Opony letnie 195/60 R15

Opony letnie, zimowe, szutrowe, rajdowe. Felgi, koła, dojazdówki. Wszystko to, na czym Subaru się toczy.
ODPOWIEDZ
Arionimus
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Łaziska G.
Auto: Subaru Legacy 2.0 GL
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Opony letnie 195/60 R15

Post 10 lut 2013, o 18:39

Witam wszystkich.

W związku z tym iż,powoli zbliża się wiosna,a mnie czeka zakup nowego kpl. opon letnich,mam pytanie czy macie już jakiś sprawdzony model oponki,który byście polecili.Dodam tylko,że popylam Legaskiem III 125km,więc nie muszą to być jakieś extremy jeżeli chodzi o osiągi,ale jakieś przyzwoite parametry odnośnie trzymania w zakrętach czy też na mokrym.Zastanawiam się nad zakupem modelu 195/60R15 88H DUNLOP SP SPORT FAST RESPONSE,może już zetknęliście sie z ta oponą.

Z góry dziekuję za wszelkie rady.

Pozdrawiam


Silber Pearl

Arionimus
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Łaziska G.
Auto: Subaru Legacy 2.0 GL
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Opony letnie 195/60 R15

Post 11 lut 2013, o 20:08

A więc,zamówiłem ww. oponki, gdyż znalazłem je w naprawdę dobrej cenie,jak tylko się ociepli,pożegnamy na dobre Zimę i pogoda na to pozwoli,poinformuję o tym jak się sprawują podczas eksploatacji.

Pozdrawiam.
Silber Pearl

Arionimus
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Łaziska G.
Auto: Subaru Legacy 2.0 GL
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Opony letnie 195/60 R15

Post 10 lip 2013, o 22:49

Lepiej późno niż później więc.Zrobione parę tyś.na tych oponkach i mogę śmialo polecić ten model Dunlopa.Opony świetnie trzymają się drogi i nadzwyczaj dobrze hamują,wcześniej mialem Fuldy i bywalo różnie.Wiem że 2.0 N/A to może żadne wyzwanie,ale mimo wszytko,czy to po mokrym czy suchym,auto zachowuje się pewnie i bez żadnych niespodzianek.
Pozdrawiam.
Silber Pearl

ODPOWIEDZ