LPG w Krakowie (małopolska)

Sprawy LPG, diesli, hybryd i baterii słonecznych omawiamy tutaj.
ODPOWIEDZ
elf_pomocnik
0 gwiazdek
Lokalizacja: Kraków
Polubił: 0
Polubione posty: 0

LPG w Krakowie (małopolska)

Post 27 wrz 2012, o 21:43

Chciałbym się dowiedzieć czy są w Krk lub okolicach zakłady gdzie można zagazować 2.0 N/A :mrgreen:
Bo z Turbo to wiem że do Jako, ale może tę prostszą ;-) wersję ktoś tutaj ogarnia.
Wiem o dobrych opiniach czakram.pl ( chyba Tarnów) czy coś jeszcze istnieje?

Apropos Jako, może ktoś podać namiary na warsztat? Kiedyś podobno miał tel. w stopce na kropce ale teraz nie. Wysłałem do niego priv już dawno ale nie odpowiada.



Jacol
2 gwiazdki
Lokalizacja: Crack'ow
Auto: brak Forestera 2,0 Turbo LPG
Polubił: 2 razy
Polubione posty: 0

Re: LPG w Krakowie (małopolska)

Post 30 wrz 2012, o 20:31

Polecam Eko-Cars przy ul. Myśliwskiej. Montowałem u nich już 3 instalacje na przestrzeni 10 lat, z tego ostatnią to Forka Turbo. Bardzo dobra robota - zarabiają na mnie tylko raz - czyli przy montażu, potem już mnie nie widzą, bo nie ma takiej potrzeby. Zapłaciłem coś około 3 kpln. Jest to BRC pełna sekwencja.
Tylko musisz się przygotować na specyficzny klimat rozmowy - trochę mruki, mało mówią, chodzą powoli i dają odczuć, że się na niczym nie znasz, ale może, to tylko moje wrażenie... no i to w gruncie rzeczy mały pikuś, bo instalacja jest zamontowana wzorowo. Zdarzyło mi się, że inni mechanicy chwalili schludność montażu, poprowadzenia przewodów, wyboru miejsca reduktora, itp.
Robota dobra, ceny niewygórowane.
Czyny niezaistniałe często wywołują katastrofalny brak następstw.

elf_pomocnik
0 gwiazdek
Lokalizacja: Kraków
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: LPG w Krakowie (małopolska)

Post 5 paź 2012, o 10:03

Jeszcze raz ponawiam prośbę o jakiś kontakt do Jako . Ktokolwiek widział ;-) :?:

ODPOWIEDZ