Kupno Forestera pierwszej gen
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
-
Dziaadek85
- 0 gwiazdek
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Kupno Forestera pierwszej gen
Witam wszystkich serdecznie. Jestem nowym użytkownikiem forum. Jak w tytule przymierzam się do kupna forka pierwszej gen. Jestem zakochany w tym aucie. Powiedzcie,doradzcie na co zwrócić uwagę, co sprawdzić i co powinienem wiedzieć na temat tego auta. Czy lepszy przed,a może po lifcie,a może wersja Hubertus. Z góry dzięki i pozdrawiam.
- NADZIOS
- 3 gwiazdki
- Lokalizacja: B-stok
- Auto: Impreza wrx. Legacy 2.5 my99
- Polubił: 0
- Polubione posty: 0
Re: Kupno Forestera pierwszej gen
Korozja korozja jeszcze raz korozja . Tylnie nadkola. W okolicach przedniej szyby tylnie zawieszenie . Patrz jak stoi jesli dupa siedzi to tylnie sprężyny sa padnięte ale to się raczej tyczy każdego forka do 07r a co do napędów to raczej sa pancerne ale nie do niezajechania wiec raczej trzeba zwracać uwagę na wszystko bo później czy to wersja wolnossąca czy turbo portfel będzie chudł tak samo ;)
-
fudżisubo;)
- 2 gwiazdki
- Lokalizacja: WR
- Auto: Forester S turbo MY-01
- Polubił: 2 razy
- Polubione posty: 0
Re: Kupno Forestera pierwszej gen
Kupuj śmiało szukaj zadbanego egz. lubi go chrupać tylne nadkola, hubertus jest podwyższony. Warto zapłacić kilka tysi więcej za ładną i zadbaną sztukę. Ja mam 2 latka swojego w turbo i w automacie + LPG i złego słowa nie powiem. 
