[K] Impreza WRX '05-'07

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
tasior_nt
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[K] Impreza WRX '05-'07

Post 27 mar 2012, o 08:19

Cześć,

Jestem bardzo zdecydowany na zakup Imprezy WRX, roczniki 2005 do 2007. Chciałbym, żeby było to auto od I właściciela, serwisowane w ASO, koniecznie wersja europejska z silnikiem 2.0 (słyszałem, że ma lepsze podzespoły niż 2,5l), stan fabryczny, nie tuningowana, nie katowana w SJS itp. Widziałem już tutaj furę spełniającą moje wymagania niemalże w całości (Zło ;-) ) ale szkopuł w tym, że jest czarna a moje wymarzone Subaru ma być w jedynym słusznym kolorze: blue mica :-) Ktoś z Was mógłby mi coś polecić?

Pzdr,

tasior



vibowit
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Kiełpin
Auto: szkoda
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] Impreza WRX '05-'07

Post 27 mar 2012, o 09:51

tasior_nt pisze:nie katowana w SJS
ocho... :roll:

Obawiam się, że na tym forum to prawie sami kaci. :evilgrin:

O tym, że Zło ani pod względem rocznika, ani silnika nie spełnia Twoich założeń już nie wspomnę.
Może jednak przemyśl jeszcze raz, czy warto zabijać się dla koloru. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 27 mar 2012, o 09:57 przez vibowit, łącznie zmieniany 1 raz.
czarne jest piękne...

Gootek
6 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: [K] Impreza WRX '05-'07

Post 27 mar 2012, o 09:52

tasior_nt,
jeśli ma być silnik 2.0 to pozostaje Ci tylko rok modelowy 2005, bo od 2006 wszedł silnik 2.5.
"Zło" nie miesci się już w tym kryterium.

Jeśli jeszcze bardziej zawęzisz poszukiwania do koloru niebieskiego, to wybór będziesz miał całkiem niewielki.
Ale to nie znaczy, że żaden.
Możesz się na przykład wybrać na Łotwę po ten samochód:
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/detai ... =157808195


PS
Dodatkowa zaleta - bardzo wątpliwe, aby Łotyszowi chciało się kiedykolwiek przyjeżdżać do Polski na SJS.
;-)

Piter 35
6 gwiazdek
Lokalizacja: Jelenia Góra
Polubił: 169 razy
Polubione posty: 103 razy

Re: [K] Impreza WRX '05-'07

Post 27 mar 2012, o 10:48

tasior_nt pisze: ale szkopuł w tym, że jest czarna a moje wymarzone Subaru ma być w jedynym słusznym kolorze: blue mica
Zawsze możesz ja okleić :cofee:

esilon
6 gwiazdek
Auto: mat
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 4 razy

Re: [K] Impreza WRX '05-'07

Post 27 mar 2012, o 11:14

Piter 35 pisze: Zawsze możesz ja okleić

za jedyne 3000pln jeżeli ma być porządnie powywijane

WiS
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: z puszcz odwiecznych, z krain mrocznych...
Auto: Forester turbo, zwany Yetim
Polubił: 3 razy
Polubione posty: 2 razy

Re: [K] Impreza WRX '05-'07

Post 27 mar 2012, o 13:10

Лукашэнка pisze: bardzo wątpliwe, aby Łotyszowi chciało się kiedykolwiek przyjeżdżać do Polski na SJS
Diabli wiedzą, Łotysze (jak zauważyłem) są dość często rudzi, a rudzi są - jak wiadomo - wredni. Więc mógl przyjeżdżać specjalnie, żeby zakatować furę przed sprzedażą :giggle:

A tak serio - ja bym wolał auto po kimś, kto bywał na SJS (lub na innych imprezach tego typu), się szkolił, a przy okazji zapewne podnosił swoją wiedzę o prawidłowej eksploatacji Subaru, zmieniał olej tak jak trzeba, grzał i studził turbinę, etc. - niż po blondynce płci dowolnej, uważającej że Subaru jest do szpanu pod biurem/dyskoteką, a nie do jeżdżenia (nie mylić z przemieszczaniem się), i zapewne nie mającej głowy/serca do porządnego serwisu...

Oczywiście, opisany związek może zachodzić, ale wcale nie musi 8-)

tasior_nt
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] Impreza WRX '05-'07

Post 27 mar 2012, o 20:47

WiS pisze:A tak serio - ja bym wolał auto po kimś, kto bywał na SJS (lub na innych imprezach tego typu), się szkolił, a przy okazji zapewne podnosił swoją wiedzę o prawidłowej eksploatacji Subaru, zmieniał olej tak jak trzeba, grzał i studził turbinę, etc. - niż po blondynce płci dowolnej, uważającej że Subaru jest do szpanu pod biurem/dyskoteką, a nie do jeżdżenia (nie mylić z przemieszczaniem się), i zapewne nie mającej głowy/serca do porządnego serwisu...
Dobra, przekonałeś mnie ;-)
Лукашэнка pisze:jeśli ma być silnik 2.0 to pozostaje Ci tylko rok modelowy 2005, bo od 2006 wszedł silnik 2.5.
...czyli jednak 2.5 też wchodzi w grę w takim razie.

Dzięki wszystkim za odpowiedzi, jakby ktoś wiedział coś o fajnym WRX do kupienia, niech da mi znać tutaj albo na PW.

Piter 35
6 gwiazdek
Lokalizacja: Jelenia Góra
Polubił: 169 razy
Polubione posty: 103 razy

Re: [K] Impreza WRX '05-'07

Post 27 mar 2012, o 20:55

tasior_nt, no to Ci tylko Zło Małego pozostaje :idea:
Takiego wychuchanego auta to nie znajdziesz :thumb:

burat
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Bielawa
Auto: Łosiarrii , Baśka
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] Impreza WRX '05-'07

Post 27 mar 2012, o 21:07

potwierdzam w pełnej rozciągłości słowa poprzedników ,nie znajdziesz chyba drugiego takiego Subaraka który by był tak traktowany jak ZŁO ,pamiętam te rozmowy jaki ZŁO będzie miał w garażu jak mały skończy budowę domu :giggle: :giggle: :thumb:
tak ,że pieprz pan kolor i biez ZŁO bedziesz pan zadowolony ;-)
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" :mrgreen:

Piter 35
6 gwiazdek
Lokalizacja: Jelenia Góra
Polubił: 169 razy
Polubione posty: 103 razy

Re: [K] Impreza WRX '05-'07

Post 27 mar 2012, o 21:09

esilon pisze: za jedyne 3000pln jeżeli ma być porządnie powywijane
A czy ktoś mówił,że będzie tanio :razz:

bzyq
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Sosnowiec
Auto: WRX MY06
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] Impreza WRX '05-'07

Post 13 kwie 2012, o 21:39

pw poszło;)

ODPOWIEDZ