gdzie w Białymstoku można zagazować Legacudeńko ??

Sprawy LPG, diesli, hybryd i baterii słonecznych omawiamy tutaj.
ODPOWIEDZ
chriss1971
0 gwiazdek
Lokalizacja: Gołdap-Augustów-Białystok
Auto: SUBARU LEGACY kombi 1999r - 2,0 125 kucy
Polubił: 0
Polubione posty: 0

gdzie w Białymstoku można zagazować Legacudeńko ??

Post 18 sie 2011, o 00:45

Witam, przy cenie za paliwo 5,22 czas na gaz , może forumowicze doradzą gdzie w Białymstoku można zagazować Legacudeńko ?? po obejrzeniu filmu na YT z akcji w AC , to z tej firmy chyba zrezygnuję - wczoraj do nich dzwoniłem i zaproponowali mi STAG-a 300 - 4 (linia plus) z wtryskami HANA 2000 za kwotę 2900. Te ich lutowanie kabelków mnie powaliło (jestem po elektrycznej i mnie trochę inaczej uczyli kabelki skręcać - no właśnie - skręcać ) o sprawach techniczny się nie wypowiem bo nie znam się na tym. Mogą być też Suwałki lub Augustów, ale z tego co widziałem na ulicach Białego to trochę się tego kręci więc może znajdzie się dobry zakład. Do Warszawy za daleko ......... ;) ;) ;)
pozdr



pablonas
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Szczytno (warm-maz)
Auto: Zielone z turbinom i srebrne też z turbinom
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 0

Re: LPG w SUBARU,za i przeciw..porady i ciosy ;]

Post 18 sie 2011, o 18:28

Coś drogo. IMO lepszy BRC sequent 24 idzie dostać za 2,5 k pln ze zbiornikiem jakim chcesz.

WitAce
Awatar użytkownika
4 gwiazdki
Lokalizacja: Eire
Auto: komis
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: LPG w SUBARU,za i przeciw..porady i ciosy ;]

Post 18 sie 2011, o 21:34

Podobno w Bialymstoku produkuja Stag'a. Zadzwon do producenta i powinni Ci polecic jakiegos montera, a moze sami tez zakladaja...

Soltys
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Ełk / Białystok
Auto: Legacy 2.5 GX MT / Turbodziadek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: LPG w SUBARU,za i przeciw..porady i ciosy ;]

Post 18 sie 2011, o 21:42

pablonas pisze: Coś drogo. IMO lepszy BRC sequent 24 idzie dostać za 2,5 k pln ze zbiornikiem jakim chcesz.
I kilometrowe wężyki jak to w brc. BRC za 2,5 koła będzie wrzucone pod maskę. Same graty są drogie.
WitAce pisze: Podobno w Bialymstoku produkuja Stag'a. Zadzwon do producenta i powinni Ci polecic jakiegos montera, a moze sami tez zakladaja...
To jest właśnie firma AC. Ja jednak ich polecam, ewentualnie STAGMAG.

chriss1971, w naszych rejonach ciężko o dobrego gazownika...zastanów się jeszcze raz nad AC, lub STAGMAG pod Białymstokiem tam powinno być taniej.
Ja ostatnio w Turbodziadku sam wstawiałem - na siebie mogę liczyć :D

pablonas
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Szczytno (warm-maz)
Auto: Zielone z turbinom i srebrne też z turbinom
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 0

Re: LPG w SUBARU,za i przeciw..porady i ciosy ;]

Post 18 sie 2011, o 22:18

No nie wiem. W N/A miałem brc sequent na dwóch listwach i przewody jakoś mocno długie nie były :roll: Instalacja jeździ do dzisiaj - 4 lata i jakieś 70 - 80 k km. Po drodze jedna usterka (czujnik - gwarancja) i ze 3 wymiany filtra fazy ciekłej. Zero problemów.

maf1
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Gdańsk
Auto: Impreza 2,0GX (czarna!!!)
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: LPG w SUBARU,za i przeciw..porady i ciosy ;]

Post 19 sie 2011, o 07:26

Podeprę kolegę! Też mam BRC w N/A i sprawuje się świetnie :thumb:

chriss1971
0 gwiazdek
Lokalizacja: Gołdap-Augustów-Białystok
Auto: SUBARU LEGACY kombi 1999r - 2,0 125 kucy
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: LPG w SUBARU,za i przeciw..porady i ciosy ;]

Post 19 sie 2011, o 08:12

Przed zakupem Legasia miałem Mondziaka i montowałem gaz w Kleosinie w Alexie , tam założyli mi Staga 300-4VE na listwie wtryskowej VALTEK 2 cylindry sztuk 2 oraz z reduktorem ZETA N. Nie wiem czy tak powinno być z tą listwą wtryskową bo IMO lepiej jak jest jedna na 4 cylindry, ale to tylko moje przemyślenia (znam się na komputerach i malowaniu mieszkania :-) ). Soltys dzięki za info, zadzwonię do Stagmaga i tam się zapytam ;)

ODPOWIEDZ