Forester - układ/pompa powietrza wtórnego (demontaż?)

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
Gump
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: z Ustrzyk Górnych
Auto: Spec + Legacy i wszystko cacy
Polubił: 29 razy
Polubione posty: 81 razy

Forester - układ/pompa powietrza wtórnego (demontaż?)

Post 19 lip 2021, o 15:25

Cześć, sam nic nie usprawnisz :-> Cenowo wygląda to tak - 600 złotych za pompę, ja zdecydowałem się jeszcze na odmulenie, koszt całej operacji 1200 złotych :thumb:
Gość urzęduje na Baranówce w Rzeszowie, jak zadzwonisz to poda dokładny namiar, bo ulicy nie pamiętam. U mnie pompa została na swoim miejscu, więc u Ciebie myślę , że również tak będzie. Napisz jak będziesz po zabiegu 8-) Wszystko zrobione kompem w 40 minut. Nr. tel. 726 202 800


Legio Patria Nostra

"Jeżeli myślisz, że jesteś mężczyzną, boś spłodził syna, posadził drzewo i wybudował dom, to jesteś w błędzie. Spróbuj przebiec
Rzeźnika "

stacho1313
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Forester - układ/pompa powietrza wtórnego (demontaż?)

Post 19 lip 2021, o 21:39

Dzięki za odpowiedź. Szkoda że nie wiedziałem o tym wcześniej. Kupiłem w piątek używkę pompę i zawór z czujnikiem , okazało się, że drugi też umarł. Nie mam już alternatywy i kupię ten drugi bo już i tak popłynąłem 😐

Gump
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: z Ustrzyk Górnych
Auto: Spec + Legacy i wszystko cacy
Polubił: 29 razy
Polubione posty: 81 razy

Forester - układ/pompa powietrza wtórnego (demontaż?)

Post 20 lip 2021, o 07:46

Ja jeździłem 3 lata z tym błędem. Pompa używana długo nie popracuje. Gdyby nie kontakt od kolegi, czekałaby mnie wyprawa do Nowego Sącza 🙂
Legio Patria Nostra

"Jeżeli myślisz, że jesteś mężczyzną, boś spłodził syna, posadził drzewo i wybudował dom, to jesteś w błędzie. Spróbuj przebiec
Rzeźnika "

stacho1313
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Forester - układ/pompa powietrza wtórnego (demontaż?)

Post 20 lip 2021, o 07:57

Ja 4 lata tak jeździłem , ale cena w Nowym Sączu trochę chora i czepiałem się wymian. Teraz mam ból bo mogłem to zrobić bez wymian za te pieniądze i w miarę blisko bo mam 200 km do Rzeszowa.I jak Ci się sprawuje po tym sofcie , nie wywala żadnych błędów?

Gump
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: z Ustrzyk Górnych
Auto: Spec + Legacy i wszystko cacy
Polubił: 29 razy
Polubione posty: 81 razy

Forester - układ/pompa powietrza wtórnego (demontaż?)

Post 20 lip 2021, o 09:04

Żadnych błędów, tylko druga sonda za katalizatorem była do wymiany. Ale robiłem teraz konwersję sprzęgła na koło sztywne, to przy okazji wymieniłem sondę.
Legio Patria Nostra

"Jeżeli myślisz, że jesteś mężczyzną, boś spłodził syna, posadził drzewo i wybudował dom, to jesteś w błędzie. Spróbuj przebiec
Rzeźnika "

stacho1313
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Forester - układ/pompa powietrza wtórnego (demontaż?)

Post 20 lip 2021, o 10:34

To mam teraz zgryz 🤔 Czy wymontować pompę i zawór i sprzedać części , a zaślepić otwory . I jechać na soft , czy dokupić drugi zawór i próbować usprawnić do końca. 🤨

Gump
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: z Ustrzyk Górnych
Auto: Spec + Legacy i wszystko cacy
Polubił: 29 razy
Polubione posty: 81 razy

Forester - układ/pompa powietrza wtórnego (demontaż?)

Post 20 lip 2021, o 15:58

stacho, na używce długo nie pociągniesz, za chwilę będzie to samo, ale pytanie brzmi ile chcesz jeszcze pojeździć subaryną :cofee:
Ja mam zamiar jeszcze parę lat pośmigać Legasiem więc zrobiłem parę rzeczy, włącznie z tą nieszczęsną pompą.
Decyzja należy do Ciebie, ja bym sprzedał graty i jechał na soft. Zresztą zawsze możesz zadzwonić do gościa i wypytać co i jak w temacie :thumb:
No i rzecz najważniejsza, to nie jest pan Kazio elektromechanik, tylko młody człowiek który ogarnia w temacie rajdów samochodowych
https://www.facebook.com/autoracepl
Legio Patria Nostra

"Jeżeli myślisz, że jesteś mężczyzną, boś spłodził syna, posadził drzewo i wybudował dom, to jesteś w błędzie. Spróbuj przebiec
Rzeźnika "

slawekw79
0 gwiazdek
Auto: Subaru Forester SG
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Forester - układ/pompa powietrza wtórnego (demontaż?)

Post 4 lis 2021, o 13:03

Sorry za odgrzewanie kotletów.
Czy znacie kogoś z okolic Katowic +/- 200 km kto robi takie modyfikacje w sofcie?
Z góry dziękuję za pomoc

tomek12
2 gwiazdki
Auto: Subaru Forester 2.5xt
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Forester - układ/pompa powietrza wtórnego (demontaż?)

Post 13 sty 2022, o 22:45

Autoplejada w Siechnicach pod Wrocławiem.
Robiłem u nich 2 lata temu.

ODPOWIEDZ