Akumulator do subci?

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
Żemol
Awatar użytkownika
4 gwiazdki
Lokalizacja: Legnica / Świdnica
Auto: Impreza Classic`96 / Forester `99
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Akumulator do subci?

Post 5 gru 2008, o 13:24

Panowie i Panie, jak w temacie (Autko 2,0 GL końcówka 96`) ostatnio słabo się kręci przy obecnych temperaturach, co do ładowania jest ok sprawdzałem miernikiem.Tak więc mam dylemat, jaką baterie - ile Ah i firma? Chciałbym oczywiście orginał Subaru, ale z tego co mi wiadomo trudniej go znaleźć niż kości dinozaura w przydomowym ogródku. :wall:


...zaś dnia ósmego, stworzył Awd i ubrał Ją w szatę SexownąTajemnicząintrygującą...
Obrazek
"Moim zdaniem to niczego nie jestem pewien, jednak widok Gwiazd sprawia, iż zaczynam marzyć" — Vincent van Gogh

Azrael
6 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: Akumulator do subci?

Post 5 gru 2008, o 13:37

Dowolna bateria która pasuje. Moim zdaniem nie ma najmniejszego sensu przejmować się marką. Wazna jest wysokośc wiele aku jest za niskich i trzeba przerabiać mocowania.

Żemol
Awatar użytkownika
4 gwiazdki
Lokalizacja: Legnica / Świdnica
Auto: Impreza Classic`96 / Forester `99
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Akumulator do subci?

Post 5 gru 2008, o 14:03

Masz jakieś propozycje, mam tu na myśli gabaryty ?
...zaś dnia ósmego, stworzył Awd i ubrał Ją w szatę SexownąTajemnicząintrygującą...
Obrazek
"Moim zdaniem to niczego nie jestem pewien, jednak widok Gwiazd sprawia, iż zaczynam marzyć" — Vincent van Gogh

Azrael
6 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: Akumulator do subci?

Post 5 gru 2008, o 14:11

Żemol, zmierz ten który mam, z tego co pamiętam standardowy akumulator Varty o tej pojemności pasuje bolt-on. Ew. zadzwoń do naszego serwisu w Waw to Ci powiedzą jaki mają, bo oni mają pasujące w związku z akcją zima.

ODPOWIEDZ