[K] Subaru impreza N/A

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
B4ME
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[K] Subaru impreza N/A

Post 19 kwie 2012, o 13:22

Witam, Panie i Panowie, kupię imprezę N/A z roku 1999/2000 w wersji RX (inne mnie nie interesuja) chętnie też przygarnę bugey'a z początku produkcji, bardzo ważne jest dla mnie aby auto było w b.dobrym stanie technicznym, i najlepiej z dolnego śląska.... TEL 605213747
Pozdrawiam Konrad



WiS
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: z puszcz odwiecznych, z krain mrocznych...
Auto: Forester turbo, zwany Yetim
Polubił: 3 razy
Polubione posty: 2 razy

Re: [K] Subaru impreza N/A

Post 20 kwie 2012, o 10:27

Sugeruję kontakt z firmą http://www.22b.eu - czyli naszym forumowym dostawcą ukrytym pod nickiem Piter 35.

Sporo osób tu usprzętowił (w tym mnie) - i chyba nikt nie narzeka (przynajmniej nadmiernie ;-) ). Auta z dobrych źródeł zagranicznych, głównie po szwajcarskich-księżach-kobietach (emerytowanych), do odbioru w Jeleniej Górze.
Bugiem N/A od Piotra, kupionym tanio i okazyjnie, mój pozaforumowy kolega Maciek jeździ już prawie drugi rok i się cieszy, bo poza laniem benzyny, standardowymi wymianami eksploatacyjnymi i jakimś jednym duperelnym czujniczkiem nic w nim robić nie musiał.


PS. Btw - Pietia, mojego Yetiego to już mógłbyś z "Oferty" usunąć... bo póki tam wisi, to pół forum wciąż nie wierzy, że go kupiłem :giggle:

B4ME
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] Subaru impreza N/A

Post 20 kwie 2012, o 11:58

Z Piotrem już się kontaktowałem, cały czas coś szuka :) Ale założyć temat na forum nic nie zaszkodzi

ODPOWIEDZ