internetowy zakup opon

Opony letnie, zimowe, szutrowe, rajdowe. Felgi, koła, dojazdówki. Wszystko to, na czym Subaru się toczy.
ODPOWIEDZ
zgrocca
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: dwa koła odrzeszowa
Auto: forester black, wolny ssak
Polubił: 25 razy
Polubione posty: 8 razy

internetowy zakup opon

Post 23 lip 2015, o 11:49

witam
ktoś moze brał opony na http://polskihurtopon.pl ...ceny bardzo przyzwoite tylko gdzie hk? :cofee:


Pracy szukam praca mnie szuka

Slawskip
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Jelenia Góra
Auto: Subaru Legacy MY07
Polubił: 12 razy
Polubione posty: 4 razy

Re: internetowy zakup opon

Post 23 lip 2015, o 13:15

widziałem tą stronę i faktycznie ceny mają bardzo dobre, ale ja się nie zdecydowałem na zakup u nich, mało opinii, trochę niepochlebnych również gdzieś czytałem.

za to sprawdzony przeze mnie sklepy internetowe z oponami to:
- Oponeo.pl - kupiłem u nich kilka kompletów (dla siebie, brata i teściów), zawsze szybka dostawa, rocznik zgodnie z opisem, ostatnio trochę wyższe ceny zaczynają mieć.
- opony.strefakierowcy.pl - w tym roku kupiłem u nich już 3 komplety opon w bardzo przyzwoitych cenach, szybka dostawa, nawet jak jest błąd na stronie z ceną, to wysyłają po takiej jak było zamówione - udało mi się tak kupić komplet Michelin Alpin 5 205/55/16 91H za 777 zł z wysyłką.

vojta
4 gwiazdki
Lokalizacja: Sydenberg
Auto: tojka jariska
Polubił: 64 razy
Polubione posty: 2 razy

Re: internetowy zakup opon

Post 23 lip 2015, o 13:35

ostatnimi czasy zakupy opon wraz z poradami uskuteczniam u lukass forumowego guru oponowego polecam

lchudek
0 gwiazdek
Auto: szukam Subaru :))
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: internetowy zakup opon

Post 27 lip 2015, o 11:09

Tak się składa że zamówiłem w "polskihurt.." opony Hankook H730 Optimo 4S 205/70 R15
Przelew opłaciłem 17.07.2015 i do dnia dzisiejszego w statusie zamówienia widnieje informacja "nieopłacone"
Zamówienie składałem na osobę prywatną - jako adres dostawy podałem firmę w której pracuję (w domu mało kiedy jestem) a dostałem fakturę nie na siebie a na dane firmy...
Do dnia dzisiejszego mimo prowadzonej rozmowy mailowej nie wystawiono poprawionej faktury a status zamówienia nadal jest "nieopłacone" Tłumaczenie jest takie że mają teraz dużo zamówień... i że na realizację mają od 1 do 14 dni (tylko z tego co pamiętam ten czas zaczyna biec od momentu gdy zmienią status zamówienia na "opłacone" ;) )

So What!
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Kraków
Auto: Giulia V Q4
Polubił: 287 razy
Polubione posty: 55 razy

Re: internetowy zakup opon

Post 27 lip 2015, o 11:56

zgrocca pisze:
ktoś moze brał opony na http://polskihurtopon.pl ...ceny bardzo przyzwoite tylko gdzie hk? :cofee:
Ja, podobnie jak kilku innych forumowiczów, kupowałem ostatnio opony u forumowicza lukass i byłem zadowolony zarówno z ceny, jak i z jakości usług.

zgrocca
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: dwa koła odrzeszowa
Auto: forester black, wolny ssak
Polubił: 25 razy
Polubione posty: 8 razy

Re: internetowy zakup opon

Post 27 lip 2015, o 20:21

dzięk i zapytam
Pracy szukam praca mnie szuka

lchudek
0 gwiazdek
Auto: szukam Subaru :))
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: internetowy zakup opon

Post 1 sie 2015, o 22:37

polskihurtopo... 30.07 > status zmienił się po prawie 2 tygodniach na "opłacone" i "Przyjęte do realizacji." Jak już dostarczą dam znać ile czasu im to zajęło..

BiP
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Auto: outback, starex, crosstrek
Polubił: 187 razy
Polubione posty: 204 razy

Re: internetowy zakup opon

Post 8 wrz 2015, o 20:26

polskihurtopon miał kiedyś konto na allegro. Zawieszone za negatywy - brak kontaktu, odstąpienie od umowy, nieterminowe dostawy. Zrozumiałbym, jeśli jasno określają warunki: zamawiasz przedpłacasz i w ciagu miesiąca opony są u odbiorcy. A tak przy cenach mocno konkurencyjnych wysłać przelew jak w studnię i dwa tygodnie patrzeć na status "nieopłacone" umarłbym na qrwicę. Na moim komplecie było taniej u nich 250zł. Odżałowałem, kupiłem w rajopon.pl Czeska firma, opony za pobraniem na drugi dzień roboczy.

zgrocca
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: dwa koła odrzeszowa
Auto: forester black, wolny ssak
Polubił: 25 razy
Polubione posty: 8 razy

Re: internetowy zakup opon

Post 11 wrz 2015, o 12:48

aaaaaaaaaaaaaa kolejne pytanie
GOODYEAR VECTOR 4SEASONS 100T
215/70 R16 wejdą do forka?
czy jeśli już to pomyśleć o 215/60 vector?
tylko w rajopon ciekawostka że 60 są droższe od 70 why?
Pracy szukam praca mnie szuka

Chloru
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DC
Auto: T5RDESIGNAWDPOLESTARENGINEERED ;-)
Polubił: 213 razy
Polubione posty: 491 razy

Re: internetowy zakup opon

Post 11 wrz 2015, o 13:47

zgrocca pisze: tylko w rajopon ciekawostka że 60 są droższe od 70 why?

Ponieważ niektóre rozmiary opon są droższe niż inne. To samo jest w przypadku 195/50/15 i 195/55/15 - i wielu wielu innych.
"Understeer is a crime" (C) Colin McRae

zgrocca
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: dwa koła odrzeszowa
Auto: forester black, wolny ssak
Polubił: 25 razy
Polubione posty: 8 razy

Re: internetowy zakup opon

Post 14 wrz 2015, o 12:50

Obrazek

no i jak sądzicie? 215/70r16?
to nie mój tylko znalazłem..
http://offroadsubarus.com/showthread.php?t=4407
Pracy szukam praca mnie szuka

Roger
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: internetowy zakup opon

Post 22 wrz 2015, o 15:03

Opony zakupione w necie wiązałem z usługą wymiany. Niektóre sklepy miały umowy z zakładami, gdzie po zakupie była możliwość przekładki.Dla poszukujących, zwłaszcza dla krakusów, zimowych opon w Krakowie zakup z wymianą. :!:

ODPOWIEDZ