regulacja zaworów

Sprawy LPG, diesli, hybryd i baterii słonecznych omawiamy tutaj.
ODPOWIEDZ
Adam 4249v
0 gwiazdek
Auto: Mercedes e430 4 matic
Polubił: 0
Polubione posty: 0

regulacja zaworów

Post 4 lis 2012, o 11:32

witam szukam ladnej impraezy wrx. do 36tys. pytania mam nastepujace niestety nie stac nie mnie na paliwo i bede miec gaz aw samochodzie bo chce spelnic swoje marzenia, jak sie sprawuje na gazie? No i najwazniejsze pytanie slyszalem ze trzeba regulowac zawrory ile to kosztuje i jak czesto trzeba to robic



kacy
1 gwiazdka
Auto: WRX MY03 Wagon ( mniejszych kombi chyba nie produkują :)
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: regulacja zaworów

Post 4 lis 2012, o 13:44

Hej
Zapewne część osób napisze że jak Ciebie nie stać na benzynę to nie kupuj.
To zdanie może jest mało eleganckie ale niestety akurat impreza ( szczególnie używana) nie jeździ tylko na benzynę....
Żeby nie było niejasności mam instalację LPG u siebie :-)

w moim przypadku instalacja zmieniła przeznaczenie samochodu z weekendowego na codzienny dupowóz ale to nie oznacza żadnych oszczędności w miesięcznym budżecie (a nawet jest drożej niż wcześniej :mrgreen: )

Zorientuj się ile kosztują części i robocizna podstawowych części i czy masz w pobliżu warsztat który nie uważa subaru za prom kosmiczny.

Regulacja zaworów to koszt ok 1500 zł ( a zapewne jak się wyjmie silnik to się znajdzie jeszcze kilka tematów i skończy się większą kwotą )
Zakup imprezy też traktowałem w kategorii marzenia , jest dość kosztowne i tego nie da się ukryć

roweroholik
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Żolisady
Auto: Forester 2.0 X rok2001
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: regulacja zaworów

Post 11 lis 2012, o 23:25

Regulacja zaworów to koszt 400 zł w wolnym ssaku wykonywana co około 30-40 tysi powinno wystarczyć. Jestem szczęśliwym posiadaczem Leśnika i eksploatacja Subaru jest porównywalna z innymi japońskimi autami ale przyjemność z jazdy nieporównywalnie lepsza. Zgadzam się z kacy żeby rozejrzeć się w swojej okolicy czy masz warsztat który ma doczynienia z Subaru i nie popsuje Ci auta ;-) Jeżeli jesteś z okolic Wa-wy chętnie polece Ci mojego mechanika bo gość zna się na rzeczy a cenowo jest tak jak być powinno. Powodzenia w szukaniu. Ja Forka szukałem ponad pół roku- warto było.
Obrazek

Skolo
0 gwiazdek
Auto: Subaru Impreza WRX
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: regulacja zaworów

Post 6 lut 2013, o 11:00

Czy zakupiłeś już jakiegoś wrx-a?

ODPOWIEDZ