jak działają napędy forester 2009 us automat i czy ktos robił 4EAT Środkowa blokada mechanizmu różnicowego

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
Darcio
0 gwiazdek
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 0

jak działają napędy forester 2009 us automat i czy ktos robił 4EAT Środkowa blokada mechanizmu różnicowego

Post 13 sty 2021, o 02:24

Trochę jeżdzę w terenie i chcę zrozumieć jak działaja napędy a i może usprawnić je
Załączniki
IMG_20201212_141946.jpg

ptk22
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: Subaru Impreza 2.0 GX blobeye LPG
Polubił: 1126 razy
Polubione posty: 68 razy

Post wczoraj, o 23:16

Darcio, taki forek nie ma środkowego dyfra wcale. Jest tylko mokre sprzęgło sterowane elektrycznie.
Mój samochód prowadzi się lepiej niż ja

damaz
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 77 razy

Post 14 min temu

Darcio, na razie nie jeździsz w terenie :-p .

a jeśli chcesz coś poprawić w Leśniku, to załóż mu opony co najmniej M/T i... to wszystko, co możesz zrobić.
Forester nie był, nie jest i nigdy nie będzie autem terenowym. nawet jeżeli niektórzy mu wyciągarkę instalują.

aha. osłona komory silnika z aluminium lub stali też ma sens. ale już osłona tylnego dyfra nie ma sensu.

a jeśli chodzi o "jak działają napędy", to zapraszamy do Subarupedii.

ODPOWIEDZ