[K] Zdecydowanie kupię Forestera 2.0 GL rocznik 2000+

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
maciekbp
0 gwiazdek
Auto: legacy outback
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[K] Zdecydowanie kupię Forestera 2.0 GL rocznik 2000+

Post 7 lut 2012, o 16:14

Witam. Tak jak w temacie... Szukam ladnego Forka po lifcie, 2.0 manual, mile widziany gaz. Moze byc sprowadzony do rejestracji, byle ladny... Info prosze kierowac raczej na kom 503-630-885, reszta do ustalenia (nawet sms - oddzwonie). Pozdrawiam



vaslavoos
0 gwiazdek
Auto: Forester X 2.0 2005
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] Zdecydowanie kupię Forestera 2.0 GL rocznik 2000+

Post 16 lut 2012, o 14:19

witam
Jestem nowy na forum ale właśnie zdecydowałem się sprzedać swoje auto.
może będzie Pan zainteresowany. auto do obejrzenia w Poznaniu
ps
jeszcze nigdzie nie wystawiałem
kontakt Marek Wićko 506-107-687

Pozdrawiam
Sprzedam Subaru Forester rok produkcji 2005. Auto pochodzi z Polski, zakupiony w salonie Kocar Poznań w 01.01.2005 . jestem drugim właścicielem i szczęśliwym posiadaczem od 2010r. Auto z przebiegiem 230 000 km. Silnik 2.0 moc 125km napęd AWD symetrical plus skrzynia redukcyjna. Samochód systematycznie serwisowany w MOTO MAX Poznań. Z ważniejszych spraw serwisowych w 2011 styczeń przebieg 198 000 wymieniłem kompletny rozrząd, olej w skrzyni oraz w tylnim dyferencjale, zmienione tarcze hamulcowe (Brembo) oraz klocki, wymiana płynu hamulcowego, chłodniczego, nabita i odgrzybiona klimatyzacja, wymieniłem przednie i tylnie zawieszenie, przód sprężyny IRON MAN (Lift + 1,5 + 200 KG) amortyzatory KAYABA Excel G 334370/71 , tył sprężyny IRON MAN (Lift + 1,5 + 50 KG) amortyzatory KAYABA Excel G 334344/45. Forester obecnie stoi na felgach aluminiowych 15' opony Michelin Alpin winter 4x4 stan dobry. Jest to jedyny komplet " butów”. Samochód w bardzo dobrej kondycji mechanicznej. Posiada jednak kilka drobnych mankamętów wizualnych, takich jak liczne drobne ryski na karoserii, przetartą wykladzinę w okolicy pedału gazu, przetarty plastik przy drążku zmiany biegów. Co do historii to po nr VIN można auto sprawdzić w Kocar Poznań tam przeszedł naprawę po kolizji którą miał pierwszy właściciel .
Przegląd techniczny do października 2012
Nr VIN JF1SG5LK45G058389
Zawieszenie orginalne (sprężyny plus amortyzatory) posiadam. Zamówiłem również spoiler "daszek" jest w nie polakierowany i dorzucę do samochodu.
wyposażenie samochodu:
- klimatyzacja automatyczna jednostrefowa
- szyby elektryczne x 4
- stały napęd na cztery koła
- reduktor
- wspomaganie kierownicy
- kierownica obszyta skórą
- radio + zmieniarka 6 CD
- felgi aluminiowe 15'
- dzielona kanapa
- system alarmowy
- dwa kluczyki z pilotami
- spryskiwacze reflektorów
- książka serwisowa prowadzona do 120 k km w Kocar Poznań
- faktury VAT na amortyzatory i sprężyny ( kopie)
- 24.01.2012 wymiana: olej plus filtr ,filtru powietrza, tuleje, gumy stabilizatora.

Serdecznie zapraszam na przejazd testowy i zakup.

Cena za w/w samochód to 29 000 PLN. Rozważę każdą rozsądną propozycję cenową.

ODPOWIEDZ