Jaki silnik w Foresterze 2Generacji najlepszy do inst. LPG

Sprawy LPG, diesli, hybryd i baterii słonecznych omawiamy tutaj.
ODPOWIEDZ
piotrekw81
1 gwiazdka
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Jaki silnik w Foresterze 2Generacji najlepszy do inst. LPG

Post 3 lip 2013, o 12:42

Witam serdecznie wszystkich:)
Od długiego już czasu myślę o zakupie Subaru Forestera, nigdy wcześniej nie miałem żadnego kontaktu z tą marką więc jeśli moje pytania brzmią banalnie to bardzo proszę o wyrozumiałość :-)
Chodzi mi o Forestera 2giej generacji (po 2003 roku), i interesuje mnie sprawa montażu instalacji LPG..niestety dla mnie to jest z powodów finansowych konieczne..Myślę że z tych właśnie powodów w grę wchodzą tylko silniki bez Turbo..Proszę więc o rade:

1. jaki silnik jest najlepszy do LPG (chodzi mi o koszty utrzymania i awaryjność)- wiem że jest kilka opcji, 2.0 - 125KM, 2.5 - 165KM itd itd,
2.ewentualnie jaka instalacja gazowa jest warta uwagi? może macie namiary na jakąś dobrą firmę w okolicach częstochowy?

wiem że te tematy były już poruszane pewnie setki razy ale proszę bardzo o pomoc..z góry dzieki i pozdrawiam



zofija
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Gliwice/Warszawa
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: Jaki silnik w Foresterze 2Generacji najlepszy do inst. LPG

Post 3 lip 2013, o 18:31

piotrekw81, pogadaj z jako - to nasz forumowy gazownik Subarowy, na pewno coś doradzi.
Kontakt masz tu: http://forum-subaru.pl/bb3/viewtopic.ph ... 62#p335062
Czarownica prawdę Ci powie :D

piotrekw81
1 gwiazdka
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Jaki silnik w Foresterze 2Generacji najlepszy do inst. LPG

Post 3 lip 2013, o 21:03

No właśnie już z nim rozmawiałem, ale podawał mi jakieś kody silników i już mi się wszystko popier..., gdybyście mogli coś doradzić będę wdzięczny

piotrekw81
1 gwiazdka
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Jaki silnik w Foresterze 2Generacji najlepszy do inst. LPG

Post 5 lip 2013, o 11:00

Chłopaki proszę napiszcie coś od siebie o waszych opiniach na temat silnika 2.0x 125KM z LPG, z tego co czytam to chyba jeśli chodzi o spalanie to będzie jedna z tańszych opcji, ale jak wyglądają ewentualne regulacje LPG (jaki koszt? czy trzeba wyciągać do nich silnik? itd?, jak często robić?)

So What!
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Kraków
Auto: Giulia V Q4
Polubił: 287 razy
Polubione posty: 55 razy

Re: Jaki silnik w Foresterze 2Generacji najlepszy do inst. LPG

Post 5 lip 2013, o 11:03


piotrekw81
1 gwiazdka
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Jaki silnik w Foresterze 2Generacji najlepszy do inst. LPG

Post 5 lip 2013, o 20:23

dziękuję bardzo:) jest tu kilka informacji które mogą mi pomóc

ODPOWIEDZ