[MP / Nowy Sącz] carpsort.pl & SUBARU Carfit Serwice

Regulamin forum
Katalog jest bazą firm związanych z motoryzacją. Administracja Forum w żaden sposób nie weryfikuje ich rzetalności ani nie odpowiada za ewentualne szkody.
Zablokowany
carfit
3 gwiazdki
Lokalizacja: nowy sącz
Auto: RS6 MY17, JAG E-PACE, WRX by Carfit i inne
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[MP / Nowy Sącz] carpsort.pl & SUBARU Carfit Serwice

Post 11 gru 2012, o 23:01

Witajcie kochani :idea:
Niektórzy mnie z Was znają , niektórzy kojarzą , słyszeli , a niektórzy wogóle . Wreszcie po kilkunastu latach zabrałem sie trochę za ogarniecie strony sklepu , czy FB. Ja na to zwyczajnie nie mam czasu ani umiejetnosci :cofee: , więc zatrudniłem sprytna i godną zaufania osobę na i coś tam podziałał ;-)
Pragnę sie z tym z Wami podzielić .

adres sklepu :

http://www.carsport.pl
https://www.facebook.com/carsportpl

Kilka słów ode mnie , na magazynie w ciągłej sprzedaży posiadamy 95% produktów dostępnych na stronie , więc realizacja jest niemal natychmiastowa , czesci zamówione do 15.00 są wysyłane tego samego dnia, kurierem GLS lub TNT bo bardzo niskich stawkach ( płatność kartą czy potwierdzonym przelewem ) jest jeszcze niższa o pare złotych ( brak opłat za pobrania firmy kurierskiej ) . Dostepne płatnosci to : karta , gotówka, przelew , pobranie u kuriera . Możliwośc wysłania dowolnym kurierem jesli ktos ma umowę z inną firmą kurierska , oczywiscie gratis :idea:
Kładziemy nacisk na sprzedaż oryginalnych części SUBARU , bo osobiście uważam że są bezwględnie najlepsze , ale przez 7 lat serwisowania samochodów SUBARU , mamy wiedzę i doświadczenie że niektóre części OEM SUBARU są produkowane przez kooperantów , tylko w innych opakowaniach , takie elementy też u nas znajdziecie . Zdaję sobie sprawę że częśc z Was jeździ kilkunastoletnimi autami i ceny oryginalnych częsci mogą być dość drogie , proponujemy również zamienniki uznanych firm ale sporo tańszych, gwarantujących bezpieczeństwo i gwarancję :idea:
Jeśli czegoś aktualnie nie mamy na stanie , jakiejkolwiek cześci do subaru , proszę napisac , a postaramy sie odpowiedzieć w ciągu max 24h precyzyjny termin realizacji i cene .
Na stronie mamy ok 50 % asortymentu , cały czas to się powiększa , więc jak czegoś nie znajdziecie , prosze pisac , najlepiej przez http://carsport.pl/zapytanie/

Bardzo Was prosze o używanie nastepujących kanałów informacji o czesciach, wysyłkach , dostepnosci itp. kolejność preferencyjna : Live czat na stronie ( nie bójcie sie nie gryziemy :-) ) w godz 8-16 ( po godzinach pracy też , odczytamy rano ) , mail : [email protected] , zamó[email protected] , lub osobiście do mnie : [email protected] . tel. 18 4444-575 godz. 8-17 , tel. kom. 512 316 489 godz. 8-17 .

Praktycznie każda częśc u nas zamontowana , czy to oryginał SUBARU czy zamiennik , posiada dwu letnią gwarancję :idea: :idea: :idea: , oprócz oczywiscie części uznawanych powszechnie za eksploatacyjne , klocki, tarcze, oleje , sprzegła itp.

A tu dla Was specjalna oferta :idea:

Większość z Was pewnie posiada pewnie auta innej marki , dla żony , kochanki, córki, syna , czy teściowej :giggle: , aby mój nowy człowiek sie nudził w pracy :mrgreen: , prosze , jak coś potrzebujecie do innych marek dajcie znać :idea:

Wiem że dużo z Was kupuje częsci w Inter Carsie , w końcu to największa firma w Polsce :idea: , ja tam u nich jestem dużym klientem od 10 lat :idea: z maksymalnymi rabatami , dodatkowo jestem w ich sieci naprawczej , oraz obsługuje floty , więc ceny mam naprawdę dobre. Nie jeden sklepik z czesciami chciałby miec pewnie takie ceny ;-) jak ka Wam proponuje :thumb:
Otóż , czy macie , golfa I czy Mazdę 3 , piszcie na mail dokładne dane auta i tel. , proponuję czysty układ , moja hurtowa cena zakupu + 15% mojej marży , uwierzcie mi przy moich cenach, w necie ciezko będzie taniej znaleźc lepszą ofertę .
Oferta tylko ważna dla ludzi z Subaru ! wiec prosze pisać nicki :-)


Serdecznie wszystkich zapraszam :idea:



Zablokowany