Fabryczny BRC Forester 158KM problem ze sterownikiem

Sprawy LPG, diesli, hybryd i baterii słonecznych omawiamy tutaj.
ODPOWIEDZ
bandal
0 gwiazdek
Auto: Forester
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Fabryczny BRC Forester 158KM problem ze sterownikiem

Post 25 maja 2013, o 10:20

Witam czy ktoś wie kto programuje takie centralki do forestera czy jest jakiś zakład w polsce ponieważ autoryzowany BRC nie może się skomunikować z tą centralą czy jakoś tak gdyż jest tam soft specialnie od Subaru i jest kosmiczny problem koszt centralki ok 1,8 a jeśli nie takie rozwiazanie to trzeba zmieniac całą instalacje.



milak
1 gwiazdka
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Fabryczny BRC Forester 158KM problem ze sterownikiem

Post 25 maja 2013, o 11:59

Cos wiesz o historii auta? Może spróbuj uderzyć do jakiś serwisów z przeszłości ?
Ale wg mnie to jakaś kosmiczna ściema. W któym BRC próbowałeś? Spróbuj gdzie indziej i jeżeli będą coś ściemniać
to rozstań się z BRC (Brak Regulacji Czegokolwiek :-).
A nie ma potrzeby wymieniać całej instalacji, chociaż akurat BRC są zwykle montowane fatalanie, więc może wymagać poprawek.
O ile jeszcze ma homologację to zostaje zbiornik, reduktor pewnie tez działa, wtryskiwacze BRC były dobre.
Czyli faktycznie masz do wymiany sterownik wraz z czujnikiem ciśnienia i temperatury oraz wiązkę.
Z tym napewno zmieścisz się w tysiącu zet i będziesz miał sensowny serwisowalny polski sterownik (Stag, Tech)
Pozdrawiam
Michał
Milak
(ex- OBK MY01 H6)

waldis
0 gwiazdek
Lokalizacja: 3-miasto
Auto: Forester
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Fabryczny BRC Forester 158KM problem ze sterownikiem

Post 9 paź 2014, o 21:15

Sorki za odgrzanie bardzo starego kotleta, ale może komuś w przyszłości się przyda.
Mam instalację BRC (nie wiem, który typ) założoną jako "fabryczną" w słonecznej Italii. Podczas serwisowania fury w kraju gazownik oświadczył, że nie może połączyć się z centralką. Póki co wszystko jest ok. Ale gdyby była potrzeba, to można ją (tę centralkę) wysłać do Tarnowa i za 200 zł ją odblokują.
bandal a Ty jak problem załatwiłeś?

ODPOWIEDZ