[MP / Kraków] A.N. Motor Serwis

Regulamin forum
Katalog jest bazą firm związanych z motoryzacją. Administracja Forum w żaden sposób nie weryfikuje ich rzetalności ani nie odpowiada za ewentualne szkody.
Zablokowany
warp9
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Grodzisk Maz.
Auto: Celica ST182/ Vitara V6/Evo VIII/Impreza WRX
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[MP / Kraków] A.N. Motor Serwis

Post 28 lut 2009, o 23:59

A.N. Motor Serwis
31-586 Kraków
Damian Nowak
ul. Centralna 69
(012) 684 05 40
pn-pt: 9.00-18.00
sob.: 9.00-13.00
tel. 0509 321 636 (całodobowo)

Na początku zaznaczam, że nie jestem przedstawicielem tej firmy. Postanowiłem umieścić dane w porozumieniu z właścicielem (nie korzysta z internetu) w podzięce za pomoc. Sobota, godzina 20 wieczorem, niesprawne auto na Zakopiance, początek urlopu, żona bliska załamania nerwowego, znikąd pomocy (oczywiście assistance ograniczyło się do podania nr. do pomocy drogowej) - tyle tytułem wstępu. Pan od lawety poszukał znajomego, który zajmuje się Subaru w Krakowie. Trafiłem na Pana Damiana - człowieka, który miał cewki zapłonowe do STI w garażu, wymienił mi na miejscu, mimo wszelkich niesprzyjających okoliczności i okazał się przesympatycznym, pomocnym człowiekiem. Uratował urlop, zdrowie mojej żony i udowodnił, że pomoc można znaleźć nawet w sytuacji praktycznie beznadziejnej. Zajmuje się mechaniką, elektryką głównie w Imprezach, ale myślę że każde auto , nie tylko Subaru może liczyć na jego fachową pomoc. I to o każdej porze !
Jeśli ta całą historia jest nie na miejscu - proszę wyciąć. Bardzo bym jednak chciał, żeby pozostały namiary na warsztat, bo tak mogę się odwdzięczyć za pomoc, która była mi bardzo, bardzo potrzebna.


It's evolution ...
Obrazek

Zablokowany