Rafi-Car skup aut także pokolizyjne oraz uszkdzone Warszawa oraz okolice

Regulamin forum
Katalog jest bazą firm związanych z motoryzacją. Administracja Forum w żaden sposób nie weryfikuje ich rzetalności ani nie odpowiada za ewentualne szkody.
ODPOWIEDZ
rafi-car
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Rafi-Car skup aut także pokolizyjne oraz uszkdzone Warszawa oraz okolice

Post 13 mar 2019, o 21:47

Witam wszystkich forumowiczów.

Chciałbym przedstawić wam naszą firmę Rafi-Car zajmującą się skupem aut używanych od osób fizycznych oraz firm. Cecha charakterystyczna naszego skupu to elastyczność oraz indywidualne i uczciwe podejście do klienta. To ty możesz zadecydować o terminie spotkania dogodnym dla ciebie.

Jeśli poszukujesz komisu samochodowego lub borykasz się z problemem sprzedaży swojego starego auta wybór skupu samochodów używanych jest najrozsądniejszą decyzją. Dzięki naszej firmie zaoszczędzisz czas na żmudne czyszczenie auta oraz pieniądze na jego naprany. Nasi pracownicy zajmą się rzetelną wyceną samochodu na miejscu. Jeśli oferta zostaje zaakceptowana umowa kupna-sprzedaży podpisywana jest na miejscu a pieniądze dotaczanie niezaocznie klientowi.

Zaufaniem obdarzyło nas szerokie gron klientów, o czym świadczy nasz wieloletni nieprzerwany staż w branży. Auto skup Warszawa gwarantuje, że zakupimy Państwa pojazdy szybko, bez zbędnych formalności oraz od ręki wypłacimy za nie gotówkę. Jeśli natomiast nie będziecie Państwo przekonani co do tego, czy aby na pewno przedstawiona przez nas oferta spełnia Wasze oczekiwania – niczym się nie przejmujcie. Możecie do nas przyjechać bez jakichkolwiek zobowiązań. Nasz skup aut Warszawa działa na terenie całej stolicy oraz w najbliższej okolicy takiej jak:

Auto skup Nowy Dwór Mazowiecki
Auto skup Nowy Otwock
Skup aut Piaseczno
Auto skup Sochaczew
i wiele innych pobocznym miejscowości. Skontaktuj się mu dostosujemy się do ciebie ;).Po więcej informacji zapraszamy na stronę https://autoskupwarszawa-flotyodfirm.pl/ODPOWIEDZ