zimowe dylematy czyli 15" czy 14"

Opony letnie, zimowe, szutrowe, rajdowe. Felgi, koła, dojazdówki. Wszystko to, na czym Subaru się toczy.
ODPOWIEDZ
dzixd
Awatar użytkownika
Moderator działu
Lokalizacja: Dziki Zachód
Auto: Legacy IV "prawie spec b h6", legacy II 2.2, 2xLegacy III 2.5 MY99, Impuls - Legacy IV H6 5EAT LPG
Polubił: 9 razy
Polubione posty: 307 razy

zimowe dylematy czyli 15" czy 14"

Post 30 wrz 2014, o 14:25

Jako że jesienna pogoda już przyszła w zachodniopomorskie progi, to zaczynamy z Burkotką się przygotowywać na sezon zimowy :mrgreen:

I nastały dylematy czy iść odśnieżonym tropem zimowych nokianów na alufelgę 15", poszukać czegoś innego na tą średnicę
czy kupić opony na 14" felgi stalowe :oops:

Jeżdżę głównie po mieście, ale przy mojej miejscowości odśnieżane jest od święta :razz:
Od czasu do czasu autostradką (raz na 2 tygodnie) raczej do 100 - 200km.
Przynajmniej 3 razy w tygodniu jeżdżę po mniej uczęszczanych drogach/parkingach ćwicząc technikę jazdy (broń boże upalam :roll: )

Czasem wybieram się w daleką puszczę Wkrzańską, gdzie asfalty pługa nie widzą przez całą zimę. :giggle:

Przebiegi robię różne 10 -20 tys km

Budżet :
Myślę że jestem w stanie wydać do 250 zł za oponę tak aby przetrwała ona z minimum 2 sezony :roll:

Aha samochód
Subaru Impreza GC 125KM sedan

Proszę o opinie na temat opon


Jeździć nie umiem, ale się staram :mrgreen:
Naprawiać też nie umiem, ale się staram.
Konto usunięte pisze:
29 gru 2018, o 17:15
masz dobre serducho i ostrego pierdolca :lol: :thumb:
Obrazek

komin
4 gwiazdki
Lokalizacja: Kielce
Auto: Legacy 2.5 A/T
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: zimowe dylematy czyli 15" czy 14"

Post 30 wrz 2014, o 21:09

a jakimi felgami dysponujesz?? jak 15 to po problemie z 250 za sztuke to spokojnie cos fajnego bedzie jak potrzebujesz czegoś na zasnieżone dtogi to spokojnie rodzimy prodykt Dębica frigo 2 ale jak bedziesz po miscie wiecej zasuwał to odpada bo droga hamowania ze sto kilometrów :lol:
Regeneracja felg ;
Malowanie proszkowe
Prostowanie felg
Spawanie felg
Świętokrzyskie 507304269

ODPOWIEDZ