Zaawansowana kosmetyka aut, lakierowanie skor i kierownic GD

Regulamin forum
Katalog jest bazą firm związanych z motoryzacją. Administracja Forum w żaden sposób nie weryfikuje ich rzetalności ani nie odpowiada za ewentualne szkody.
Zablokowany
matgym
0 gwiazdek
Auto: VW Bora
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Zaawansowana kosmetyka aut, lakierowanie skor i kierownic GD

Post 5 gru 2012, o 18:13

Witam! Chcialbym zaoferowac wam moje uslugi z zakresu zaawansowanej kosmetyki aut jak i kompleksowej renowacji elementow skorzanych, vinylowych czy plastikowych we wnetrzu Twojego samochodu. Autodetailingiem zajmuje sie od 3lat, poczatkowo jako amator hobbista do chwili aktualnej gdzie po rozstaniu sie z moja poprzednia firma postanowilem zajac sie tym prywatnie.

Co dokladnie oferuje?

- Kompletna renowacje lakierow samochodowych, poziom korekty uzalezniony jest od tego czego klient oczekuje, Zaczynajac od 1 stopniowej korekty dla odswiezenia wygladu lakieru, az do 3 stopniowej korekty wraz z mozliwym zabezpieczeniem powloka kwarcowa.

Cena od 250zl za jednostopniowa korekte na aucie z segmentu A-B do 1xxx zl za kompletna renowacje z nalozeniem powloki kwarcowej na auto typu SUV.

Caly proces przebiega wedle scisle okreslonych zasad autodetailingu, nawet w przypadku jednostopniowej korekty, w cenie ktorej mamy dokladne oczyszczenie lakieru w ramach przygotowania do polerawania jak i zzabezpieczenia samochodu woskiem z wyzszej polki po zakonczoncym procesie polerowania.

- Kompleksowe czyszczenie wnetrza samochodu, obejmuje ono wyczyszczenie podsufitki, wypranie tapicerki materialowej, badz wyczyszczenie skor, czyszczenie konsoli srodkowej, boczkow drzwi, pranie podlog i komory bagazniku, czyszczenie osciezy razem z zawiasami, oczywiscie wszystkie tworzywa w samochodzie po skonczonym procesie czyszczenie sa konserwowane dedykowanymi preparatami.

Cena od 200zl za auto segmentu A-B do 400zl za auto typu SUV.

- Renowacja tapicerki skorzanej, kierownic, galek zmiany biegow, podlokietnikow i calej masy reszty rzeczy ktore sie nam w samochodzie zniszczyly, wytarly, odbarwily.

Wytarta kierownica czy galka zmiany biegow to juz nie problem, jestem w stanie dobrac idealny kolor z palety kilkuset odcieni i odtworzyc wyglad Twojej kierownicy do stanu salonowego. Tak samo powycierane boczki foteli czy siedziska, niewielkie rozciecia czy ubytki rowniez nie stanowia problemu ze wzgledu specjalny srodek ktory doskonale wypelnia takie ubytki i przy tym jest zadziwiajaco elastyczny dzieki czemu efekt takiej naprawy jest dlugotrwaly.

Cena jest tu ustalana idywidualnie w zaleznosci od wielkosci uszkodzen itp.
Przykladowo koszt odtworzenia barwy na kierownicy to 150zl, boczek fotela 150zl, caly fotel 300zl.


Dodatkowo na specjalne zyczenia jestem w stanie doprowadzic kazdy element metalowy typu koncowka wydechu do tak zwanego efektu lustra, w ktorym bedziemy mogli sie przejrzec .

Wszelakie produkty kwarcowe rowniez sa w ofercie, poczawszy od zabezpieczenia lakieru samochodowego czy szyb konczac na impregnacji materialowych dachow cabrio.
Ceny podane sa cenami netto, cena ostateczna zawsze jest ustalana indywidualnie z klientem.

Jak ktos ma jakies pytania to smialo uderzac! Moje miejsce pracy to Gdansk, a numer kontaktowy 604 606 850.

Pozdrawiam Mateusz!



Zablokowany