Kupię Legacy I 2.0/2.2 4WD + LPG

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
dodo
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Warszawa/WPY
Auto: GF8
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Kupię Legacy I 2.0/2.2 4WD + LPG

Post 5 mar 2012, o 23:57

Siemano

Że człowiek zmienny jak kobieta jest, to szukam na ten moment Legacy I z LPG w nadwoziu obojętnie jakim. Kolor też jaki się trafi to będzie. Szyby elektryczne i lusterka by się przydały z luksusów ;)
Ostatnio zmieniony 23 mar 2012, o 18:15 przez dodo, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

d_xter
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Impreza GL Kombi.
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię Imprezę GC N/A

Post 7 mar 2012, o 15:58

Zastanów się nad Legacem. Ja mam wolnossącą wannę z 2000 roku i powiem Ci, że jak przesiadłem się z pożyczonego Outbacka to klaustrofobii dostałem. Niestety zrobiłem się na cacy, mianowicie po ciężkim zapadnięciu na kliniczną subarozę najpierw zarezerwowałem auto, pojechałem po nie prawie 500km i dopiero wtedy siadłem pierwszy raz do Imprezy... (jakoś wcześniej tylko ten Outback i Forek jakiś) Wcześniej też myślałem na co mi większe auto... :oops: Z drugiej strony teraz jestem zadowolony, chociaż więcej miejsca w środku by się przydało... :whistle:

Co do samego zakupu to bardzo polecam. :thumb:
Obrazek

dodo
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Warszawa/WPY
Auto: GF8
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię Imprezę GC N/A

Post 7 mar 2012, o 23:28

Ja wychodzę z założenia że jakie auto by nie było wielkie to i tak będzie za mało miejsca wcześniej czy później :P A Legaś to tylko z 2.2 by wchodził w grę. Raczej szukam na razie Imprezy. Jak nic nie będzie widać na horyzoncie to się rozszerzy poszukiwania. Muszę się umówić na oględziny Legacy albo na jakiegoś spota wbić i porównać, bo w Imprezie już siedziałem i jest wielkości Corolli co miałem więc akurat mi pasuje.
Obrazek

dodo
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Warszawa/WPY
Auto: GF8
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię Legacy I 2.0/2.2 4WD + LPG

Post 23 mar 2012, o 18:16

UP, szukam Legacy.
Obrazek

janu23
0 gwiazdek
Auto: niebieskie
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię Legacy I 2.0/2.2 4WD + LPG

Post 17 kwie 2012, o 20:58

w mojej okolicy jest takie coś
http://www.brzozowiak.pl/ogloszenie.php?nr=198867
Zaznaczam że ze sprzedającym nie mam nic wspólnego, nie znam człowieka, ale samochód czasem widuję i wygląda ładnie. Szkoda żeby się zmarnował. Cena chyba ok 3000 (była podana w ogłoszeniu ale już chyba jej nie ma)

ODPOWIEDZ