Tłumik końcowy do WRX MY'07

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
Qbasko
1 gwiazdka
Lokalizacja: z Puszczy
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 7 lut 2008, o 20:40

esilon,
o ja ślepy, po ciemaku czytałem :-D
Q



esilon
6 gwiazdek
Auto: mat
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 4 razy

Post 7 lut 2008, o 20:50

Qbasko pisze:o ja ślepy, po ciemaku czytałem
Qbasko, no to bez takich, bo raju na PW mi nie odpowiada :mrgreen:

Vert
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: zakopane
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 7 lut 2008, o 21:30

maly od poczatku ci mowilem ze ten twoj szpojler to dno.co do koncowego wydechu to jesli nie wiadro to H&S tyle ze z krotsza rura na koncu.sa 2 rury.musisz tylko powiedziec ze chcesz KROTKA. sun hause jest dystrybutorem.dzwiek cudo.super sprint to pierd w slomke...albo devil i wtedy do carfita wal bo ma ceny gites
to ja. wasz Rysiek Ochucki

mały 5150
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: WWA
Auto: Czarne Zło
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Post 7 lut 2008, o 21:56

Vert pisze:maly od poczatku ci mowilem ze ten twoj szpojler to dno.co do koncowego wydechu to jesli nie wiadro to H&S tyle ze z krotsza rura na koncu.sa 2 rury.musisz tylko powiedziec ze chcesz KROTKA. sun hause jest dystrybutorem.dzwiek cudo.super sprint to pierd w slomke...albo devil i wtedy do carfita wal bo ma ceny gites
Ach Ty wstrętny :evilgrin:, już na kropce narobiłeś mi obciachu z tym spoilerem :mrgreen:
Ale koniec tego, teraz będzie w Smoczycę inwestowane - będzie piękne skrzydełko 8-) i piękne felgi i końcowy - tyle na razie :mrgreen:
Kiedyś miałem żonę... teraz mam Subaru :-d

barbie
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Jarne City
Auto: Subarbie Impreza WRX
Polubił: 34 razy
Polubione posty: 87 razy

Post 7 lut 2008, o 22:15

mały 5150 pisze:Ach Ty wstrętny :evilgrin:, już na kropce narobiłeś mi obciachu z tym spoilerem :mrgreen:
Ale koniec tego, teraz będzie w Smoczycę inwestowane - będzie piękne skrzydełko 8-) i piękne felgi i końcowy - tyle na razie :mrgreen:
Przyznaj się, po prostu musiałam Ci zrobić konkurencję, żebyś się wreszcie wziął za swój samochód :evilgrin:

EterycznyŻołądź
6 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 7 lut 2008, o 22:24

Vert pisze:maly od poczatku ci mowilem ze ten twoj szpojler to dno.co do koncowego wydechu to jesli nie wiadro to H&S tyle ze z krotsza rura na koncu.sa 2 rury.musisz tylko powiedziec ze chcesz KROTKA. sun hause jest dystrybutorem.dzwiek cudo.super sprint to pierd w slomke...albo devil i wtedy do carfita wal bo ma ceny gites

Albo za cenę samej kawiorowej puszki cały wydech el-teca. :-)

mały 5150
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: WWA
Auto: Czarne Zło
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Post 7 lut 2008, o 22:37

barbie pisze:
mały 5150 pisze:Ach Ty wstrętny :evilgrin:, już na kropce narobiłeś mi obciachu z tym spoilerem :mrgreen:
Ale koniec tego, teraz będzie w Smoczycę inwestowane - będzie piękne skrzydełko 8-) i piękne felgi i końcowy - tyle na razie :mrgreen:
Przyznaj się, po prostu musiałam Ci zrobić konkurencję, żebyś się wreszcie wziął za swój samochód :evilgrin:

Kurcze, coś w tym jest nie powiem, że nie :mrgreen: - a może to kryzys wieku średniego :roll: :mrgreen:

A teraz poważnie - jak kupiłem WRX'a to pomyślałem, że zamontowanie spoilera STI będzie bardzo nachalnym ruchem. "Naleśnik" mi się nie podobał i zamówiłem oryginalny mały spoilerek (dalej uważam, że idealnie pasowałby do [color=violet]Subarbie :mrgreen: - delikatność, subtelność, walor...). Ale ja nie mam [color=violet]Subarbie moje kochanie to Smoczyca - potrzebuje iskry, prowokacji, pazura... Smoczyca będzie zła, zaczepna prowokująca - kocham ten samochód :-D
Kiedyś miałem żonę... teraz mam Subaru :-d

barbie
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Jarne City
Auto: Subarbie Impreza WRX
Polubił: 34 razy
Polubione posty: 87 razy

Post 7 lut 2008, o 22:44

mały 5150 pisze:dalej uważam, że idealnie pasowałby do [color=violet]Subarbie :mrgreen: - delikatność, subtelność, walor...
Twoje postrzeganie Subarbie jest dość mocno abstrakcyjne ;-)

EterycznyŻołądź
6 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 7 lut 2008, o 22:48

mały 5150 pisze:A teraz poważnie - jak kupiłem WRX'a to pomyślałem, że zamontowanie spoilera STI będzie bardzo nachalnym ruchem. "Naleśnik" mi się nie podobał i zamówiłem oryginalny mały spoilerek (dalej uważam, że idealnie pasowałby do [color=violet]Subarbie :mrgreen: - delikatność, subtelność, walor...).
Ale Subarbie to nie subtelność i delikatność. Ten kijowy strasznie by nie pasował. Skrzydło jest idealne.


P.S. Czy nie uważacie, że ten mały podobny do uchwytu po walizce spojler wygląda jak dla ludzi niezdeklarowanych seksualnie? Przepraszam jeśli kogoś uraziłem.

mały 5150
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: WWA
Auto: Czarne Zło
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Post 7 lut 2008, o 22:52

barbie pisze:Twoje postrzeganie Subarbie jest dość mocno abstrakcyjne ;-)
No nie mogę nie zapytać - chodzi o [color=violet]Subarbie czy o jej właścicielkę :?:
Kiedyś miałem żonę... teraz mam Subaru :-d

EterycznyŻołądź
6 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 7 lut 2008, o 22:53

mały 5150, z jakiego powodu Subarbie miałoby się zasadniczo różnic od właścicielki?

barbie
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Jarne City
Auto: Subarbie Impreza WRX
Polubił: 34 razy
Polubione posty: 87 razy

Post 7 lut 2008, o 22:54

mały 5150 pisze:
barbie pisze:Twoje postrzeganie Subarbie jest dość mocno abstrakcyjne ;-)
No nie mogę nie zapytać - chodzi o [color=violet]Subarbie czy o jej właścicielkę :?:
Z [color=pink]Subarbie jest jak z psem. Upodabnia się do właściciela ;-)

Bilex
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: WuWuA
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 261 razy

Post 7 lut 2008, o 22:57

EterycznyŻołądź pisze: Czy nie uważacie, że ten mały podobny do uchwytu po walizce spojler wygląda jak dla ludzi niezdeklarowanych seksualnie? Przepraszam jeśli kogoś uraziłem.
No tego już za wiele! O której jest wieczorny pociąg do tej twojej wioski?! :evilgrin:
Death ain't nothin' but a heartbeat away...

mały 5150
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: WWA
Auto: Czarne Zło
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Post 7 lut 2008, o 23:10

EterycznyŻołądź pisze:
mały 5150 pisze:A teraz poważnie - jak kupiłem WRX'a to pomyślałem, że zamontowanie spoilera STI będzie bardzo nachalnym ruchem. "Naleśnik" mi się nie podobał i zamówiłem oryginalny mały spoilerek (dalej uważam, że idealnie pasowałby do [color=violet]Subarbie :mrgreen: - delikatność, subtelność, walor...).
Ale Subarbie to nie subtelność i delikatność. Ten kijowy strasznie by nie pasował. Skrzydło jest idealne.


P.S. Czy nie uważacie, że ten mały podobny do uchwytu po walizce spojler wygląda jak dla ludzi niezdeklarowanych seksualnie? Przepraszam jeśli kogoś uraziłem.
ElektrycznyŻołądź - powiedz mi czemu jesteś jak wrzód na d... Dlaczego na siłę próbujesz być złośliwy :?: Nie chcę wciskać na Ciebie "ignora" mimo tego, że nie odbieram czasami na Twoim poziomie LSD i próbuję Cię zaakceptować "z całym dobrodziejstwem inwentarza". Nie uważasz, że to zdanie o deklaracji seksualnej jest zbyt ostre :?: nawet jak na forum internetowe gdzie możesz się ukryć za kotarą rzekomej anonimowości :!:

P.S. Złośliwie przekręcam Twój nick - nie chcę zaśmiecać własnego tematu wątpliwą polemiką z Tobą. W razie czego zapraszam na PW.
Ostatnio zmieniony 8 lut 2008, o 01:01 przez mały 5150, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś miałem żonę... teraz mam Subaru :-d

Qbasko
1 gwiazdka
Lokalizacja: z Puszczy
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 7 lut 2008, o 23:10

Bilex,

A w temacie, cobyś wepchnął do XT?

(Bez podtekstów poproszę)

Q

Bilex
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: WuWuA
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 261 razy

Post 7 lut 2008, o 23:29

Qbasko pisze:Bilex,

A w temacie, cobyś wepchnął do XT?

(Bez podtekstów poproszę)

Q
Myślę, że też H&S - naprawdę jestem bardzo zadowolony w Imprezie - dźwięk ma głęboki basowy ale nie natrętny czy męczący. Bardziej słyszalny na zewnątrz niż wewnątrz samochodu. Ale jak się dobrze napędze tunelem na Wisłostradzie brzmi...bossssko :mrgreen:
Death ain't nothin' but a heartbeat away...

mały 5150
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: WWA
Auto: Czarne Zło
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Post 7 lut 2008, o 23:29

Bilex pisze:
EterycznyŻołądź pisze: Czy nie uważacie, że ten mały podobny do uchwytu po walizce spojler wygląda jak dla ludzi niezdeklarowanych seksualnie? Przepraszam jeśli kogoś uraziłem.
No tego już za wiele! O której jest wieczorny pociąg do tej twojej wioski?! :evilgrin:
Jaki pociąg :?: , przecież to gdzieś niedaleko. Przejdź się kochanieńki i pozdrów Elektrycznego serdecznym sp^*$!_!j :mrgreen: Jak nie ta ja podjadę w drodze do pracy.
Kiedyś miałem żonę... teraz mam Subaru :-d

EterycznyŻołądź
6 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 7 lut 2008, o 23:29

Bilex pisze: No tego już za wiele! O której jest wieczorny pociąg do tej twojej wioski?! :evilgrin:
Ale ty przecież nie miałeś takiego spojera. Nie miałeś?

mały 5150, masz mało dystansu. Moja wypowiedź była o spojlerze, nie o Tobie. WiS ma np. metroseksualny samochód, sam tak mówi. Z własnego wyboru i kupa osób mu go zazdrości, a ja ich rozumiem. Natomiast ten dziwny trzeci spojler subarowski jest taki ni pies ni wydra i obrażaniem się na mnie tego nie zmienisz. Przykro mi.

Chyba, że obrażasz się na mnie za to, że podałem Ci tańszy sposób na zmianę wydechu. Jak tak to przepraszam. :mrgreen:


P.S. Bilex, myślałem że bliżej Ci do kawiora i latasz samolotami, zamiast pociągami się tłuc. :mrgreen:
Gdzieś przed południem z głównego masz IC. :-) Nawet nie tak długo jedzie, zwłaszcza porównując z samochodem. :-) Podać Ci numer telefonu, żebyśmy się mogli zdzwonić?
Ostatnio zmieniony 7 lut 2008, o 23:31 przez EterycznyŻołądź, łącznie zmieniany 1 raz.

Bilex
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: WuWuA
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 261 razy

Post 7 lut 2008, o 23:30

mały 5150 pisze:
Bilex pisze:
EterycznyŻołądź pisze: Czy nie uważacie, że ten mały podobny do uchwytu po walizce spojler wygląda jak dla ludzi niezdeklarowanych seksualnie? Przepraszam jeśli kogoś uraziłem.
No tego już za wiele! O której jest wieczorny pociąg do tej twojej wioski?! :evilgrin:
Jaki pociąg :?: , przecież to gdzieś niedaleko. Przejdź się kochanieńki i pozdrów Elektrycznego serdecznym sp^*$!_!j :mrgreen: Jak nie ta ja podjadę w drodze do pracy.
Oj daleko to jest raczej...samochodem uciążliwe a pociągiem z 5 godzin trzeba sie tłuc... :roll:

[ Dodano: 2008-02-07, 22:32 ]
EterycznyŻołądź pisze: P.S. Bilex, myślałem że bliżej Ci do kawiora i latasz samolotami, zamiast pociągami się tłuc. :mrgreen:
Gdzieś przed południem z głównego masz IC. :-) Nawet nie tak długo jedzie, zwłaszcza porównując z samochodem. :-)
Kochanieńki - nie wiesz, że jak każdy słabo zdeklarowany seksualnie nie latam samolotami? :evilgrin:
Samochodem się nie opyla bo mi zawieszenie na kostce brukowej pourywa... :roll:


A - numer poproszę. Wezmę kij od mopa (z mopem na końcu rzecz jasna) :evilgrin:
Death ain't nothin' but a heartbeat away...

EterycznyŻołądź
6 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 7 lut 2008, o 23:38

Bilex, nie wiedziałem, że jesteś "pomocą domową". A dobrze pastujesz? :mrgreen:

Bilex
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: WuWuA
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 261 razy

Post 7 lut 2008, o 23:41

EterycznyŻołądź pisze:Bilex, nie wiedziałem, że jesteś "pomocą domową". A dobrze pastujesz? :mrgreen:
A jak lubisz...? :evilgrin:
Death ain't nothin' but a heartbeat away...

EterycznyŻołądź
6 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 7 lut 2008, o 23:43

Bilex pisze:
EterycznyŻołądź pisze:Bilex, nie wiedziałem, że jesteś "pomocą domową". A dobrze pastujesz? :mrgreen:
A jak lubisz...? :evilgrin:
Ja nie mam zdania, ale moja podłoga ubóstwia. :mrgreen:

mały 5150
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: WWA
Auto: Czarne Zło
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Post 7 lut 2008, o 23:52

EterycznyŻołądź pisze:
Bilex pisze: No tego już za wiele! O której jest wieczorny pociąg do tej twojej wioski?! :evilgrin:
Ale ty przecież nie miałeś takiego spojera. Nie miałeś?

mały 5150, masz mało dystansu. Moja wypowiedź była o spojlerze, nie o Tobie. WiS ma np. metroseksualny samochód, sam tak mówi. Z własnego wyboru i kupa osób mu go zazdrości, a ja ich rozumiem. Natomiast ten dziwny trzeci spojler subarowski jest taki ni pies ni wydra i obrażaniem się na mnie tego nie zmienisz. Przykro mi.

Chyba, że obrażasz się na mnie za to, że podałem Ci tańszy sposób na zmianę wydechu. Jak tak to przepraszam. :mrgreen:
Widzę, że zaczynasz rozmawiać na poziomie, to i ja się wysilę :-D
Wierz mi, dystansu u mnie dostatek :mrgreen: Nie wykręcaj się wypowiedzią typu - miałem na myśli spoiler a nie w podtekście osobę, która spoiler ten (na własne życzenie ;-) ) zamontowała, patrz :arrow: niewątpliwie skrzywdziła swój samochód (Bilex przyjacielu mój do trumny wieka tutaj mówię za siebie).
A obrażać to ja się mogę na kogoś, na kim mi zależy, kogoś - kogo lubię, albo nie... a Ty bratku, na tę chwilę jesteś dla mnie tylko małym prowokatorem - jeżeli się mylę, wierz mi założę odrębny temat i odszczekam :roll:
Kiedyś miałem żonę... teraz mam Subaru :-d

EterycznyŻołądź
6 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 8 lut 2008, o 00:01

mały 5150, mylisz się. WiS ma metroseksualny samochód, ale czy to znaczy, że sam taki jest? Przecież buty z krokodylej skóry nie przesądzają sprawy :!:
Jeśli ty twierdzisz, że to co mówiłem o spojlerze pasuje i do Ciebie... Twoja sprawa, ale powiedz z ciekawości, jaki dajesz docisk przy 200km/h i na ile jesteś śrub? :mrgreen:

mały 5150
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: WWA
Auto: Czarne Zło
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Post 8 lut 2008, o 00:23

EterycznyŻołądź pisze:mały 5150, mylisz się. WiS ma metroseksualny samochód, ale czy to znaczy, że sam taki jest? Przecież buty z krokodylej skóry nie przesądzają sprawy :!:
Jeśli ty twierdzisz, że to co mówiłem o spojlerze pasuje i do Ciebie... Twoja sprawa, ale powiedz z ciekawości, jaki dajesz docisk przy 200km/h i na ile jesteś śrub? :mrgreen:

Jak już pisałem nie jeżdżę Smoczycą powyżej 180 km/h, bo wtedy zaczyna wydobywać z siebie ten niezidentyfikowany ryk (mimo, że ma nie całe pół roku) i wtedy zaczynam się bać :roll:
Na dzisiaj pasuję (jestem pod dużym wpływem Grant'sa), ale się do Cibie przekonuję. Nie jest to miłość... ale tego nie spie#^*l :mrgreen:
Kiedyś miałem żonę... teraz mam Subaru :-d

ODPOWIEDZ