Polerowanie lamp / reflektorów Warszawa

Regulamin forum
Katalog jest bazą firm związanych z motoryzacją. Administracja Forum w żaden sposób nie weryfikuje ich rzetalności ani nie odpowiada za ewentualne szkody.
ODPOWIEDZ
2FAST
0 gwiazdek
Auto: Subaru Impreza
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Polerowanie lamp / reflektorów Warszawa

Post 2 cze 2015, o 18:33

Zacznę od tego co zrobiłem - miało wyjść super a wyszło jak zwykle...

Niech będzie to przestrogą :


- Wypolerowałem reflektory oczywiście papier wodny 400/600/1000 a na koniec 2000 i chyba też 2500

- Ale później wpadłem na wspaniały pomysł pryśnięcia klarem. I jak to bywa w polskiej mentalności ... przedobrzyłem !!!
Bo jeśli jedna warstwa jest super to dwie będą jeszcze lepsze a oczywiście chciałem 4 razy lepiej, więc położyłem 4 warstwy w niedługim odstępie czasu, więc zaczęło płynąć ...

- i wpadłem więc na drugi już wspaniały pomysł jednego dnia czyli zmycie zasychającego klaru nitrem !!!
Ścięło się i zmatowiło.... istna makabra !!!

Zacząłem więc w ogłoszeniach szukać speca od polerki reflektorów w Wawie i trafiałem na ceny 100-150 PLN za jedną lampę
Ale okazało się że jest tańszy gość z Komorowa 3 km z Ursusa który ma ofertę za 80 PLN za komplet

Praca trwała od 11 do 14 czyli bite 3 godziny i kosztowała 100 PLN za zestaw obu reflektorów więc cena marzenie a jakość też bardzo dobra...
Dodatkowo na koniec pokrycie woskiem i polerka na sucho oraz bo bardzo miłe woskowanie maszynowe okolic obu reflektorów

Stosując system znany z Garsoniery powiem tak :
- cena **** (5 na 5 gwiazdek)
- jakość **** (5 na 5 gwiazdek)

Serdecznie polecam Adama (tel. 515 514 100)



ODPOWIEDZ