Blacharz/Lakiernik Kraków?

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
Jeremy
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: KRK
Auto: WRX MY05
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Blacharz/Lakiernik Kraków?

Post 22 wrz 2008, o 11:11

Ktoś może polecić blacharzo-lakiernika w Kraku, lub okolicach??
Trzeba troszę poprawić maskę w Mini Cooperze.
Nigdy nie miałem "przyjemności" zaznajomić się z żadnym, a teraz nastała taka potrzeba.

Pozdr
Jeremy



So What!
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Kraków
Auto: Giulia V Q4
Polubił: 287 razy
Polubione posty: 55 razy

Re: Blacharz/Lakiernik Kraków?

Post 22 wrz 2008, o 11:27

Jeremy pisze:Ktoś może polecić blacharzo-lakiernika w Kraku, lub okolicach??
Trzeba troszę poprawić maskę w Mini Cooperze.
Nigdy nie miałem "przyjemności" zaznajomić się z żadnym, a teraz nastała taka potrzeba.

Pozdr
Jeremy
Devlin polecał niejakiego Tadeusza Krawczyka (względnie jego syna), w Zielonkach, tel. +48 12 285 01 65
Z kolei Alex, o ile dobrze pamiętam, miał kogoś godnego polecenia w Wieliczce (spróbuj na PW).

ALEX
Awatar użytkownika
1 gwiazdka
Lokalizacja: Małopolska
Auto: OBK MY05 3.0
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Blacharz/Lakiernik Kraków?

Post 22 wrz 2008, o 21:30

So What! pisze: Devlin polecał niejakiego Tadeusza Krawczyka (względnie jego syna), w Zielonkach, tel. +48 12 285 01 65
Bardzo dobry wybór ;-)
So What! pisze: Z kolei Alex, o ile dobrze pamiętam, miał kogoś godnego polecenia w Wieliczce (spróbuj na PW).
Drugim fachowcem (kolejność dowolna) jest Pan Szydłowski - tel +48 12 278 29 59. Nie jest tani[/b}, robi wolno i dokładnie. Naprawdę fachowiec. Nienawidzi fuszerki. Aha... zaskoczył mnie dwa razy tym, że w przeciwieństwie do innych blacharzy u Niego cena ustalana przed naprawą była wyższa od zapłaconej. Taki miły gest przy odbiorze auta. Już nieraz słyszałem historie, kiedy blacharz, lakiernik przy zapłacie rzucał wyższą kwotą, bo: Panie, tego nie policzyłem, to wyszło i tamto.... :mrgreen:

Jeremy
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: KRK
Auto: WRX MY05
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Blacharz/Lakiernik Kraków?

Post 24 wrz 2008, o 09:57

Wielkie dzięki, o takie opinie mi chodziło!

Pozdr
Jeremy

Jeremy
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: KRK
Auto: WRX MY05
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Blacharz/Lakiernik Kraków?

Post 20 paź 2008, o 14:00

Jeszcze raz dzięki! Panowie w Zielonkach full profeska :thumb:

Pozdr
Jeremy

devlin
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Włochy
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Blacharz/Lakiernik Kraków?

Post 21 paź 2008, o 08:40

Czyli nic się nie zmieniło.

Pan Tadeusz w latach 70 przez wiele lat pracował w Niemczech w teamie wyścigowym Porsche, gdzie - jako blacharz właśnie - na czas likwidował wszystkie efekty dzwonów i obcierek - o wymaganej dokładności nie muszę wspominać. Z bardziej widowiskowych jego prac, jakie widziałem - to totalnie zmasakrowany (przód, tył, bok i dach), aluminiowy Land Rover, który z braku części został wyklepany na stan wyjściowy. Nic w tym niezwykłego, prócz faktu, że aluminium się ponoć nie klepie.
http://wwojnar.com/

– Это водка? – слабо спросила Маргарита. Кот подпрырнул на стуле от обиды.
– Помилуйте, королева, – прохрипел он, – разве я позволил бы себе налить даме водку? Это – чистый спирт!

E12
1 gwiazdka
Lokalizacja: z lasu , czasem W-wa
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Blacharz/Lakiernik Kraków?

Post 21 paź 2008, o 21:45

devlin pisze: Nic w tym niezwykłego, prócz faktu, że aluminium się ponoć nie klepie
W tych angielskich padakach buda pęka na słupkach w samochodach bezwypadkowych tylko trochę off roadu... takie aluminiowe nadwozie wyklepane , przy wypadku złoży się jak w Tico konieczna klatka ;-) :mrgreen:

kotton
0 gwiazdek
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Auto: Forester S-Turbo MY01
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Blacharz/Lakiernik Kraków?

Post 14 wrz 2017, o 16:44

Podbijam temat..
Mam do zrobienia tylne nadkola/kielichy/progi w Foresterze z 2001r. i szukam warsztatu gdzie zrobią mi to jak trzeba.
Rozumiem, że to ciężka robota i jak ma być dobrze to nie będzie ani tanio ani szybko.. ale groszem nie śmierdzę i nie chcę wyrzucić pieniędzy w błoto.
Macie jakieś sprawdzone na własnej lub cudzej blasze warsztaty?

ODPOWIEDZ