Horrendalne kłopoty po założeniu LPG

Sprawy LPG, diesli, hybryd i baterii słonecznych omawiamy tutaj.
cerbera
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Auto: impreza wrx, legacy disel, evo X
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: LPG w SUBARU,za i przeciw..porady i ciosy ;]

Post 19 paź 2010, o 21:50

Konto usunięte pisze:
cerbera pisze: Kolego jutro do nich zadzwonie jesli to oni spaprali to postaram sie pomoc . ja z nich bylem ,jestem mega zadowolony jak i polowa krk.Ja mam Prinsa i tylko ta instalke polecam plus ew BRC. Reszty nieznam i niechce bo jak mialem landi w audi to ciagle sie cos dzialo. Jesli moge jakos pomoc to daj znac na pw

Zadzwoń, zadzwoń, czasami taki lekki ochrzan klienta czyni cuda. Powiedz im, że ich poleciłeś na forum a oni taką wtopę zrobili i całe forum subaru śledzi temat. No bo na dobrą sprawę dali ciała, że hej. Teraz tylko pozostaje niewiadome jak wyjdą z problemu, czy z tarczą czy na tarczy...
Poważnie jestem w szoku bo gość któremu sprzedałem jeepa do dzis jezdzi tu na servis. na forum jeepa sa najlepsi i tez jak ktos chce miec dobrze zrobione to przyjezdza zostaje na noc piwko strzeli a rano wraca i radocha na stacji :thumb: . A robili nawet jakies wynalazki lpg z australii itp. To tez moi klienci sa wiec musza sie postarac :x


ŚWIEŻAK LEGACY DISEL MY09 - SREBNA LALKA WRX 04- RED MISIEK 08 I ZOO FAMILY DO TEGO MOJSPORT-PRESTIGE the north face salewa grizzly mammut black diamond alpinus campus milo itp itd duze rabaty dla czlonków rodziny Subaru ;-)

FUX
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: ze sofy.
Auto: jeżdżące
Polubił: 222 razy
Polubione posty: 345 razy

Re: LPG w SUBARU,za i przeciw..porady i ciosy ;]

Post 19 paź 2010, o 21:52

cerbera, PW.
Dolce far niente ;-)

Tummi
2 gwiazdki
Lokalizacja: GD/DL
Auto: Legas MY07 & Pug 206
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: LPG w SUBARU,za i przeciw..porady i ciosy ;]

Post 19 paź 2010, o 22:04

cerbera pisze:Reszty nieznam i niechce bo jak mialem landi w audi to ciagle sie cos dzialo.
Z calym szacunkiem, ale Stag to tez b. udany produkt! No i nie zapominajmy, ze jak druciarz zle dobierze wtryski, dysze, reduktor, miedz (fi), to zaden prins ani stag nie pomoga - nie ma bata. Cos o tym wiem - niestety z wlasnego doswiadczenia :/

P.S. BRC to lipa <flame> :)

T.

cerbera
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Auto: impreza wrx, legacy disel, evo X
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: LPG w SUBARU,za i przeciw..porady i ciosy ;]

Post 19 paź 2010, o 23:19

Tummi pisze:
cerbera pisze:Reszty nieznam i niechce bo jak mialem landi w audi to ciagle sie cos dzialo.
Z calym szacunkiem, ale Stag to tez b. udany produkt! No i nie zapominajmy, ze jak druciarz zle dobierze wtryski, dysze, reduktor, miedz (fi), to zaden prins ani stag nie pomoga - nie ma bata. Cos o tym wiem - niestety z wlasnego doswiadczenia :/

P.S. BRC to lipa <flame> :)

T.
nieznam stag nie mialem,mialem landi i jest do dupy :-p teraz wiem ze nie ma co na inst. oszczedzac bo potem sie msci
ŚWIEŻAK LEGACY DISEL MY09 - SREBNA LALKA WRX 04- RED MISIEK 08 I ZOO FAMILY DO TEGO MOJSPORT-PRESTIGE the north face salewa grizzly mammut black diamond alpinus campus milo itp itd duze rabaty dla czlonków rodziny Subaru ;-)

Tummi
2 gwiazdki
Lokalizacja: GD/DL
Auto: Legas MY07 & Pug 206
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: LPG w SUBARU,za i przeciw..porady i ciosy ;]

Post 20 paź 2010, o 00:13

cerbera pisze:teraz wiem ze nie ma co na inst. oszczedzac bo potem sie msci
Czyli jezdzisz na Keihinach? :)

T.

cerbera
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Auto: impreza wrx, legacy disel, evo X
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: LPG w SUBARU,za i przeciw..porady i ciosy ;]

Post 20 paź 2010, o 00:22

chyba tak
ŚWIEŻAK LEGACY DISEL MY09 - SREBNA LALKA WRX 04- RED MISIEK 08 I ZOO FAMILY DO TEGO MOJSPORT-PRESTIGE the north face salewa grizzly mammut black diamond alpinus campus milo itp itd duze rabaty dla czlonków rodziny Subaru ;-)

ODPOWIEDZ