko będzie, ja bym nieznajomej osobie nie wysłał kasy , szczególnie na drogie auto..........łatwiej będzie sprzedac jak kupisz i przywieziesz
gdybys był Firma to może byłoby łatwiej zaufać, dziwny jest ten świat ;-)
Лукашэнка pisze: no widać, ze latka lecą

Piter się broni, jest zadowolony z Gieteka :-)
Tak tak, rozumiem. Mialem na mysl takie cos zebym chociasz znalazl za interesowanych. Jak bedzie chentny, to porozmawiac z bankiem i cos przez bank zrobic, nie ze mi sie pieniondze wysyla, tylko bank by czymal. Jak auto dojedzie w kondycji nowej takiej jaka byla oglaszana, to wtedy ja dostane pieniondze a kupiec kluczyki. :)

Ja tesz mam znajomego ktury ma salon samochodowy BMW/MB/Audi, to nawet morzna cos przez niego przetrzymac jakoms zaliczke. Narazie to tylko szykam czy wogule jest jakie kolwiek zainteresowanie na jakie kolwiek auto, a purzniej to jusz detale przez telefon sie by zalatwilo.
Używam Google Translate przez większość mojego komunikacji na tym forum. Prosimy o wyrozumiałość w przypadku błędów gramatycznych.

Gootek
6 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: [S] 2012 Subaru STI lub 2012 Subaru WRX

Post 23 gru 2011, o 16:54

scrmnwrx pisze:Myslalem morze o Mustang GT 5.0 al to pali tak durzo ze kto takie kupi?
Bardzo dobry pomysl! :thumb:

Nie przejmuj sie, ze duzo pali.
W Polsce mamy ekologiczne paliwo LPG - o polowe tansze niz benzyna (nie tylko o 10% tansze, jak w USA).
Dlatego do amerykanskich aut z duzymi silnikami ludzie tutaj czesto zakladaja instalacje LPG.

Poza tym Polacy nie zawsze sa racjonalni gdy podejmuja swoje decyzje.
Mnie na przykład najbardziej podoba się Mustang GT-500 MY2013 (650HP) i chetnie bym go kupil, nie zastanawiajac sie nad tym ile on pali.
;-)

esilon
6 gwiazdek
Auto: mat
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 4 razy

Re: [S] 2012 Subaru STI/2012 Subaru WRX/Subaru Legacy itd

Post 23 gru 2011, o 17:02

Лукашэнка pisze: Mustang GT-500 MY2013

wersja cywilna ( czyli bez białego znaku autostrady :-) ) byłaby świetną opcja :thumb:

scrmnwrx
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Chicago - Lodz
Auto: 2011 Subaru WRX
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] 2012 Subaru STI lub 2012 Subaru WRX

Post 23 gru 2011, o 17:07

Лукашэнка pisze:
scrmnwrx pisze:Myslalem morze o Mustang GT 5.0 al to pali tak durzo ze kto takie kupi?
Bardzo dobry pomysl! :thumb:

Nie przejmuj sie, ze duzo pali.
W Polsce mamy ekologiczne paliwo LPG - o polowe tansze niz benzyna (nie tylko o 10% tansze, jak w USA).
Dlatego do amerykanskich aut z duzymi silnikami ludzie tutaj czesto zakladaja instalacje LPG.

Poza tym Polacy nie zawsze sa racjonalni gdy podejmuja swoje decyzje.
Mnie na przykład najbardziej podoba się Mustang GT-500 MY2013 (650HP) i chetnie bym go kupil, nie zastanawiajac sie nad tym ile on pali.
;-)
haha... jak by ktos kupil 2013 Mustang GT500 i martwil sie o paliwo, to bym sie zniego usmial. :)

Musze sie jeszcze na ten temat bardzo rozmyslec i dopiero po nowym roku bede musial cos kupic. Auto by musialo sidziec u mnie w domu w stanach przez 6 miesiency ubezpieczone zebym nie placil podatku jak go sprowadze do Polski pod warunkiem przesiedleniem.
Używam Google Translate przez większość mojego komunikacji na tym forum. Prosimy o wyrozumiałość w przypadku błędów gramatycznych.

esilon
6 gwiazdek
Auto: mat
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 4 razy

Re: [S] 2012 Subaru STI/2012 Subaru WRX/Subaru Legacy itd

Post 23 gru 2011, o 17:10

scrmnwrx pisze: Musze sie jeszcze na ten temat bardzo rozmyslec

jeżeli nowy samochód to na pewno wziałbym pod uwage kupno auta "europejskiego" dla którego uznaja gwarancje w Polsce i dostosowanie do przepisów europejskich będzie łatwe, zmiana mil na km mozliwa itd............

scrmnwrx
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Chicago - Lodz
Auto: 2011 Subaru WRX
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] 2012 Subaru STI/2012 Subaru WRX/Subaru Legacy itd

Post 23 gru 2011, o 17:12

Ja moge dwa Ford Mustang GT sprowadzic bardziej latwiej nisz Subaru/Lexus bo jest ich jest wiencej tutaj i mam delera 1 km od domu. :) Ja mialem wlasnie kupic 2011 Mustang GT ale wybralem 2011 Subaru WRX. :)
Używam Google Translate przez większość mojego komunikacji na tym forum. Prosimy o wyrozumiałość w przypadku błędów gramatycznych.

ODPOWIEDZ